הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA

djelectric

Recommended Posts

זה בגלל הCF שלו.... אני בדיוק באותו המצב.... (גם לי יש CF 4850..) ממש בושה! פשוט מזלזלים בלקוחות שלהם!

הנה ציטוט עם הרחבה בנושא מתרד שפתחתי....

""""

שימו לב! הבעיה הזו נפוצה אך ורק(!) במערך CF של שני 4850.

יש לציין שלי יש מערך כזה.

אז ככה... כל הדרייברים(8.6 ומעלה לא כולל 8.10) שניסיתי לא פועלים וכל פעם שמנסים לעקוף בלוסקרין\שגיאה בהתקנה\CCC לא עולה וכו'... יש בעיה חדשה!

אני יודע שחלק מכם חושבים שאני פשוט לא התקנתי את זה כמו שצריך\לא עשיתי הסרה מתאימה... אבל אני כן... וכן אני יודע בדיוק מה אני עושה

כל דרייבר שיצא מ-8.6(חוץ מ8.10) אני חוזר להאבק בבעיה והיא כל פעם שוברת אותי מחדש... אני אהיה כל כך שמח אם יהיה פה מישהו עם מערך CF 4850 ושיידע אותי אם אין\יש לו את הבעיה.

נ.ב - הבעיה הזו נפוצה בכל פורום שראיתי... לאף אחד אין שום פתרון.... לא יודע מה איתכם אבל זילזול כזה מצד פשוט מעליב! בושה! כבר חשבתי שחזרתם לימים הטובים... אפשר לחשוב שרק לפני כמה חודשים אמרתי שהדרייברים שלהם דווקא טובים... :'(

גועל נפש!!!!

תודה רבה לכל המיידעים!

""""

SleepingSky אני מצטער אבל גם פירמוט לא יעזור....

עריכה: זה גם לא ה-32 שעושה בעיות... אני ב-64 ונמצא באותו מצב...

8.6 עד 8.10 עבדו מצוין! מ8.11 התחיל בעיות.

אל תדאג... עכשיו אני חולה ואני בבית... אני חורש את ואני חורש המון המון דברים.. ואני מבטיח למצוא פתרון לבעיה!! גם בשבילך!!

בנתיים הינה כמה דברים..

framework חייב להיות עדכני ל3+..

Kaspersky חייב להיות מבוטל גם בעליית המחשב לבנתיים.. כי יכול להיות שיש לו התנגשויות..

להוציא כרטיס אחד זה לא עוזר... זה אותו בעיות עם 4850 אחד או עם שניים סמוך עליי......

כל ההסרה עם DRIVER SWEEPER גם לא עוזרת ממש.... אבל עדיין אני את זה...

אל תדאג... אני בנתיים עושה שיטת אלמינציה... והמחשב שלי מגובה הכל הכל ואני פשוט עושה ממנו שפן ניסיונות..

אני התעצבנתי ממש פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה חושב ש-ATI פשוט אוהבים לקשט את הכרטיסים שלהם בגשרים קטנים וחמודים שכתוב עליהם CROSSFIRE?....

איפה אתה חיי?...

להחליף לך את ה-CF ל-4850X2?.... אפילו בשביל ארה"ב זה הזויי...

נ.ב - צינזרתי מעט... לא היה נחוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה צודק לגבי ההתפרצות.... אבל באמת... יש גבול...

אני לא קישרתי את ה"עוצמה של 4850X2"... זה פשוט הזויי שהחנות תסכים... אין בזה כל היגיון... וגם החנות לא אחראית על תקינות של המוצרים... ולחנות אין כל סיבה להחליף\לתקן אף מוצר שהוא לא תקול...(לא המקרה שלנו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה בדיוק?! אל סתם תזרוק לאוויר

בתור אחד ש"נהנה" מה Crossfire כמעת חצי שנה, הדבר האחרון שאתה יכול להגיד, זה שאני זורק דברים לאוויר.

הדרייבר הזה רק הרס עוד יותר מערכי Crossfire - כגון : 4870x2 4870cf 4850cf 3870cf 3870x2 וכ' וכו' וכו'

המחשב יתחיל לקרוס, באמצע ההתקנה אתה יכול לקבל מסך כחול ואז כל מה שתוכל לעשות יהיה לפרמט וכו' וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להתקין את הדרייבר בטא ?180.84 ? במקום ה180.48 הרישמי רק בגלל המשחק ?

אם תקרא את ה-release notes תראה שישנם עוד תיקוניo מלבד .

בכל דריבר חדש שלהם יש תיקונים\אופטימיזציות, אך אין טעם לציין את כולם ב-highlights כי זה לא רלוונטי לכלל המשתמשים. בשביל זה יש PDF

בעניין GTA4, אם יש בעיות טקסטורה וכו' אז תתקין. אם רק ביצועים אתה רוצה - בוא נאמר שזה לא יזיק, יש אנשים שהרוויחו עוד כמה FPS.

אבל אי אפשר להבטיח כלום... יש לא מעט גורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...