Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 60 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ערכתי

זה ממש נחמד שערכת אבל זה ממש לא משנה כי הפשע כבר בוצע

מכיוון שאתה חדש עוד איכשהו אפשר לתת לזה לעבור אבל אני מקווה מאוד (בשבילך) שזו הפעם האחרונה שאתה סוטה מן הישר ושתפנים את החוקים מיידית, דבר שהיית צריך לעשות מתי שנרשמת לפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו יש לי מעבד e8400

9800gtx+

4gb ram

אני על 1280X1024

הגדרות הכל high רק טקסטורה על מדיום ורנדר על HIGHEST ב VIEW DISTENCE 26 בבנצמרק יצא לי 39.7fps המשחק אכן פפועל חלק אבל אחרי שאני משחק חצי שעה שעה מתחילים קירטועים ואיטיות ליפעמים ורק שאני יוצא וניכנס שוב עובד חלק ואחרי חצי שעה שעה כמו שאמרתי זה שוב קורה למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו יש לי מעבד e8400

9800gtx+

4gb ram

אני על 1280X1024

הגדרות הכל high רק טקסטורה על מדיום ורנדר על HIGHEST ב VIEW DISTENCE 26 בבנצמרק יצא לי 39.7fps המשחק אכן פפועל חלק אבל אחרי שאני משחק חצי שעה שעה מתחילים קירטועים ואיטיות ליפעמים ורק שאני יוצא וניכנס שוב עובד חלק ואחרי חצי שעה שעה כמו שאמרתי זה שוב קורה למה?

לוקח למשחק זמן לטחון לך את הזכרון במחשב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו יש לי מעבד e8400

9800gtx+

4gb ram

אני על 1280X1024

תקנה את המשחק, לי זה עזר.

זה ממש משפר ביצועים?

בדקתי את זה ,לא משהו מיוחד, המשחק הזה כבר גמר לי את הבריאות מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יקנה ולו בשקל אחד את המשחק הזה..

זה טוחן בצורה איומה, ככה זה אין מה לעשות המשחק בנוי גרוע..חצי שעה ראשונה של משחק עובד מעולה...לאחר מכן קרטועים עקב איבוד וזליגה....3.6 GB לא מספיקים זה כבר לא הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי, זה לא ככה אצלי, המשחק הוא דפוק בהרבה מובנים, אין ספק אפילו לא הכי קטן ,אבל שוב, אין קירטועים במקורי,

אמנם יש לי מקורי, אבל לא ממש קניתי אותו, קיבלתי מתנה ,אז למה לא?

עם הפרוץ היו הבעיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביינתים מפאצ' לפאטצ' שאני מתקין, המשחק עובד יותר גרוע, קירטועים פשוט מטורפים...

מוזר...אצלי הוא הישתפר.עלו לי איזה 5FPS מהפאטצ' השלישי(היה לי 40FPS)ולא רק הFPS גם יש פחות באגים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...