Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אגב שחכתי לציין שאם מישהו רק יתעטש על האוטו צריך כמובן לצאת ולתקן אותו ע"י חיזוק בורג ברדיאטור, אגב הוא גם לא ממש מחזק אותו לפי האנימציה (הראצ'ט מסתובב גם בכיוון ההפוך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מהההה :o איך אתם לא נהנים מי המשחק הוא פשוט ענק,כמובן שיש הרבה קטעים מעצבנים אבל בכללי אחד הטובים בסיגנון שלו. וגם לכל אלו שמיתלוננים המשחק הוא בטא למה בדיוק ציפיתם ? אז נתנו לכם להוריד את גירסת הבטא ואתם חושבים שזה באמת המשחק האמיתי, המשחק המלא עובר כרגע אופטימיזציה והוא ישוחרר ב6 לחודש הבא אז לכל אלו שמיתלוננים ולא מרוצים מימנו תחכו קצת עד ליציאת המלא :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהההה :o איך אתם לא נהנים מי המשחק הוא פשוט ענק,כמובן שיש הרבה קטעים מעצבנים אבל בכללי אחד הטובים בסיגנון שלו. וגם לכל אלו שמיתלוננים המשחק הוא בטא למה בדיוק ציפיתם ? אז נתנו לכם להוריד את גירסת הבטא ואתם חושבים שזה באמת המשחק האמיתי, המשחק המלא עובר כרגע אופטימיזציה והוא ישוחרר ב6 לחודש הבא אז לכל אלו שמיתלוננים ולא מרוצים מימנו תחכו קצת עד ליציאת המלא :xyxthumbs:

מה??

מאיפה הבאת את זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב המשחק שוחרר

וגם קיבל ציון רשמי

http://www.gamespot.com/pc/action/farcry2/index.html?tag=result;title;0

ואם המשחק לא היה יוצא אז מן הסתם לא היה פה דיון רשמי שאחראי הפורום פתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב גם לך אני כבר עברתי 40 אחוז אבל בכל זאת זה בטא ביגלל הרבה בעיות ובאגים שראיתי במשחק. למשל יריתי במישהו עם הבזוקה הזאת והוא עף לי קיבינימט עד ההר שזה לא הגיוני למשחק שהוא לא בטא איך אתה יכול להסביר את זה ? וגם לכל אלו שמיתלוננים שהאנשים במשחק טיפשים תנסו על הרמה הכי קשה אולי זה יוסיף לכם להנאה כשהם יכסחו אותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב גם לך אני כבר עברתי 40 אחוז אבל בכל זאת זה בטא ביגלל הרבה בעיות ובאגים שראיתי במשחק. למשל יריתי במישהו עם הבזוקה הזאת והוא עף לי קיבינימט עד ההר שזה לא הגיוני למשחק שהוא לא בטא איך אתה יכול להסביר את זה ? וגם לכל אלו שמיתלוננים שהאנשים במשחק טיפשים תנסו על הרמה הכי קשה אולי זה יוסיף לכם להנאה כשהם יכסחו אותכם.

אני משחק על Hardcore, בהתחלה שיחקתי גם עם הרמה הכי גבוהה אבל זה היה בלתי אפשרי. הם עדיין טיפשים לא משנה מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם תהיה באפריקה אתה בהחלט תגיד שהגוון הצהוב שולט שם .. אפריקה לא בסדר ::)

ולמה אתה מחכה לסוף בשביל לדעת אם אתה נהנה מהמשחק? מה עם עכשיו..

תתפלא, הייתי באפריקה. יש מקומות שלא פחות מפותחים מישראל.

OFF TOPIC, כרגע אני בהונגריה בהופעה של קווין, כשאחזור אמשיך לשחק. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...