Dell 2408WFP Vs. Philips 240PW9EB - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP Vs. Philips 240PW9EB

MiOB

Recommended Posts

טוב מבדיקה קלה עולה שהוא פאנל SPVA

Dell 2408WFP (*) (widescreen) has a 24 inch 6 ms (g2g) S-PVA (Samsung LTM240CS05) panel.

ואילו על ה EIZO מצויין

Eizo S2431WE-BK (widescreen) has a 24 inch 6 ms (g2g) S-PVA panel.

ללא דגם כלשהו של ה SPVA...

השאלה הנשאלת היא כזו, מה ההבדלים בין שני הדגמים האלו, והאם הדל הנל יציק לי צבע לבן "נקי" או עם ניצנוץ סגול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדרך הכי טובה ואני אישית תומך בה זה לא להאמין לביקורות.

לקרוא ביקורות גולשים בכל אתרי האינטרנט השונים.

ביקורות מוטות ואין לדעת מי דובר אמת. אתר שמשאיר אצלו חומרה וכותב רק טקסט, אני לעולם לא אאמין לו ב100 אחוז.

ביקורות זה משהו אחר, רואים ישר מה עובד ומה לא עובד.

מה שאתה באמת צריך זה לשאול פה למי יש את המסך בבית ומוכן שתבוא אליו לראות איך הוא/לברר באיזה חנויות המסך מוצג למראווה.

אני כבר אומר לך שהDELL 2408 מוצג לראווה ב NOTEBOOK CLUB בפתח תקוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה כך אז זה פאנל גרוע.

לא ממש. זה הפאנל הכי טוב. לכל פאנל יש חסרונות, והחסרונות של VA/TN עולים על חיסרון זה של .

מה גם, שב- האחרונים התופעה פחות מורגשת. לדברין של MiOB, ב-Philips שהוא H-, אין תופעה כזו בכלל (לי טרם יצא לראות מסך כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש. זה הפאנל הכי טוב. לכל פאנל יש חסרונות, והחסרונות של VA/TN עולים על חיסרון זה של .

מה גם, שב- האחרונים התופעה פחות מורגשת. לדברין של MiOB, ב-Philips שהוא H-, אין תופעה כזו בכלל (לי טרם יצא לראות מסך כזה).

האם התופעה קיימת ב-e-IPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@bobo.

תראה, ה-Philips לא נמכר בהיקף רחב כמו ה-, אני משער שהסיבה לכך היא העובדה שהוא "חדש" בשוק, ולכן הסיכוי שתצליח לראות אותו

בתצוגה הוא קטן יותר מהסיכוי של , אבל עדיין ישנה רשימה מספיקה מאוד של חנויות, כפי שתראה.

בכל מקרה, באיזה איזור אתה גר? נסה לשאול את החנויות, שכן מוכרות את ה-, אם ניתן להגיע לחנות עצמה ולהתרשם מהמסך.

הנה החנויות, שמצאתי בגוגל:

IQPC - אשדוד || SkyPC - ראשל"צ || LogicPC - רמת-גן || פלונטר - הרצליה || זיגזג2000 - יהוד || P-See - ירושלים

דגש מחשבים - גבעתיים || און-אוף - לא כתוב באתר החנות || אלידור מחשבים - נס ציונה || גולדטופ - ראשל"צ

ברר, יכול להיות שחלק מהחנויות אינן מחזיקות חנות אמיתית או מרכז תצוגה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר באיזור רחובות

ועובד בתל-אביב

אם מישהו יודע היכן אני יכול לראות את ה או מוכן להראות לי אותו :) אשמח מאוד!

אוכל לתת גם התרשמות כללית ואולי אפילו לעזור לבחור לכייל את המסך שלו עם מכשיר כיול מקצועי.

מצאתי את EIZO במחיר הכי זול בזאפ

http://www.audiovideo.co.il/scripts/prodview.asp?idproduct=312

מה דעתם על החנות הזו ? מישהו קנה משמה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי - ויתרת סופית על ה-Philips? במקרה שכן - מדוע?

לא בא לי להתפקשר על זליגות אור ובאקלייט לא אחיד.

זומזום מהמסך ? מזכיר לי את הצ'י - מיי של אחי ב 600 שקל...

אין לי סבלנות לתקלות, אני חושב פשוט לקנות EIZO, לזרוק קצת יותר כסף אבל לקבל איכותית ללא תחרות, לא קיים מסך איכותי יותר ממנו בקטגוריית ה LCD.

אז אני כבר לא יודע.... באמת שלא.......

הלבטים זה או EIZO, אם הוא במחיר סביר של 4000 שקל... או DELL

אגב לגבי המסך האיכותי של שכולם מדברים עליו. הוא לעולם לא יגיע לארץ - ממקור מהימן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וה-, אתה מאמין שכול היחידות בעולם, שאי-פעם יוצרו, היו ללא דפקט?

כנ"ל לגבי ה-Eizo - אל תהיה שוטה, בכך שתאמין כי כ=ו=ל המסכים שלהם מיוצרים ללא דפקט, וגם להם ישנו לבטח אחוז מסוים של RMA.

אני לא מבין איך קבעת כי המסך מזמזם. נכון, אני כתבתי ששלי מזמזם, אבל מישהו כתב ששלו לא. אז למה קבעת לטובת העובדה השלילית ולא החיובית?

זליגות אור? תאורה אחורית לא אחידה? איפה קראת על כול זה? אני חושב שאתה קובע עובדות לא נכונות על מסך מצוין.

אני התחלתי את שרשור ההשוואה למטרת מולטימדיה ומשחקים, לא אחר מטרה זהה לשלך.

כלומר, סרטים, אז חשוב היה לעשות השוואה ולהבין את ההבדלים של עומק השחור / ניגודיות, ומשחקים, כך שחשוב היה לעשות השוואה של השהיית התמונה.

ולעומת זאת - אתה מבקש בקשה פשוטה מאוד: מסך LCD בגודל "24 למטרת עבודה בגרפיקה.

ובכן, H- הוא פאנל מעולה למטרה הזאת, כך שאין לך מה "לפזול" ל-S-PVA, שכן יתרונות הפאנל הן בגרפיקה.

כשאני כותב יתרונות הפאנל - אני משער שאתה יודע בערך מה ההבדלים המהותיים בין פאנל לבין פאנל PVA, ולכן אני לא מפרט, אך אם אתה לא,

אז אשמח לכתוב או שאחד מהמנהלים.

לבסוף, אני יכול לומר לך בביטחון, שה-, בתוית מחיר נוחה מאוד של סביב 3,000 הוא גם מותאם למטרתך וגם נוח בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר באיזור רחובות

ועובד בתל-אביב

אם מישהו יודע היכן אני יכול לראות את ה או מוכן להראות לי אותו :) אשמח מאוד!

אוכל לתת גם התרשמות כללית ואולי אפילו לעזור לבחור לכייל את המסך שלו עם מכשיר כיול מקצועי.

מצאתי את EIZO במחיר הכי זול בזאפ

http://www.audiovideo.co.il/scripts/prodview.asp?idproduct=312

מה דעתם על החנות הזו ? מישהו קנה משמה ?

יש לי שאלה - אתה מתלבט בין ה לבין ה Phillips, אבל האם לקחת בחשבון שלשניהם יש מכלול צבע מורחב? והאם העובדה הזו לא משפיעה מבחינתך?

לעומתם, ה EIZO המדובר הוא המסך הטוב ביותר בסדר גודל של ש"ח שמסוגל להציג מכלול צבע סטנדרטי.

וכדרך אגב, אני מתכוון ליצור קשר עם audiovideo בעצמי כדי לרכוש את ה EIZO, אני מקווה שזה יקרה בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה - אתה מתלבט בין ה DELL לבין ה Phillips, אבל האם לקחת בחשבון שלשניהם יש מכלול צבע מורחב? והאם העובדה הזו לא משפיעה מבחינתך?

לעומתם, ה EIZO המדובר הוא המסך הטוב ביותר בסדר גודל של ש"ח שמסוגל להציג מכלול צבע סטנדרטי.

וכדרך אגב, אני מתכוון ליצור קשר עם audiovideo בעצמי כדי לרכוש את ה EIZO, אני מקווה שזה יקרה בזמן הקרוב.

יצרתי איתם קשר, המחיר הוא 4800 שקל.

וותר מראש.

מכלול צבעים מורחב לא משנה לך, כי גם ככה אתה לא מציג אותם באופן רגיל.

מניח שאתה רוצה לצייר עם זה, ה יהווה פתרון מעולה, ביחוד מכיסוי ה ADOBE שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2). מכרתי מלפני זמן מה מסך EIZO S1910 שהייתי מרוצה ממנו בטירוף, מתוך שאיפה לעבור לשטח תצוגה של 24 אינץ.

הלבטים שלי כרגע הם בין 2408WFP Vs. 240PW9EB, שכן ראוי לציין שאני מעצב גרפי מקצועי שכן דורש איכויות תמונה ודיוק צבעים גבוהות!

דווקא אם אתה מעצב גרפי מכלול צבעים רחב לא מתאים לך (אלא אם כן אתה עוסק בהבאה לדפוס).הוא יציג לך צבעים לא נכונים! וחבל על המכייל היקר שלך-לא ניתן לכייל מסך עם מכלול צבעים מורחב למרחב sRGB אלא רק למרחב adobe ,שכאמור יתאים לך רק אם אתה עוסק בהבאה לדפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אם אתה מעצב גרפי מכלול צבעים רחב לא מתאים לך (אלא אם כן אתה עוסק בהבאה לדפוס).הוא יציג לך צבעים לא נכונים! וחבל על המכייל היקר שלך-לא ניתן לכייל מסך עם מכלול צבעים מורחב למרחב sRGB אלא רק למרחב adobe ,שכאמור יתאים לך רק אם אתה עוסק בהבאה לדפוס.

אם כך על איזה מסך 24 אינץ תמליץ לי לרכוש עד 3500 שקל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי,המסך האיכותי היחיד שאני מכיר בגודל 24" עם מכלול צבע המותאם ל sRGB הוא ה Eizo המדובר שעולה כ-5000 ש"ח. אם דיוק הצבעים קריטי עבורך,עדיף שתחסוך עוד כסף למסך הזה או שתתפשר על מסך קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...