הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA

djelectric

Recommended Posts

יש לי 1950PRO

התקנתי את הפאץ החדש ועדיין יש את בעיית הטקסטורות נעלמות,ניסתי לסדר את זה בכל דרך אפשרית,כבר התחלתי לצייר בניינים על המסך

מה אי אפשר לסדר את השטות הזאת מה זה החרא הזה כבר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום.

יש לי בעיה מאוד חמורה עם הדרייבים 8.11,8.12.

8.10 עובד מצוין בלי בעיות.

כאשר התקנתי לפני כמה זמן את ה8.11, קיבלתי בלו סקרין במהלך ההתקנה ועד שלא עשיתי שחזור מערכת (את האוטומתי שווינדוס נותן ליד הבחירה של הסייפמוד) קיבלתי בלו סקרין שהמחשב עלה.

אותו דבר עם 8.12 שהייתי אופטימי לגביו.

כרגע שמעתי פה כמה עצות, הסרתי את הדרייבר 8.10, נכנסתי לסייפמוד והסרתי מה שקשור אליו עם התוכנה Drive Sweeper, הפעלתי מחדש והתקנתי 8.12, אבל במהלך ההתקנה הופיע לי שגיאה, package install failure משהו כזה, אחרי ההתקנה ואחרי הפעלה מחדש, הרזולוציה לא מתאימה ולא נותנת לי להחליף לרגיל, שאני מפעיל את CCC הוא כותב שיש בעיה והוא לא יכול לעלות... וכו'.

HD4850 CROSSFIRE

יש פתרון? מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, נסה להתקין כשרק כרטיס אחד מחובר...

אגב אני חייב להתוודות, מעולם לא נתקלתי באיזשהי בעיה בהתקנה או הסרה של הדרייבר...

תמיד עשיתי הסרה מסודרת מהלוח והתקנתי מחדש לאחר ריסט... שום בעיה מעולם :nixweiss:

תקף גם לCCC וגם לFORCEWARE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, נסה להתקין כשרק כרטיס אחד מחובר...

אגב אני חייב להתוודות, מעולם לא נתקלתי באיזשהי בעיה בהתקנה או הסרה של הדרייבר...

תמיד עשיתי הסרה מסודרת מהלוח והתקנתי מחדש לאחר ריסט... שום בעיה מעולם :nixweiss:

תקף גם לCCC וגם לFORCEWARE

ניסיתי עכשיו, לא עוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה סיימון. אי אפשר להאשים דרייברים כשהמשחק דפוק. מה עוד, בקשר להתאמת המשחק רוקסטאר לא אמרו את המילה האחרונה. לגבי הדרייבר, גם ‎‏ לקחו לתשומת ליבם התאמה למשחק הנ''ל בעיקר בנושא של מערך cf.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז dj-electric, אין לך פתרון לבעיה שלי?

כרגע הסרתי דרייבר של PhysX שהיה לי ואולי גרם לבעיה, וחוץ מזה יש לי בהסרה של התוכניות (ויסטה) פעמיים Ati Install Manager אחד מחקתי ואחד הוא כותב שהוא לא יכול למחוק ואין לו את הציור של הATI... ממש מוזר... נראה לי זה הHOTFIX אז אני יוריד את הHOTFIX אני אתקין ואני אמחק אותו נראה מה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהורדתי את הדרייבר מהאתר של ATI הוא מראה לי שאני בכלל בגרסה 8.10 (?!) למרות שלפני זה הייתי בכלל ב8.11.

יכול להיות שהם התבלבלו בין שני הדרייברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...