Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שמתכוון להזמין כרטיס מסך מחו"ל כדאי לשים לב לבאנדל השווה הזה:

http://www.evga.com/farcry2/

טייגר-דיירקט שולחים גם לישראל:

http://www.tigerdirect.com/applications/campaigns/campaigntemplate.asp?CampaignID=766

farcry2_header1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בMP קיבלתי SERIAL ממישהו מקנדה

המולתי שלו גרוע כדי להיכנס לסרבר צריך לחקות עד שהROUND היסתיים ועם אתה כבר נכנס אז ישר ניזרק בגלל איזה שטות של PB

אין אפשרות להתכתב באמצה המשחק

לא רואים את הפינגים

ועוד המון שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה צודק,

יש כרגע בעיות במולטי ודרישות של הקהילה לשינויים שיבואו בפאץ' הבא של המשחק:

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1521068375/m/2821060796

אני מקווה כשיהיה לי עותק של המשחק המולטי ישתפר.

עוד מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, איך אני עושה שאני עובר למצב כוונת זה יינעל ככה ואני לא אצטרך להחזיק את הלחצן של העכבר ?

וניראה לי מצאתי תנשק הכי טוב במשחק...בבית של הבאדי הראשון סנייפר חצי אוטומטי, הורג בייריה וכוונת מעולה ! מי צריך יותר מזה ?

מצאתי גם AK47 מוזהב ליב יהלום אחד באיזה דרך ללא מוצא.

אגב לגבי הקלאצ', למישהו כבר היה מעצור איתו ? לי עוד לא היה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, איך אני עושה שאני עובר למצב כוונת זה יינעל ככה ואני לא אצטרך להחזיק את הלחצן של העכבר ?

וניראה לי מצאתי תנשק הכי טוב במשחק...בבית של הבאדי הראשון סנייפר חצי אוטומטי, הורג בייריה וכוונת מעולה ! מי צריך יותר מזה ?

מצאתי גם AK47 מוזהב ליב יהלום אחד באיזה דרך ללא מוצא.

אגב לגבי הקלאצ', למישהו כבר היה מעצור איתו ? לי עוד לא היה...

היה לי פעם אחת, לא האמנתי שזה קרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה נסגר איתכם, המשחק מעפן ברמות. גרפיקה מדהימה ללא ספק, אבל הסאונד מקולקל (5.1 לא עובד), ה- מפגר ברמות, ומשחקיות ריפטיטיבית בטרוף החל מהמשימה השניה אפילו והעלילה לא קיימת.

לגבי ה- מדובר בהישג של ממש. שיא שלילי ללא ספק. מעבר לעובדה שכל אדם חמוש בעולם המשחק יתקוף אותך ללא שום סיבה נראית לעין. אם הם עומדים יותר מ 5 מטר ממך ויש רכב באיזור הם ירוצו לרכב יכנסו יסעו לכיוונכם יצאו וירו בכם, במידה ולא הספקתם להרוג אותם כבר. הם אף פעם לא מחפשים מחסה הם ירוצו לקראתכם ויעמדו בשטח פתוח וירו. קיצר גרוע ברמות.

בכלל חווית המשחק היא מכה, ככה בערך מרגיש לשחק במשחק. אתה נוסע ברכב איזה 5 דקות מקבל משימה (כל המשימות אותו הדבר אגב, ג'נאריות לחלוטין) המשימה היא כמובן בצד השני של המפה, איזה 10 דקות נסיעה, כל 200 מטר אתה תיתקל בפטרול או עמדת שמירה (קיימת כמעט בכל צומת) והם יתקפו אותך, למה? לא יודע, אולי בגלל שבחרתי בדמות הישראלית (אה כן, יש מספר דמויות לבחור מבניהן, אחת מהן ישראלי. אגב אין שום הבדל בניהן). אחרי שטיפלת בהם אתה נוסע עוד 200 מטר והתהליך חוזר על עצמו. אחרי 30 דקות של נסיעה (שהיתה אמורה לקחת 10) בשביל לעבור מרחק של כמה קילומטרים אתה מגיע לאיזור המשימה ומבצע אותה. היא תמיד אותו הדבר בכל מקרה, להרוג מישהו, לגנוב משהו או לפוצץ משהו. מעבר לזה תעשה מה שאתה רוצה, לא שיש יותר מידי גיוון כי החלק של ההתגנוות לא עובד טוב. ברגע שאתה הורג מישהו, גם אם זה עם הסכין, כי הנשקים המושתקים לא כל כך מושתקים, איכשהו שאר החיילים מרגישים שמשהו לא בסדר. קיצר, סיימת את המשימה - חזרה לעיר לקבל את המשימה הבאה. בדרך אתה תעבור בכל אותם עמדות השמירה, אל דאגה, המשחק טרח לאייש אותם מחדש. האמת שהוא מאייש אותם מחדש גם אם אתה סתם מסתובב שם יותר מידי זמן. מול העניים שלך אפילו. הגעת לעיר אתה יכול לקחת את המשימה הבא, גם מהפלג האוייב, משום מה זה לא מפריע להם שלפני 5 דקות הרגת 2 פלוגות שלהם.

לסיכום, משחק על הפנים ואם לא הייתם כאלו זונות גרפיקה הייתם רואים את זה גם. ואני חייב לציין שלא רק שהמשחק נראה טוב הוא גם רץ חלק, עם הכרטיס מסך הישן שלי (יחסית) אני מריץ אותו על 1280x800 ב-High כאשר רק הטקסטורות על Medium עם ו-Bloom.

אגב בכדי לחסוך לכם את הכאב ראש, עם ה-Mortar צריך ללחוץ R כאשר מכוונים בכדי להחליף בין פצצת עשן (שאינה מבזבזת תחמושת) לפצצת מרגמה.

אני כבר ב-60%, לא יודע למה אני ממשיך לשחק, נראה לי אני כבר אסיים את המשחק, רק בגלל שהגעתי כל כך רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך מסכים אותך, כל כך התאכזבתי מהמשחק.

למשחק היה יכול להיות כל כך הרבה פוטנציאל, על הAI ה"מבריק" עוד אפשר להתגבר אבל מה שבאמת מעצבן זה שהמשימות דורשות נהיגה ארוכה דרך מלא עמדות שמירה והמשימות חוזרות על עצמן כל הזמן.

זה ממש מזכיר לי את Assassin's Creed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...