Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגלל משחק אחד מעפן?

את הרינדרור שים על MED-HIGH

דיסטנס שים על אמצע

טקסטורה על מדיום

ואז אני יקבל סופר מריו עם ההגדרות האלה ;D

סתם , אני מסתדר גם עם ההגדרות שעכשיו . פשוט אפשר לצפות ליותר אבל כנראה בגלל שהעבירו את המשחק בצורה גרועה כמו שאומרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המשחק זז טוב כשאין מכוניות מסביבי (35-40 FPS) וכשיש מכוניות ודברים אז זה יורד ל-17-20 וזה מטריף.

אני משחק על הגדרות הכי נמוכות בהכל חוץ מהרזולוציה שהיא 1680X1050.

משהו יכול לעזור לי בשביל שהמשחק ירוץ מהר יותר?

אגב, יש לי SP2 ולא 3, זה יעזור אם יהיה לי 3 או שלא קשור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שRAID יכול לעזור בביצועים?

זה עדיין משחק של 13-14GB..

זה ממש מוזר לי שאנשים פה בוכים על הביצועים ואני עם המחשב שלי משחק חלק כשהטקסטורה על HIGH והרינדור על V.HIGH...

אני כבר מתחיל לחשוב שזה יהיה טיפשי מצידי לשדרג כ. מסך.. כל המשחקים החדשים שיוציאים אני משחק על פול גרפיקה.. מה הטעם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרון זמני !

תתחילו את המשחק עם

norestriction-

למי שלא יודע איך , עושים קיצור דרך לקובץ הרצה של המשחק ,ואז נכנסים למאפיינים , שם בtarget אחרי ה " מוסיפים norestriction- .

זהו תעלו את המשחק להגדרות הכי גבוהות , אין מגבלות , משומה המשחק רק פי10000 יותר טוב .

למי שיש פרוץ יש דרך אחרת ,תחפשו קצת בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שRAID יכול לעזור בביצועים?

זה עדיין משחק של 13-14GB..

זה ממש מוזר לי שאנשים פה בוכים על הביצועים ואני עם המחשב שלי משחק חלק כשהטקסטורה על HIGH והרינדור על V.HIGH...

אני כבר מתחיל לחשוב שזה יהיה טיפשי מצידי לשדרג כ. מסך.. כל המשחקים החדשים שיוציאים אני משחק על פול גרפיקה.. מה הטעם :smile1:

לא נראה לי שזה באמת על HIGH, כי גם אצלי זה מכוון על HIGH ופועל חלק, כתוב HIGH, אבל למעשה זה על מדיום. כי גם הגרפיקה לא השתנתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרון זמני !

תתחילו את המשחק עם

norestriction-

למי שלא יודע איך , עושים קיצור דרך לקובץ הרצה של המשחק ,ואז נכנסים למאפיינים , שם בtarget אחרי ה " מוסיפים norestriction- .

זהו תעלו את המשחק להגדרות הכי גבוהות , אין מגבלות , משומה המשחק רק פי10000 יותר טוב .

למי שיש פרוץ יש דרך אחרת ,תחפשו קצת בגוגל.

לי זה פועל בדיוק אותו דבר :nixweiss: ובדקתי בדקדקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...