הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA

djelectric

Recommended Posts

AO לדעתי זה ממש מוסיף ל"אווירה"

השאלה היא כמה זה פוגע בביצועים?

http://www.hardware-infos.com/tests.php?test=53&seite=7

אבל בקרייסיס זה נתקע לי בטעינת שלב...לא יודע למה

בדקתי וגם לי נתקע בטעינת שלבים מסויימים בקריסיס (לא בכולם). אני לא משחק בזה כבר למזלי, שיפור הביצועים במשחקים אחרים משתלם לי :)

התקנתי את הדרייבר החדש של (185.20), נוספו לי אפשרויות נוספות אך אין Ambient Occlusion...ממש מוזר.

על איזו התקנת את הדריבר ? האפשרות נמצאת פה:

http://img84.imageshack.us/img84/1441/ambientocclusionxo1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכל מקרה, ישנו שיפור בביצועים- ב VANTAGE, ללא פיזיקס בדרייבר הקודם (178) קיבלת 10864 נקודות, בדרייבר החדש קיבלתי 11778 נקודות- שיפור של כ900 נקודות בערך, שזה לא מעט.

הכרטיס שלך מקבל 11778 נקודות?באמת ?עד כדי כך יש הבדלים בין הכרטיסים שלנו?או יכול להיות שהמערכת שלך משפיעה?

בדקתי וגם לי נתקע בטעינת שלבים מסויימים בקריסיס (לא בכולם). אני לא משחק בזה כבר למזלי, שיפור הביצועים במשחקים אחרים משתלם לי

לדעתי זה רק עניין של זמן עד שתחווה עוד סוג של בעיות במשחקים ...תעדכן אם לא

כי הרגע סיימתי את קרייסיס ואם ההבדל עד כדי כך משמעותי אני אחזור אליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסתי חזקות מ-crysis, פה זה כבר משפיע על התמונה הכללית:

OFF HIGH

OFF HIGH

אני כמעט בטוח שהצל אינו תלוי במקורות האור במשחקים, אלא בקרבה בין האובייקטים בלבד. לא מתוחכם יותר מדי... מעניין איך זה יתפתח.

(אנוידיה למפתחים: "הצל על חשבון הבית - תשקיעו ב-gameplay" ואז ATI נשארים בלי צל בכלל, אבל DX11.2 כבר יגיע עם צל מובנה confused0066.gif)

סתם אבל זה פיצ'ר חביב, יש סיכוי שמפתחים יתחילו לזרוק את זה כאופציה נוספת לתפריטי המשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם רק אני שמתי לב לזה אבל בהשוואה של גייםספוט בין הPS3 ל360 היה נראה לי שהצללים

בATI (360) היו יותר מורגשים ועמוקים בחלק מהמשחקים, אולי זה חלק מהאופטימיזציה של ועכשיו הם פתחו את האפשרות בדרייבר?

בכל מקרה זה נראה מדהים! הכרטיס שלי בטח לא יסחוב את זה כבר אבל טוב לראות שיש למה לחכות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה התקנתי את דרייבר החדש 185.20 והלוח בקרה של נווידיה ניהיה לי בעיברית וגם אין לי את האפשרות החדשה הזאת של האיכות צללים

יש לי winxp 32bit ו8800gt מישהו יודע מה הבעייה וגם איך אני מחזיר את זה לאנגלית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות של הצללים פועלת רק בויסטה (לפחות כרגע)

בנוגע לשפה, כנראה אתה צריך לשנות את השפה של ה-non-unicode לאנגלית לפני שאתה מתקין את הדריבר (בהגדרות שפה של XP)

אאה סבבה מה אתה אומר שווה לעבור לvista ביגלל זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאה סבבה מה אתה אומר שווה לעבור לvista ביגלל זה ?

בשביל האפשרות הזאת ספציפית לעבור לויסטה ? לא. (אולי לעבור לויסטה בכלליות\בלי קשר)

עם כל הכבוד להצללה, זה לא יסחוב טוב עם הכרטיס שלך במשחקים כבדים בכל מקרה (אולי יעבוד נחמד עם משחקים קלילים)

עדיף להמתין לאופטימיזציות לדעתי... שיבשיל עוד קצת.[br]פורסם בתאריך: 7.01.2009 בשעה 19:31:40

יצא דריבר רשמי WHQL חדש 181.20. עודכן בעמוד ראשי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך מקבל 11778 נקודות?באמת ?עד כדי כך יש הבדלים בין הכרטיסים שלנו?או יכול להיות שהמערכת שלך משפיעה?

לדעתי זה רק עניין של זמן עד שתחווה עוד סוג של בעיות במשחקים ...תעדכן אם לא

כי הרגע סיימתי את קרייסיס ואם ההבדל עד כדי כך משמעותי אני אחזור אליו...

שלנו יושב על 575, הוא עשה OC ל 700 :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...