Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

חבר נתן לי גירסא מקורית שלו (הוא עוד לא התקין) ואמר לי לבדוק איך המשחק... בתכלס אחלה משחקיות וכו'... אבל למה אני לא יכול להעלות את הטקסטורות לHIGH?.?? מפרט בצד ורזולוצייה 1024*700

המשחק דורש 1GB מהכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם לרזולוצייה כזאת נמוכה???

משחק דפוק.... עלוב... בושה ...

אגב איך אפשר להעיף את ההגבלה הזאת? ולמה זה מזהה רק 495 מגה מתוך 512???

אפשר אבל המשחק יקרטע לך...

יש GUIDE באיזשהו מקום ברשת, פשוט תחפש GTAIV RESTRICTION REMOVE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע מבדר באתר של באג:

נכנסתי לשם עכשיו כדי לראות אם יש להם את המשחק,ומסתבר שרק בGTA 4 כתוב בדף של המשחק: "לא ניתן להחזיר את המוצר לאחר פתיחת האריזה"

הם כנראה הבינו את הכמות העצומה של אנשים שיתקינו ויתבאסו קשות מאיך המשחק העובד אז הם ביטחו את עצמם מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע מבדר באתר של באג:

נכנסתי לשם עכשיו כדי לראות אם יש להם את המשחק,ומסתבר שרק בGTA 4 כתוב בדף של המשחק: "לא ניתן להחזיר את המוצר לאחר פתיחת האריזה"

הם כנראה הבינו את הכמות העצומה של אנשים שיתקינו ויתבאסו קשות מאיך המשחק העובד אז הם ביטחו את עצמם מראש.

אתה לא חושב יותר מדי הא..

המטרה שלהם היא שאנשים לא יתקינו את המשחק וירשמו משתמש עם הCD KEY ואז יחזירו את המשחק ולקבל החזר. מה הקשר בכלל לאנשים שיתבאסו מהמשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב יותר מדי הא..

המטרה שלהם היא שאנשים לא יתקינו את המשחק וירשמו משתמש עם הCD KEY ואז יחזירו את המשחק ולקבל החזר. מה הקשר בכלל לאנשים שיתבאסו מהמשחק..

אם כך למה הם לא רשמו את זה בדפים של משחקים אחרים?

גם לcrysis ולCS יש מולטי ובדפים שלהם זה לא כתוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה שוב שיחקתי יצאתי כזה למפה וזה פתאום יוצא לי ורושם

GTA IV Fatal Error:RESC10

Error Code RESC10 on machines that surpass video requirements

RESC10 Out of video memory - Please re-boot your system

מצאתי את זה בדף ריכוז בעיות

נראה שגם מכונות שעולות על הדרישות (כמו שלך) נתקלות בבעיות :kopfpatsch:

אני מנסה להיזכר מתי יצא לאחרונה פורט כזה גרוע ל (ואפילו לא מדבר על משחקיות עכבר\מקלדת VS שלט PLAYSTATION\360) מבחינה טכנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שבאג רושמים שאין החזרים...אם אנחנו עם מחשבי העל הגיימריים שלנו לא מצליחים להפעיל אותו,רק תחשבו על המסה של האנשים שקנו מחשב מאייבורי/ערוץ הקניות/שופרסל שכולל"כרטיס מסך מקצועי מדהים!!!111 integrated graphics" שיקנו את המשחק(כי הם שיחקו בSAN ANDREAS ונורא אהבו..) והמחשב שלהם יימס..באג היו פושטים תרגל מכמות ההחזרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שבאג רושמים שאין החזרים...אם אנחנו עם מחשבי העל הגיימריים שלנו לא מצליחים להפעיל אותו,רק תחשבו על המסה של האנשים שקנו מחשב מאייבורי/ערוץ הקניות/שופרסל שכולל"כרטיס מסך מקצועי מדהים!!!111 integrated graphics" שיקנו את המשחק(כי הם שיחקו בSAN ANDREAS ונורא אהבו..) והמחשב שלהם יימס..באג היו פושטים תרגל מכמות ההחזרות..

יאפ... מסכניםבהחלט :-\

אני כולי עדיין בתקווה לאיזה עידכון עסיסי שיאיץ ביצועים לפורט הפג הזה

שילמתי 219 שקלים ויש לי כל כך הרבה בעיות שזה נראה כאילו הורדתי גרסא מגה-פרוצה... אני מרגיש נבגד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Error Code RESC10 on machines that surpass video requirements

RESC10 Out of video memory - Please re-boot your system

מצאתי את זה בדף ריכוז בעיות

נראה שגם מכונות שעולות על הדרישות (כמו שלך) נתקלות בבעיות :kopfpatsch:

אני מנסה להיזכר מתי יצא לאחרונה פורט כזה גרוע ל (ואפילו לא מדבר על משחקיות עכבר\מקלדת VS שלט PLAYSTATION\360) מבחינה טכנית

הוא עם Q6600 ו-4870x2 ולא עובד לו כמו שצריך ולי יש Q6600 , 9600GT - אז חבל על המאמץ, לא שווה התקנה.

חבל שמשווקים משחק כל כך בעייתי ואני מתאר לעצמי שהם ידעו על כך עוד לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...