Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 58 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

חבר'ה, אני משתמש בפאצ' האחרון (1.03).

מפרט מצורף בלינק מצד ימין.

אני לא משחק עם רזולוציה והגדרות כבדות.. והמשחק ממש רץ חלק ונקי.

לאחר של 20 דקות של משחק - המשחק ממש זוחל לי.

ישר לחצתי על ALT + TAB ובודק מעלות למחשב..

הכרטיס הגיע ל-67 מעלות. ואילי ל-70.

למה זה מגיע לכזה דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

במאוורר של הקירור עצמו ובכלל בכל המארז.

יש גרגירי אבק קטנים כאלה שלא יוצאים מכל חריץ ע"י פאן או ע"י ניגוב המאוורר וכו'... בשביל להוציא הכל באופן מושלם אתה צריך לחץ אוויר, או מן ספריי כזה (זה כמו ספריי עם קשית קטנה כזאת) או קומפרסור שבטח יהיה לך קשה להשיג אלא אם כן אבא שלך נגר (כמו אבא שלי :P) ויש לך בבית,

למרות שאני לא בטוח שאחרי שהורדת את כל האבק הגס ולא עזר ממש אז זאת הבעייה, תבדוק טוב את זרימת האוויר שלך במארז ,תבדוק בנוסף האם שאר הרכיבים במארז מתחממים גם הם, במידה והכל מתחמם סימן שזרימת האוויר והסירקולצייה שלך במארז לקוייה ,עוד דבר קטן שלא מומלץ לעשות ללא ניסיון הוא החלפת המישחה הטרמית לליבת הכרטיס ע"י פירוק הקירור ,ניקוי משטח הליבה בעזרת נוזל עם 70% אלכוהול סטרילי (לקחת שיכבה נחמדה של נייר טוואלט למשל, להרטיב אותה בנוזל ולנקות את המשטח, אין להתיז על המשטח עצמו כמובן!) ,על כל פנים, אני מציע לך לבדוק הכל לפי סדר הכתיבה שלי, הכי חשוב לבדוק את הסירקולצייה, אלה בדרך כלל הבעיות הנפוצות ביותר, מה גם שהמחשב שלך חדש כך שהמשחה הטרמית לדעתי חדשה.

בקיצור ,תנסה , בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

במאוורר של הקירור עצמו ובכלל בכל המארז.

יש גרגירי אבק קטנים כאלה שלא יוצאים מכל חריץ ע"י פאן או ע"י ניגוב המאוורר וכו'... בשביל להוציא הכל באופן מושלם אתה צריך לחץ אוויר, או מן ספריי כזה (זה כמו ספריי עם קשית קטנה כזאת) או קומפרסור שבטח יהיה לך קשה להשיג אלא אם כן אבא שלך נגר (כמו אבא שלי :P) ויש לך בבית,

למרות שאני לא בטוח שאחרי שהורדת את כל האבק הגס ולא עזר ממש אז זאת הבעייה, תבדוק טוב את זרימת האוויר שלך במארז ,תבדוק בנוסף האם שאר הרכיבים במארז מתחממים גם הם, במידה והכל מתחמם סימן שזרימת האוויר והסירקולצייה שלך במארז לקוייה ,עוד דבר קטן שלא מומלץ לעשות ללא ניסיון הוא החלפת המישחה הטרמית לליבת הכרטיס ע"י פירוק הקירור ,ניקוי משטח הליבה בעזרת נוזל עם 70% אלכוהול סטרילי (לקחת שיכבה נחמדה של נייר טוואלט למשל, להרטיב אותה בנוזל ולנקות את המשטח, אין להתיז על המשטח עצמו כמובן!) ,על כל פנים, אני מציע לך לבדוק הכל לפי סדר הכתיבה שלי, הכי חשוב לבדוק את הסירקולצייה, אלה בדרך כלל הבעיות הנפוצות ביותר, מה גם שהמחשב שלך חדש כך שהמשחה הטרמית לדעתי חדשה.

בקיצור ,תנסה , בהצלחה! :xyxthumbs:

תודה רבה לך.

עכשיו ישבתי וניקיתי עם קיסם אזניים את החלק התחתון של המאוורר של המעבד.. ממש הברקתי אותו.

האם יש עוד דבר שאפשר לנקות שמה במעבד..

כי המעבד שלי מתחיל ב-52 מעלות חום. :-\

21crol1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את הטפשים האלה שחושבים שאם המשחק הזה פועל אצליהם גרוע אז זה עובד אצל כולם גרוע.

עובד מצוין אצלי. ועל הגדרות גבוהות.

[לעומת חבר שלי שיש לו מעבד Q9550 וHD4870 ועובד לו גרוע]

לך תסביר את זה.

טיפש תקרא לאבא שלך.

והמשחק הזה לא עובד מצוין אצל אף אחד. גם אם יש לך I7 אקסטרים ואת הכרטיס הכי חזק של , במקרה הטוב זה יעבוד סביר אבל מצוין זה לא.

יש באג במשחק הזה שבהתחלה הוא עובד טוב ואחרי 20 דקות בערך הוא פשוט גומר את כל המשאבים של המחשב וזה לא משנה אם זה מעבד QUAD או לא.

הבנת ילדון??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לומר את האמת?

חבר שלי קנה לפני ארבעה ימים מחשב חדש, הנה הוא:

GIGABYTE P43

4GB 800MHZ

E7400 BOX

MSI 9800GT

מארז ג'אנרי ,ספק דיי ג'אנרי EZ-COOL 500W,

GTA 4 עובד לו קבוע על 40FPS ברזולוצייה 1920*1080 ,זה משהו לא היגיוני, והוא לא משתמש במקורי :P ,

מצד שני לבן דוד שלי יש מחשב כזה:

E8400 + AC 7

4GB 1066MHZ

thermaltake soprano

4870 512mb

CORSAIR CMPSU-650TX

בקיצור, מערכת לא רעה בכלל :P.

הוא לא מקבל אפילו 30FPS בממוצע, זה נראה לכם בסדר?

יש משהו במשחק הזה והוא דפוק, כי לעומת זאת,, אני למשל ,מרסק את המחשב של חבר שלי (E7400) בכל משחק אפשרי בהפרש ניכר של 8-10FPS, ובGTA הוא פשוט משאיר אותי ואת בן דוד שלי מאחור. עם הפרש של 10-12 FPS בממוצע.

משחק דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...