הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA

djelectric

Recommended Posts

בתור אחד ש"נהנה" מה Crossfire כמעת חצי שנה, הדבר האחרון שאתה יכול להגיד, זה שאני זורק דברים לאוויר.

הדרייבר הזה רק הרס עוד יותר מערכי Crossfire - כגון : 4870x2 4870cf 4850cf 3870cf 3870x2 וכ' וכו' וכו'

המחשב יתחיל לקרוס, באמצע ההתקנה אתה יכול לקבל מסך כחול ואז כל מה שתוכל לעשות יהיה לפרמט וכו' וכו' וכו'

בקשר לדבר הזה..

אני בעל HD4850 CF ואני התקנתי 8.12..

נשמע טוב? ממש לא.

כל מי שהתקין 8.12... ויש לו CF או X2 (בנוסף לעוד בעיות כמו INF והרבה כאלה) יש מסך כחול.

איך אני הצלחתי ועוד כמה? בעזרת פתרון מסוים, ללכת להתחל -> הפעלה -> services.msc ולבטל את Ati external event utility....

גם זה נשמע ממש טוב? עוד יותר לא... כי זה מבטל אל הCF, ועכשיו יש כאלה שיגידו שהCF שלהם עובד ויש לו V בCCC..

זה לא משנה... כי הCF עדיין לא באמת עובד... ולחכמים שעכשיו יגידו שפשוט לבטל את התהליך, להתקין ולהחזיר את התהליך.. ברגע שאתם מחזירים את התהליך, ועושים ריסט... המסכים הכחולים חוזרים...

לי זה כרגע לא מפריע.. כי בהפסקת גיימינג קצרה ואני צריך את הCONVERTER, אבל נכון לעכשיו ל8.12 אין אפשרות CF אמיתית או הפעלת 2 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לדבר הזה..

אני בעל HD4850 CF ואני התקנתי 8.12..

נשמע טוב? ממש לא.

כל מי שהתקין 8.12... ויש לו CF או X2 (בנוסף לעוד בעיות כמו INF והרבה כאלה) יש מסך כחול.

שוב, להגיד דבר כזה זה שקר וכזב, ראיתי מערכות עם HD4870 בCF והן מסתדרות עם הדרייבר החדש בסדר גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

פתחתי פה בפורום נושא, אך נעלו אותו והפנו אותי לכאן, אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי, ושהנושא הזה לא ילך לאיבוד...

קודם כל מפרט:

Q9550

GIGABYTE EP45-DS3 (bios ver. F9)

SAPPHIRE HD4870X2

OCZ REAPER 2X2GB 1066MHz

ThermalTake Qfan 650W

Windows Home Premium 64bit

ועכשיו לבעיה:

לפני כחודש שלחתי את המחשב לנעה מחשבים מפני שהוא לא עבד ביציבות (קפא בביוס, עשה ריסטים, לא הגיע לפוסט וכו').

הם החליפו ספק ולוח אם, ועכשיו המחשב לא עשה לי בעיות עליה ולא עושה לי כלום. עובד חלק חבל על הזמן.

הבעיה היא שכשאני באתי להתקין את הוינדוס ואת כל הדרייברים (הכי עדכניים שהורדתי מהאינטרנט), לאחר שאני מתקין את הקטליסט (בהתחלה ניסיתי את 8.12, אבל אפילו ניסיתי את 8.7 שקיבלתי עם הכרטיס על דיסק) המחשב עושה ריבוט, אבל לא מעלה לי את הוינדוס (מסך שחור לאחר בר הטעינה של הוינדוס), ורק אחרי שעושים הארד ריסטרט הוינדוס עולה. כשהוא עולה אני מקבל הודעה שהכרטיס מבוטל כי הוא לא מצליח להפעיל את הדרייבר או משהו כזה.

בהתחלה הביוס שלי היה F7, ואז הוא בכלל לא הצליח להתקין את הדרייבר...

מישהו יכול לזרוק השערה מה הבעיה? הדרייבר הוא 64 ביט. אני לא מאמין שזו בעיית תוכנה.

יכול להיות שזו בעיה של הכרטיס או לוח האם? בדקתי חיבורי מתח והכל מחובר כראוי.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יצא לי להשתמש בתוכנה החדשה של ATI (ה Avivo Converter).

המרתי סרט של 350MB לפורמט MPEG4 בשביל האייפוד על איכות "HIGH" בtotal video converter" - בסופו של תהליך (שלקח 14 דקות) הקובץ שקל 670MB.

את אותו סרט המרתי עם התוכנה והשיפור היה מורגש מאוד - ההמרה נעשתה צ'יק צ'ק ותוך 2:30 דקות הסרט היה מוכן בפורמט MPEG4 ובמשקל של 473MB. מרשים.

חשוב לציין שהתוכנה גם נוחה מאוד למרות שהיא פשוטה (אבל גם חינמית) ובהשוואה שהרגשתי צורך לעשות לא ראיתי שום הבדל בין שני הקבצים למרות המשקל העודף של הקובץ הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...