Dell 2408WFP Vs. Philips 240PW9EB - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP Vs. Philips 240PW9EB

MiOB

Recommended Posts

דווקא אם אתה מעצב גרפי מכלול צבעים רחב לא מתאים לך (אלא אם כן אתה עוסק בהבאה לדפוס).הוא יציג לך צבעים לא נכונים! וחבל על המכייל היקר שלך-לא ניתן לכייל מסך עם מכלול צבעים מורחב למרחב sRGB אלא רק למרחב adobe RGB,שכאמור יתאים לך רק אם אתה עוסק בהבאה לדפוס.

בבקשה WIDE COLOR GAMUT ----> sRGB בעזרת מכייל מקצועי ותוכנת כיול חינמית:

http://www.prad.de/en/monitore/specials/color-space.html

אך אני לא בטוח אם ניתן ליישם זאת למסכים שהם לא NEC או EIZO ללא axial colour correction 6X .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו, אני רוצה מסך איכותי שמציג תמונה איכותית, חדה וברורה.

אני כבר לא מעוניין להציג את הגלגל !

אני רוצה צבעים איכותיים בלי קשר עכשיו לדפוס. אני רוצה שהעין תהנה...

איזה מסך 24 אינץ' אני קונה? על הדל אני קורא יותר מדיי בעיות, כמו האינפוט לאג, פיזור אור גרוע, זליגות וכ'ו...

נאמס לי, כבר השתגעתי,

איזה מסך לקנות !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב באמת שאתה משתגע לשווא, חבל. :)

אפשר לסכם את זה כך:

אם אין לך בעיה עם מכלול צבעים רחב, כלומר, אישית (אגב, לי אין הבדל בולט לעין.) ומקצועית (אי-התאמה לאופי העבודה שלך.) ==> .

אם יש לך בעיה עם מכלול צבעים רחב ==> Eizo.

ל- יתרונות רבים למטרות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה זה איזו, ואם הוא היה במחיר נורמאלי של 4000 שקל, הייתי קונה.

5 אלף שקל זה לא בא בחשבון.

איפה אני יכול לראות את הפיליפס ? על מספרים כי הוא נוראי בהצגת צבעים, שטון האדום שרוף בדיפולט ושגם אחרי כיול מקצועי הכל נראה מאוד רווי בצורה לא נורמאלית...

בבקשה הציעו לי פתרון, חייב להיות מסך שהוא טוב בהצגת צבעים... לא מעניין אותי HD ושום יציאות פנסי,

אני רוצה מסך עם צבעים טובים וחדות תצוגה. לא מעניין אותי VIEWING ANGELS אני יושב מול המסך, וכשאני יושב מולו אני רוצה איכות.

יש פתרונות של נק ב 24 אינץ בלי ציפוי מבריק ?

האם יש פתרון 22 אינץ של איזו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש של NEC אבל הם עולים יותר מאיזו (שמפתיע אותי שעלה כל כך במחיר כי אני זוכר אותו ב - 4300 ש"ח לפני כחודש בערך).

יש את ה - S2231W של EIZO אבל אני לא חושב שיש לו יתרון כלשהוא על הפיליפס הנ"ל שמחירו זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם אתה לא צריך את המסך לצורכי עבודה אז למה אתה שובר את הראש כל כך?

קח את הפילפס או ב 3000 וזהו... אין אופציות אחרות בארץ גם ככה.

צריך לעבודה אבל לא לדפוס.

אני לא רוצה מסך ב 50000 שקל, מסך בתקציב 3500 שקל, 24 אינץ שמציג צבעים איכותיים, שיציג תמונה איכותית עם יחס תמורה לעלות גבוה.

זה הכל! לא חובה EIZO, אבל לא רמה נחותה שאני אראה אנשים עם עור אדום ובעיות של רוויית יתר,

מה מומלץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעבודה אבל לא לדפוס.

אני לא רוצה מסך ב 50000 שקל, מסך בתקציב 3500 שקל, 24 אינץ שמציג צבעים איכותיים, שיציג תמונה איכותית עם יחס תמורה לעלות גבוה.

זה הכל! לא חובה EIZO, אבל לא רמה נחותה שאני אראה אנשים עם עור אדום ובעיות של רוויית יתר,

מה מומלץ ?

יש לי את הפיליפס המדובר והוא נ-ה-ד-ר!

אחרי שתעשה לו CALIBRATE לצבעים אני מבטיח לך שצבעים כמו שהוא יציג, טרם יצא לך לראות.

ואין שום בעיות עם אדום, אין זמזומים, אין לבן לא לבן, אין פינות ירוקות ושאר הדברים שקראתי פה.

אני קניתי את המסך המדובר עבור משחקים ותכני HD ואני מאוד מרוצה. כנ"ל בעבודות לאוניברסיטה

אני פותח במקביל שני דפי A4 - תענוג.[br]פורסם בתאריך: 11.02.2009 בשעה 01:27:45

לא בא לי להתפקשר על זליגות אור ובאקלייט לא אחיד.

זומזום מהמסך ? מזכיר לי את הצ'י - מיי של אחי ב 600 שקל...

אין לי סבלנות לתקלות, אני חושב פשוט לקנות EIZO, לזרוק קצת יותר כסף אבל לקבל איכותית ללא תחרות, לא קיים מסך איכותי יותר ממנו בקטגוריית ה LCD.

אז אני כבר לא יודע.... באמת שלא.......

הלבטים זה או EIZO, אם הוא במחיר סביר של 4000 שקל... או DELL

אגב לגבי המסך האיכותי של שכולם מדברים עליו. הוא לעולם לא יגיע לארץ - ממקור מהימן.

אני רק מזכיר שלא קיים דבר כזה מוצר אלקטרוני חף מבעיות ייצור - תוציא את זה לעצמך מהראש כי חבל.

שוב, לי יש את אותו מסך מדובר והוא לא מזמזם ולא נעליים אלא יותר שקט מחתלתול הנם את שנתו.

אין שום זליגות, הבחור שכתב את זה קיבל בפירוש מסך ת-ק-ו-ל. אני בטוח שגם למקרן HD

של שעולה 200 אלף דולר תמיד קיימת הסבירות שתקבל את זה שנדפק לו משהו בייצור.[br]פורסם בתאריך: 11.02.2009 בשעה 01:36:37

הפגם היחידי במסך שלי הוא, שוב, הזמזום מהחלק האחורי. במקרה שאתה לא יושב קרוב למסך - לא תשמע אותו, ואולי בזכות כך גם המשתמש האחר, שרכש את המסך, לא שומע את הזמזום. במקרה שאתה יושב קרוב למסך - הוא יפריע בצורה מטרידה. שוב, המסכים של שנינו הם משבוע ייצור 44, כך שזה לא תלוי שבוע ייצור, משמע תצטרך לקחת "סיכון".

אני מוכרח לציין שלא דובים ולא יער.

אני הוא "המשתמש השני", הצמדתי את האוזן שלי למסך כמו אינדיאני לפסי רכבת ולא שמעתי ציוץ.

הבחור קיבל מסך תקול, גם זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הפיליפס המדובר והוא נ-ה-ד-ר!

אחרי שתעשה לו CALIBRATE לצבעים אני מבטיח לך שצבעים כמו שהוא יציג, טרם יצא לך לראות.

ואין שום בעיות עם אדום, אין זמזומים, אין לבן לא לבן, אין פינות ירוקות ושאר הדברים שקראתי פה.

אני קניתי את המסך המדובר עבור משחקים ותכני HD ואני מאוד מרוצה. כנ"ל בעבודות לאוניברסיטה

אני פותח במקביל שני דפי A4 - תענוג.[br]פורסם בתאריך: 11.02.2009 בשעה 01:27:45

אני רק מזכיר שלא קיים דבר כזה מוצר אלקטרוני חף מבעיות ייצור - תוציא את זה לעצמך מהראש כי חבל.

שוב, לי יש את אותו מסך מדובר והוא לא מזמזם ולא נעליים אלא יותר שקט מחתלתול הנם את שנתו.

אין שום זליגות, הבחור שכתב את זה קיבל בפירוש מסך ת-ק-ו-ל. אני בטוח שגם למקרן QUADRO HD

של סוני שעולה 200 אלף דולר תמיד קיימת הסבירות שתקבל את זה שנדפק לו משהו בייצור.[br]פורסם בתאריך: 11.02.2009 בשעה 01:36:37

אני מוכרח לציין שלא דובים ולא יער.

אני הוא "המשתמש השני", הצמדתי את האוזן שלי למסך כמו אינדיאני לפסי רכבת ולא שמעתי ציוץ.

הבחור קיבל מסך תקול, גם זה קורה.

תודה רבה לך על תשובתך הכנה!

אני ללא ספק אוהב תגובות ענייניות כאלו, אבל מן הראוי לציין שאיני הולך להשתמש במסמכי וורד אלא בפוטושופ פלאש ואפטר אפקט לעיצוב ווב מתקדם ואנימציות וידאיו. ככה שכן יש חשיבות לצבעים, מה גם שאני רוצה להמנע מאפקט ה"אבק לכלוך" עם ניצנוץ סגול שפאנלי סובלים ממנו בצורה קשה.

מישהו יודע איך ליצור קשר עם איסטרוניקס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על תשובתך הכנה!

אני ללא ספק אוהב תגובות ענייניות כאלו, אבל מן הראוי לציין שאיני הולך להשתמש במסמכי וורד אלא בפוטושופ פלאש ואפטר אפקט לעיצוב ווב מתקדם ואנימציות וידאיו. ככה שכן יש חשיבות לצבעים, מה גם שאני רוצה להמנע מאפקט ה"אבק לכלוך" עם ניצנוץ סגול שפאנלי IPS סובלים ממנו בצורה קשה.

מישהו יודע איך ליצור קשר עם איסטרוניקס ?

תראה, אני אמנם בטוח שאין לי עין מקצועית כמו שלך לצבעים אבל אני יודע היטב מה אני אוהב ועל אחת כמה וכמה מה מפריע לי.

הדבר האחרון שלא נתקלתי בו פה הוא סוג של "אבק לכלוך עם ניצנוץ סגול".

אבל יודע מה, אם זה יגרום לך להרגיש יותר רגוע אתה מוזמן אלי הביתה לראות את המסך ולהווכח ביכולותיו. אני ירושלמי

אם זה עוזר.

בנוגע לאיסטרוניקס.

http://www.easx.co.il/template/default.asp?catId=11&maincat=4

יש פה דף קשר שלהם.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...