Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המקסימום שיש לך להפסיד זה כמה דקות של התקנה חוזרת לדריבר הנוכחי.

אני אישית לא נותן יותר מדי חשיבות לגרסאות הרשמיות, שהם בעצם דריברים שנשלחו לבדיקות אצל מיקרוסופט לאישור WHQL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהתקנתי את העדכון של ווינדווס לייב אני לא שומע חלק מהסאונד.

אין אפקטים ורעשים של הסביבה ואת הקולות של הדמויות שומעים רק בסרטונים, לא תוך כדי משחק כשמדברים בטלפון נניח. ככה יוצא שכל מה שאני שומע במשחק זה את הרדיו ברכב ואת הSFX.

החזרתי את כל ההגדרות בסאונד לאיך שהיו כשהפעלתי את המשחק פעם ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, האם כדאי להוריד את הדרייבר שNVIDIA שיחררו בשביל המשחק? יש שיפור כלשהו ששווה את הסיכון מכיוון שזאת גירסת BETA?

כן.

אה, וגרסאת בטא לא בהכרח אומר שזה לא יציב. זה פשוט לא אושר ע"י עדיין.

כמעט כל הדרייברים שאני מתקין לכ. מסך שלי [יש לי GF9800GTX] זה גרסאות בטא שמותאמות למשחק כזה או אחר. אין לך ממה לחשוש.

במקרה ואתה נתקל בבעיות כלשהן - תתקין דרייבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה מבחני ביצועים של המשחק (או מבחני כרטיסי מסך שכוללים בדיקה במשחק)?

כי אני מחכה כשיהיה ניתן לראות בבירור מה צריך כדי להריץ את המשחק על 1920*1200 על ההגדרות הכי גבוהות (התכנון לפני יציאת המשחק למחשב היה לקנות בתקופה הזאתי I7 920 + 4850 אבל מהמבחנים אפשר לראות שזה לא יספיק, סיקורי ביצועים של המשחק יתקבל בברכה, אני חושש שהצטרך לחכות לדור הבא של כרטיסי המסך יצא כי אני לא מתכוון לקנות של 280GTX או משהו בסגנון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CORE I5 יצא רק במחצית השנייה של 2009 (יותר מחצי שנה) ואני לא מתכוון לחכות ואני לא מתכוון להשקיע בשני , אני לא משחק יותר מדי במחשב פשוט יש משחקים שחייבים.

אפשר גם לשחק על 6800GS עם OC ומעבד 64 3200+

אומנם באיכות הכי נמוכה, אבל זה הדרישות המינימליות.

אפשר באותה מידה לשחק על מה שיש לי עכשיו, אבל אני לא יתפשר במשחק הזה על פחות מ1920x1200 High,High,80,80 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, האם כדאי להוריד את הדרייבר שNVIDIA שיחררו בשביל המשחק? יש שיפור כלשהו ששווה את הסיכון מכיוון שזאת גירסת BETA?

לי אישית הדרייבר הזה לא אפשר לי להתקין את GTA(שמתי אותו לפני ההתקנה של המשחק) + הוא דפק לי בערך כל משחק במחשב וכל פעם שניסיתי להפעיל משחק המחשב נתקע.רק אחרי שחזרתי ל184.48 הכל עבד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני בבעיה ולא מצליח לשנות את ההגדרוץ של המשחק

נכנסתי לתקייה C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV

יצרתי שם קובץ טקסט בשם commandline.txt ורשמתי בו :

Code:

-norestrictions

-nomemrestrict

אני נכנס למשחק ועדיין לא ניתן לשנות כלום בהגדרות הגראפיות

אפילו לא להגדיר רזולוציה יותר נמוכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איפשר לך להתקין GTA ? דפק לך משחקים ?sad0002.gif עשה טובה.

אולי משחקים נתקעו לך שהרצת אותם, ובזה זה נגמר... (ד"א לי לא היו בעיות)

אני מסכים איתך, לי זה שיפר פלאים דווקא, קשה להאמין שזה "דפק משחקים" ,אולי לא שיפר , אבל לא לאפשר התקנה? :jump: קצת הזוי באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיההההההההה קשה

המשחק מזהה Intel Pentium III Xeon processor ויש לי dual e8400

איך אני מסדר את החרא הזה אני משער שגם הfps המסריח שאני מקבל זה בגלל זה יש לי hd 4850 כרטיס שאמור להריץ לפחות על מדיום או על low אבל על fps נורמלי והמשחק המסריח המחורבן הזה יורד לי לאט לאט עד שזה מגיע למשהו לא שחיק של 14- 15

ותענו על ההודעה הזאת זה ממש חשוב תודה

נ.ב:זין של משחק ורוקסטר חרא של חברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...