Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 215 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

עבדתי פעם בחברה ענקית שהיו לה אלפי מחשבים

הם היו משלמים למייקרוסופט הרבה עשרות אלפי דולרים ומקבלים CD אחד לכל מוצר.

את זה יכולת לשכפל בלי סוף ולהתקין באופן חוקי על כל מחשב בחברה ומחוצה לה בתנאי שיכולת להוכיח שהוא קשור (איכשהו) לחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעייה עם ההגדרות VIEW בכל מיני תיקיות...

נגיד אני משנה VIEW של תת תיקייה מסויימת, אז כל הVIEW של שאר התיקיות משתנה לאותו הגדרה שעשיתי, וזה מעצבן כי במקום שזה יישמר לי כל הזמן זה משתנה..

למי יש פיתרון?

למישהו יש פיתרון לבעייה הזאת בבקשה? :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יש דרך להתקין עיצובים (themes, visual styles, whatever) על Win 7? לא אכפת לי אם דרך תוכנה חיצונית או "פריצה" של הקבצים (מה שאני ניסיתי לא פעל כמו שצריך ופשוט נתן ארורים מפה ועד הודעה חדשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ברור לך שזה לא באמת הגיוני שזה ככה...

מיקרוסופט עובדת בדרכים מסתוריות:

http://arstechnica.com/microsoft/news/2009/07/windows-7-home-premium-to-get-family-pack-deal.ars

http://www.dailytech.com/Windows+7+Anytime+Upgrade+Family+Pack+Pricing+Leaked/article15641.htm

אם יש לך שלושה מחשבים בבית שמתחשק לך לשדרג, אתה קונה את זה במחיר יותר זול מה-Home Premium אחד מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו build 7600 16385 זה באמת ה RTM?

ד"א

העיצוב בבילד הזה ממש שונה

דבר ראשון, איך אתה יודע שהעיצוב בבילד הזה שונה? התקנת ? (אני באמת שואל ברצינות כדי להבין..).

דבר שני, מאוד יכול להיות שזה הRTM הסופי, אבל זה עדיין לא יכול להיות מובטח ב-100 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט עובדת בדרכים מסתוריות:

או שזו פשוט יכולת הבנת הנקרא שלך שעובדת בדרכים מסתוריות...

http://www.neowin.net/news/main/09/07/08/windows-7-family-pack-anytime-upgrade-prices-leak

3 רשיונות UPGRADE לגירסת HOME PREMIUM ב-FamilyPack עולים 137 דולר.

רישיון UPGRADE בודד לגירסת HOME PREMIUM עולה 82 דולר.

רישיון מלא בודד לגירסת HOME PREMIUM עולה 121 דולר.

אז מין הסתם FamilyPack יותר משתלם מלקנות 3 רישיונות נפרדים (ואפילו יותר מ-2) אבל הוא ממש לא עולה פחות מרישיון אחד :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אני עדיין לא הבנתי איך מתקינים שדרוג. לאור בלוג שקראתי שלשום בכלל צריך להתקין ויסטה ועליה את ה-7.

זה בגלל שמיקרוסופט תדרוש לעשות ACTIVATION לויסטה כדי חלוודא חוקיות ורק אז להפעיל עליה התקנה של 7 UPGRADE.

אני מקווה שבסוף זה יהיה כמו בזמנו עם XP ו- שאפשר יהיה פשוט להתקין 7 בלי להתקין קודם אחרת זה יהיה ממש מעצבן.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו build 7600 16385 זה באמת ה RTM?

ד"א

העיצוב בבילד הזה ממש שונה

7600 היא עדיין לא RTM וכנראה שמה שהורדת זה זיוף.

תכלס אני עדיין לא הבנתי איך מתקינים שדרוג. לאור בלוג שקראתי שלשום בכלל צריך להתקין ויסטה ועליה את ה-7.

זה בגלל שמיקרוסופט תדרוש לעשות ACTIVATION לויסטה כדי חלוודא חוקיות ורק אז להפעיל עליה התקנה של 7 UPGRADE.

אני מקווה שבסוף זה יהיה כמו בזמנו עם XP ו- שאפשר יהיה פשוט להתקין 7 בלי להתקין קודם אחרת זה יהיה ממש מעצבן.

;D

ההגיון אומר שבזמן התקנה נקייה של גירסת Upgrade תצטרך להכניס את הקוד של , לבצע אימות ולאחר מכן להכניס את הקוד של 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגיון אומר שבזמן התקנה נקייה של גירסת Upgrade תצטרך להכניס את הקוד של , לבצע אימות ולאחר מכן להכניס את הקוד של 7.

אלא אם כן אתה מחובר לראוטר ללא חייגן כאשר המחשב שלך מקבל IP אוטומטי (DHCP) לא תהיה לך גישה לאינטרנט כדי לעשות אקטיבציה תוך כדי התקנה נקייה.

לכן אופציה זו אינה הגיונית בעליל.

אם כבר, בעת ההתקנה נכניס קוד של ואז קוד של 7.

או

נקתין את 7 בגרסת TRIAL ל-30 יום כמו שהיה עם ואז נפעיל עם קודם של ולאחריו עם קוד של 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן אתה מחובר לראוטר ללא חייגן כאשר המחשב שלך מקבל IP אוטומטי (DHCP) לא תהיה לך גישה לאינטרנט כדי לעשות אקטיבציה תוך כדי התקנה נקייה.

לכן אופציה זו אינה הגיונית בעליל.

מה לא הגיוני בזה? זאת גירסת UPGRADE, היא יוצאת מנקודת הנחה שאתה לא שקרן (ואם כן אז זאת בעיה שלך) וכבר יש לך מערכת הפעלה קודמת מותקנת.

אתה מריץ SETUP (מתוך מערכת רצה), שמוודא את האימות לויסטה הנוכחית שלך, ואז אתה מכניס את הקוד של 7 וממשיך את ההתקנה.....

אגב, לא חייבים בשביל לעשות אקטיביזציה, אפשר בטלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.neowin.net/news/main/09/07/08/windows-7-family-pack-anytime-upgrade-prices-leak

3 רשיונות UPGRADE לגירסת HOME PREMIUM ב-FamilyPack עולים 137 דולר.

רישיון UPGRADE בודד לגירסת HOME PREMIUM עולה 82 דולר.

רישיון מלא בודד לגירסת HOME PREMIUM עולה 121 דולר.

אז מין הסתם FamilyPack יותר משתלם מלקנות 3 רישיונות נפרדים (ואפילו יותר מ-2) אבל הוא ממש לא עולה פחות מרישיון אחד :screwy:

תלוי לאיזה מקור אתה מאמין - אני מאמין לקבועים שלי שעל פיהם אני תמיד כותב. לפי המקורות שאני קראתי, רישיון בודד ל-Home Premium, קניה ללא קודמת, יעלה 200 דולר, ולכן Family Pack של שדרוגים (כשמיקרוסופט יוצאת מנקודת הנחה שעלייך היא כבר עשתה את הכסף שלה) יעלה זול יותר ממערכת הפעלה חדשה מ-0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...