Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 214 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

מת לי הקשיח שעליו הייתה מותקנת חודש אחרי שקניתי אותו - הייתי צריך להתקין אותה מחדש, להתקין את כל הדרייברים מחדש, את כל הקודקים מחדש, את כל התוכנות מחדש (הרי הרג'יסטרי עם כל המפתחות מת עם הקשיח ההוא), גם אלו שיש על קשיחים אחרים, לשים מחדש את הדסקטופ שאני אוהב, וכל זה לוקח זמן שיכולת להשתמש במחשה אילולא הייתה צריך להתחיל איתו מ-0. זה יהיה אותו דבר עם המעבר בין הגרסאות של 7.

מאחל לך שלא תעבור את זה לעתים קרובות, מאוד מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שלא הבין את הקישור הנ"ל - יהיה אפשר להתקין גירסת שידרוג של 7 (ולא יהיה צורך להתקין על המחשב לפני) אבל ההתקנה

עצמה תהיה CLEAN INSTALL שתשמור את הקבצים הישנים בתיקיית גיבוי (כלומר התוכנות שהיו מותקנות לא יעברו להתקנה ובעצם תהיה

כאן מערכת חדשה לחלוטין עם גיבוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה עם ההגדרות VIEW בכל מיני תיקיות...

נגיד אני משנה VIEW של תת תיקייה מסויימת, אז כל הVIEW של שאר התיקיות משתנה לאותו הגדרה שעשיתי, וזה מעצבן כי במקום שזה יישמר לי כל הזמן זה משתנה..

למי יש פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתקינים שהיא בפיתוח כמערכת הפעלה ראשית?

BUILD 7201 מותקן גם אצלי וגם אצל אח שלי כמערכת הפעלה ראשית(בנוסף לXP שהייתה מותקנת לפני, אבל אני לא משתמש בXP כלל וכלל)

ושנינו נהנים עד השמיים מהמהירות המדהימה והממשק הנוח של WIN7..

אין ספק שגם בגירסאת הRC - WIN7 יכולה לשמש כמערכת הפעלה ראשית(אני רץ עליה מאז BUILD 7000 וחוץ מ7057 כל הבילדים האחרים היו מעולים ולכן מבילד 7077 אני משתמש בה כמערכת הפעלה ראשית בלי באג אחד כמעט.. נהנה מכל רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע ראיתי מייל שקיבלתי ממיקרוסופט, עד ה20.

גם אני קיבלתי - הרווחנו עוד 5 ימים "חוקיים" לאלו שלא רוצים להשתמש בטורנט :)

BUILD 7201 מותקן גם אצלי וגם אצל אח שלי כמערכת הפעלה ראשית(בנוסף לXP שהייתה מותקנת לפני, אבל אני לא משתמש בXP כלל וכלל)

ושנינו נהנים עד השמיים מהמהירות המדהימה והממשק הנוח של WIN7..

אין ספק שגם בגירסאת הRC - WIN7 יכולה לשמש כמערכת הפעלה ראשית(אני רץ עליה מאז BUILD 7000 וחוץ מ7057 כל הבילדים האחרים היו מעולים ולכן מבילד 7077 אני משתמש בה כמערכת הפעלה ראשית בלי באג אחד כמעט.. נהנה מכל רגע.

כנ"ל, רק שאני עושה את זה מה-RC 7100. גם אני נהנה מאוד, ומתכוון לקנות אותה ברגע שה-RC יתחיל לרסטט אותי כל שעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה Family Pack שנותן לך שלושה במחיר של פחות מאחד או משהו כזה, ויש גרסה אחת שאפשר רק על אחד שתעלה יותר. לא זוכר יותר פרטים מזה.

וכן, בהחלט כתוב איפושהו, ממליץ לעבור על TechPowerUp, DailyTech, ArsTechnica, ו-SoftPedia. אולי גם על BrightSideOfNews שהולך וצובר פופולריות. שם הכי הגיוני שראיתי את החדשה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...