הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל אתה עושה UNNINSTALL דרך הקונטרול פאנל.

אחר כך אתה מדליק את המחשב בסייף מוד ומריץ תוכנה ששמה DRIVER SWEPER (אותה ניתן להוריד מהאתר GURU3D.COM)

אחר כך אתה מדליק את המחשב רגיל, מתקין חדשים ואחרי ריסטרט אחרון חביב המשחב עובד לו בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה עושה UNNINSTALL דרך הקונטרול פאנל.

אחר כך אתה מדליק את המחשב בסייף מוד ומריץ תוכנה ששמה DRIVER SWEPER (אותה ניתן להוריד מהאתר GURU3D.COM)

אחר כך אתה מדליק את המחשב רגיל, מתקין חדשים ואחרי ריסטרט אחרון חביב המשחב עובד לו בכיף

צריך באמת להדליק את המחשב בסייף מוד? או שאפשר בלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי עם דרייבר סוויפר, והסרתי את התיקיה C:\ATI שבפנים יש תיקיה בשם SUPPORT עם הדרייברים.

הדרייבר תצוגה עצמו עובד אבל בCCC יש תקלה

asdsdfk1.png

הסרתי עם דרייבר סוויפר בסייף מוד כמו שאמרו כאן בדיוק, והתקנתי מחדש את הדרייבר, ולא עזר, עשיתי את זה כמה פעמים, אפילו ניתקתי וחיברתי את הכרטיס מהלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מדבר על מחירים שאני מדבר על דרייברים?

אגב,אם ניקח את הביצועים של 487X2 וGTX280 בGTAIV למשל... תנחש מי מנצח

דבר ראשון, IV עדיין לא תומך Crossfire בכלל אפילו לא מעט,

דבר שני, אתה דיברת למה אתה \ אחרים לא רוצים לקנות של ATI, הסברתי לך בדיוק למה אנשים כן קונים.

ה 4870x2 במחיר של ה GTX280 וחזר ממנו פי 2.[br]פורסם בתאריך: 10.12.2008 בשעה 20:43:01

הסרתי עם דרייבר סוויפר, והסרתי את התיקיה C:\ATI שבפנים יש תיקיה בשם SUPPORT עם הדרייברים.

הדרייבר תצוגה עצמו עובד אבל בCCC יש תקלה

asdsdfk1.png

הסרתי עם דרייבר סוויפר בסייף מוד כמו שאמרו כאן בדיוק, והתקנתי מחדש את הדרייבר, ולא עזר, עשיתי את זה כמה פעמים, אפילו ניתקתי וחיברתי את הכרטיס מהלוח.

זה לא משנה, התקייה שהסרת מכילה קבצי התקנה, סביר להניח של הדרייבר הקודם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 10.12.2008 בשעה 20:43:01

זה לא משנה, התקייה שהסרת מכילה קבצי התקנה, סביר להניח של הדרייבר הקודם שלך.

יש פתרון ללמה הקאטאליסט לא עולה לי אם ככה ?

זה חשוב לי בגלל הפרופילים של המאורר (אני ממש לא רוצה להוריד ריבה טיונר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך ברירה חביבי אלא להתקין מחדש

(אגב הדרך שפירמתי היא לFORCE WARE... החברה האדומים הרוויחו... אנחנו מסירים מהלוח בקרה ואחרי ריסט הכל סבבה..)

אז תיקנס ללוח הבקרה ותוריד ידנית כל תוכנ שקשורה לATI... מה לעות עם הפרופילים אני לא יודע... עד היום הסתדרתי בלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אגב הדרך שפירמתי היא לFORCE WARE... החברה האדומים הרוויחו... אנחנו מסירים מהלוח בקרה ואחרי ריסט הכל סבבה..)

האמת שאתה יכול להתקין forceware על הקודם אפילו בלי להסירו ורוב הסיכויים שיעבוד כראוי (יש לי חבר שבכלל לא מסיר דריברים)

הרעיון של להסיר ולנקות שאריות זה רק ליתר בטחון ("התקנה נקייה") או אם יש בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...