Gigabyte GTX295 1.8GB DDR3 VS GAINWARD HD 4870X2 2GB DDR5 PCI-E - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte GTX295 1.8GB DDR3 VS GAINWARD HD 4870X2 2GB DDR5 PCI-E

liloli

Recommended Posts

טוב הזמנתי כרגע את ה-GTX295 אשמח להיות מהראשונים שיבדקו את הביצועים שלו.

http://tms.co.il/product/6352

יש למישהו איזה הערה על המפרט?? מקום לשינויים לפני שאקבל את הכל מחר??

תודה.

תבטל ותזמין 4870 עם 1GB, ועוד חצי שנה תזמין עוד אחד כזה.

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4619

דגם מאוד מומלץ.

בעיניין הספק, אתה בכיף יכול לרדת לסביבות 700W, אבל לא 500 או 600, צריך תמיד לחשוב על העתיד.

רק כדי לוואדות שאתה באמת צריך את ה CF הזה, אתה מתכוון לשחק ב FHD ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כן, לדעתי לקחת כרטיס כזה למסך כזה זה מיותר לגמריי

אלא אם בא לך לקנות מסך 30'' ברזולוציית 2560X1600 שגם שם הוא מביא ביצועים גבוהים.

תשמע אני לוקח בחשבון שאני יקנה LCD FULL HD בעוד כמה חודשים ואז אני אצטרך לעשות שידרוג וזה יהייה מאוד מטופש לקנות עכשיו מחשב וכבר לחשוב על השידרוג שלו, שנינו יודעים שעד שיגיע זמן השידרוג זה כבר יהיו כרטיסים אחרים בסכומים דומים ואז ההתלבטות תהייה בין זה לבין החדש יותר.! ככה זה עובד!! בשביל 1500 ש"ח אני מעדיף להוסיף ולדעת שקניתי את הטוב ביותר שאני יכול להרשות לעצמי. ולא לחשוב על השידרוג בעוד כמה חודשים אלה ישר לקנות את הטלוויזיה ולחבר!!

תודה.

[br]פורסם בתאריך: 7.01.2009 בשעה 19:52:17

יאאא איזה אנשים קשים והורסי שמחות! אני מתחיל להשתכנע! תן לי לינק בבקשה לכרטיס HD4870 1G מוצלח! של איזו חברה מומלץ??

פשוט ראיתי שיש לכולם כמעט את הכרטיס הזה ונתונים שונים ומחירים שונים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

:lol:

כן גם אני בעבר שרציתי לקנות כרטיס מסך הכי יקר היו מבאסים אותי... ( אבל זובי הייתי קונה בסוף )

בכללית מה שהם אומרים זה לטובתך :xyxthumbs:

אוו אותך אני אוהב! אתה בא לעזור לי לעשות OC ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. OC עם כזאת מערכת.. אתה יכול להגיע לתוצאות חולניות...

בכל מקרה, מה ניהיה בסוף ? אתה מחליף את הכרטיס ואת הספק ?

אני יודע שאתה מרגיש עכשיו שזה סיפור לבטל וזה ואת ההרגשה הזאת ש"אם קונים אז משקיעים עד הסוף", אבל תאמין לי, אתה תצטער על זה סתם אחרי זה, בטל את ההזמנה של הספק ושל הכרטיס, במקום הכרטיס קח את מה שהמלצתי עליו מקודם ובמקום הספק אני לא יודע, לא מבין בזה אבל תשאל בפורום ספקים יענו לך תיק תק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. OC עם כזאת מערכת.. אתה יכול להגיע לתוצאות חולניות...

בכל מקרה, מה ניהיה בסוף ? אתה מחליף את הכרטיס ואת הספק ?

אני יודע שאתה מרגיש עכשיו שזה סיפור לבטל וזה ואת ההרגשה הזאת ש"אם קונים אז משקיעים עד הסוף", אבל תאמין לי, אתה תצטער על זה סתם אחרי זה, בטל את ההזמנה של הספק ושל הכרטיס, במקום הכרטיס קח את מה שהמלצתי עליו מקודם ובמקום הספק אני לא יודע, לא מבין בזה אבל תשאל בפורום ספקים יענו לך תיק תק...

תשמע כל עוד אני לא יתאכזב מהביצועים אני בטוח לא יתאכזב מהההשקעה ולא איכפת לי שיכולתי להגיע לאותם בצועים ב-1500 שקל פחות אבל עדיין תהייה לי האופציה לשפר את הביצועים תמיד כי הכרטיס יאפשר.

ולגבי הספק אני ממש ממש ממש לא מעוניין להחליף אותו אני ממש אוהב את טגן רק שהוא נראה לי מצועצע אם כל האורות שלו וכו' וגם כן הבנתי שכל עוד אני לא מוציא מתחים לכל היציאות של הספק אז הוא לא ישחט אותי ולא ינצל את כל ה-1100W וגם הוא יוכל לשרת אותי לעתיד הרחוק מאוד.

מישהו חולק עלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה יודע למה אתה טועה ?

כי אם אתה קונה כרטיס בסכום כזה לא תשדרג הרבה זמן - לא תזרוק 2700 שקל לפח בעוד שתוך שנה יצאו כרטיסים MAINSTREAM שהרבה יותר טובים מה GTX 295 עם תג מחיר של 1500 שקל בערך....אז תחשוב על זה, אתה פשוט נתקע עם כרטיס כזה להמון המון זמן וזה סתם מתבאס.

אם עכשיו אתה קונה GTX 260 55nm (שיותר טוב מ GTX 280 - מאוד חזק) ובעוד שנה משדרג לכרטיס מסך חדש בסכום של 1500 אתה תקבל ביצועים מעולים לטווח ארוך תוך שימוש נכון בהוצאה של הכסף.

לדוגמא: שיצא כרטיס GTX 280 הוא עלה 2800 - היום יש את GTX 260 55nm שיותר טוב ועולה חצי ממנו....

בקיצור תבטל דחוף !!!! ותקנה מה שאמרתי לך/

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה יודע למה אתה טועה ?

כי אם אתה קונה כרטיס בסכום כזה לא תשדרג הרבה זמן - לא תזרוק 2700 שקל לפח בעוד שתוך שנה יצאו כרטיסים MAINSTREAM שהרבה יותר טובים מה GTX 295 עם תג מחיר של 1500 שקל בערך....אז תחשוב על זה, אתה פשוט נתקע עם כרטיס כזה להמון המון זמן וזה סתם מתבאס.

אם עכשיו אתה קונה GTX 260 55nm (שיותר טוב מ GTX 280 - מאוד חזק) ובעוד שנה משדרג לכרטיס מסך חדש בסכום של 1500 אתה תקבל ביצועים מעולים לטווח ארוך תוך שימוש נכון בהוצאה של הכסף.

לדוגמא: שיצא כרטיס GTX 280 הוא עלה 2800 - היום יש את GTX 260 55nm שיותר טוב ועולה חצי ממנו....

בקיצור תבטל דחוף !!!! ותקנה מה שאמרתי לך/

;)

מי שיקר לך ש-GTX260 55nm עדיף על GTX280?

אגב, בן אדם שמשקיע כל כך הרבה כסף במערכת, רוב הסיכויים שעוד שנה יוכל כבר לקנות כרטיס מסך אחר בפחות או יותר אותו סכום.. זה לפחות מה שאני מתכוון לעשות עם ה-GTX295.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין 0

כרטיסי HIGH END מתים מהר

ראה ערך

GEFORCE 3 (כן כן)

8800-ULTRA

HD3870X2

HD4870X2

מצד שני... ראה את:

GEFORCE 2

8800GT

HD3870

HD4850

ככה השוק הזה עובד... בדינמיות, כשדור הופך ליישן, אז כל הדור הופך לישן, בין אם זה כרטיס בינוני ובין אם זה כרטיס חזק יותר מאותו הדור.

ולשלם כל כך הרבה לכרטיס HIGH END כשביצועים שתקבל יהיו דומים לכרטיס שיעלה לך 800 שקלים פחות זה פשוט בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה אוהב אותי ?

כן יאללה בוא נעשה OC :xyxthumbs:

על הפירגון.

אני רציני בקשר לעזרה ב-OC אתה מוזמן בשמחה!! אין לי שום ידע בנושא.

אשמח אם מישהו ירצה לעזור ולהתנסות ב-OC למחשב הזה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הניסוחים פה תקפים יפה לכמעט כל המחשחקים.

הבעיה מגיעה כשאתה רוצה לנצל את CRYSIS ולטחון לו את הצורה ב- 1920*1080 עם AAX4 לפחות... (שכן, תקף גם לגבי GTA4)

אני ממליץ - אם אתה רוצה להנות - ולא חושב על הבזבוז העצום (כמו שכולם אומרים) - תהנה - תחיה - תקנה - ואל תצטער.

לכן- GTX295

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהנה מהGTX וזהו..

הוא רוצה ביצועים בלי פשרות תנו לו למה לבאס אותו

באלו להריץ הכל על 8X AA ו 16X AF..

תהנה!

תמליצו סבבה,

תגידו את דעתכם, תזהירו מפני טעויות

אבל תנו לבנאדם להחליט בסוף! אני ממש לא אהבתי שקראתם לו לבטל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהנה מהGTX וזהו..

הוא רוצה ביצועים בלי פשרות תנו לו למה לבאס אותו

באלו להריץ הכל על 8X AA ו 16X AF..

תהנה!

תמליצו סבבה,

תגידו את דעתכם, תזהירו מפני טעויות

אבל תנו לבנאדם להחליט בסוף! אני ממש לא אהבתי שקראתם לו לבטל ..

אהה זה שטויות. אני שמח לפחות שנתנו לי קצת מקום להתלבטות לחקור עוד קצת זה אף פעם לא מזיק! והכי חשוב אני מכיר את עצמי אם לא הייתי קונה את ה-GTX295 הייתי משחק בתחושה שיכולתי להביא טוב יותר!

טוב אני אשמח אם מישהו יציע לי עזרה ב-OC למערכת הזאת .

הרגע חזרתי מקוברה והבאתי את כל החלקים חוץ מהזכרונות שיגיעו בטח שבוע הבא מארה"ב והכרטיס ש-TMS ישלחו מחר אני מקווה שיגיע ביום ראשון.

תודה לכל מי שעזר בבניית המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...