Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי שעה של משחק, לבנתיים לא התרשמתי מהמשחק.

הגרפיקה בסדר אבל אפשר היה לתת פוש נוסף.

לא אהבתי את הקטע שאין מפה קטנה כמו בכל המשחקים וזה ממש מעצבן שצריכים ללחוץ על 5 כל הזמן בשביל מפה.

עוד משהו שעיצבן אותי ממש, שצריך ללחוץ על הכוונת כל הזמן אם רוצים לכוון, ולא לחיצה אחת שמכניסה אותך למצב כוונת ולחיצה אחת מוציאה.

חוץ מזה סבבה, עוד לא יצא לי להילחם יותר מדי, אני מקווה שבהמשך יהיה יותר אקשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

נתקעתי בעוד בעיה =/

אני עכשיו בעיר השניה צריך להציל מישהו.. הרגתי את כולם נכנסתי לבית אבל הוא לא שם!

תמונה:

http://img233.imageshack.us/my.php?image=61292387fz7.jpg

תודה לעוזרים.

אנשים עזרה בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי במקום שאני צריך ללכת להרוס איזה שהוא מיכל דלק, ומה שלא עשיתי אי אפשר להרוס אותו. מישהו יודע מה עושים?

http://img370.imageshack.us/img370/428/64382529ze6.jpg

ובאובגקט רשום לי:destroy the tanker car at the rail yard

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה טכנית. בהתחלה כשהייתי מעלה את המשחק הוא היה עולה פיזית אבל היה מסך שחור (היו שומעים את הסאונד של המשחק אבל לא רואים כלום, רק חלון עם תמונה שחורה). חיפשתי פתרון באינטרנט ומצאתי את זה:

Here is a solution seems to work if yu get black screen on Vista: Right click on FarCry2.exe then click on properties, then click the compatibility tab and tick the "Disable desktop composition".

זה אכן סידר את הבעייה, המשחק עולה, אבל כשאני מנסה לשנות את הגדרות התצוגה מהדיפולט למשהו יותר טוב הוא שוב עושה את אותה הבעייה כמו בהעלאת המשחק (יש סאונד, אין תמונה). מישהו נתקל בזה?

יש לי אולטימייט 32 ביט, 8800GTS עם הדרייבר בטא האחרון ששוחרר בשביל המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח טוב? כאילו טוב שהם לא פתאום עומדים ומסתכלים עליך בהלם .. עד שהם נזכרים שהם צריכים לירות בך..

אבל מצד שני זה יכול להחשב הגיוני.. בני אדם יכולים להתנהג בטפשות כזאת..

עוד לא קרה לי מקרה כזה, אצלי ה מדהים !

אתה מרגיש כאילו הם באמת בני אדם ! אני כרגע על נורמל, אולי אתה כל רמה יותר נמוכה ?

מה שכן יש בעיה קטנה שאני חושב שאם אני עולה ברמת הקושי זה מסתדר - האוייבים לא רואים אותי באותו המרחק שאני רואה אותם,

אבל זה בטח עניין של רמת קושי...

תגידו, רק אני או שהשטח מרגיש כזה.. תחום מידי, כאילו זרוק בתוך אזור מגודר (ולפי דעתי גם קטן מידי)...

אני לא מבין איך בכזה שטח מצומצם לעשות משחק של מעל 20 שעות ? בסוף המשחק אתה תכיר כל מטר במפה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה קטנה שאני לא מצליח לימצוא לה תשובה, אני ניכנס למשחק ואז ניכנס למשימה הראשונה, אני רואה תמונה כמה שניות וזהו המשחק פשוט יוצא לWIN מישהו אולי יודע איך אפשר לסדר תבעיה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמצאתי את הפתרון:

This is a better fix as you don't have to disable Aero and it works with any instance (i.e. benchmark tool):

1) Open C:\Users\%USERNAME%\Documents\My Games\Far Cry 2\GamerProfile.xml in Notepad

2) Replace Maximized="0" with Maximized="1"

3) Save and exit

אני אנסה את זה ואדווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה קטנה שאני לא מצליח לימצוא לה תשובה, אני ניכנס למשחק ואז ניכנס למשימה הראשונה, אני רואה תמונה כמה שניות וזהו המשחק פשוט יוצא לWIN מישהו אולי יודע איך אפשר לסדר תבעיה הזאת ?

תעדכן ...

*הודעת 100*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...