Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התחלתי לשחק בו קודם, נראה ממש טוב ונראה לי שאני הולך להנות ממנו.

הכל זז לי חלק לגמרי על ההגדרות הכי גבוהות שיש ב 1280X1024, בהזדמנות אני אבדוק מספרים מדוייקים גם עם FRAPS.

הדבר היחיד שביאס אותי זה שיש איזה בעיה במשחק הזה עם DX10. ה FPS לפי FRAPS גבוה יותר מב DX9 בלא מעט, אבל משום מה יש מן תקיעות כאלו של אלפיות שניה כל הזמן והתזוזה לא חלקה כזו, האמת זה יותר כמו קפיצות מתקיעות.

ראיתי באתר של ATI שיש להם HOTFIX חדש למשחק שאמור לתקן ולשפר ביצועים, התקנתי אותו ושום דבר לא השתנה.

המשחק נראה מעולה גם ב DX9 אבל באעסה לא לשחק ב DX10 כשאפשר - במיוחד ששמתי לב שהוא נראה יותר טוב. הכל נראה מעט יותר מציאותי בצללים ובתאורה - במיוחד בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי, המשחק נכנתב בעיקר לקוסלות, לא הגיוני שיהיה DX10 נורמלי, גימיק, כמו כל השאר.

יש לי שאלה למי ששיחק קצת במשחק ... המשחק הזה מזכיר קצת את Stalker ?

כי לפי מה שנראה אז כן ... ( אני לא מדבר על גראפיקה פיזיקה וכו' ) ...

ואיך מבחינת רמת הכבדות של המשחק ( מאנשים שבאמת בדקו אותו ) הוא ממש מעמיס על המחשב ?

קצת ?!

שיחקתי אולי שבוע בסטלקר והכול ממש ממש דומה ! בעיקר האקדח, אבל המשחק הזה כל כך טובבב !!

אבל אני לא מבין למה עשו את כל ההיפ סביב הגראפיקה והעולם המציאותי, לא מרגישים את זה בכלל, המשחקים שם מעולה ! והמשחק בנוי

ברמה מאוד גבוהה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ בבית יש דלת - חדר כזה קטן שאתה צריך להוציא אותו משם..

ואני ממליץ להעלות גאמה במשחק כי הוא ממש חשוך!

המשחק פצצה!!! אחד המשחקים הטובים שהוציאו פשוט ככה... אני חושב שתהיה לו הצלחה אפילו יותר גדולה מCOD4

הגרפיקה כלכך ריאליסטית ועם זאת הכרטיס המסכן שלי אני מצליח להריץ על ULTRA HIGH ו2X ברזולוציה 1680X1050 !

כמובן שהכרטיס מואץ..

ממש כיף לשחק בו.. והוא לא קל , וממש אהבתי את הפיצוצים וכל הקטע שהנשקים נתקעים פתאום או שאתה גוסס ובאים להציל אותך ..

גאונות פשוט!

מינוס יחידי שמצאתי במשחק - אין לו תמיכה מלאה ב5.1 .. אני לא שומע שום אפקטים ברמקולים האחוריים ובעיקר עובד בסטריאו..

ולפעמים זה משגע שלא מוצאים מי יורה עליך! דברים גם פתאום מופיעים להם כמו גיפ' שיורה עליך שלא היה לפני שניה!... יש קצת באגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי זה סך הכל משחק טוב, לא FARCRY כלל אלא משחק בפני עצמו.

הגרפיקה בסדר, קצת חבל שהצבע השולט במשחק הוא צהוב, אני מעדיף גיוון.

סה"כ יש שם אלמנטים חדשים שלא רואים בדרך כלל.

משחק טוב, כשאני אסיים אותו, נראה איך תהיה הרגשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שנתקל בתקיעות הקטנות אך מורגשות ב-Dx10, ישנו פתרון:

במשחק לחצו על ~, ואז הזינו "gfx_maxfps 30" או אפילו "gfx_maxfps 35", וחסל לתקיעות! ;D

** טרחתי לחזור כמה עמודים אחורה, ולא ראיתי שכתבו את זה, אך אם כן, אז לא נורא, שיהיה כפול. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תגידו לי הגיוני שעל מפרט

E6300

2GB RAM

X1950 PRO 512

המשחק יעבוד טוב רק על מדיום!?

ניסיתי מדיום בשילוב כמה היי וזה לא עובד חלק זה ממש מבאס קניתי תמחשב רק לפני שנה :-[ :-[

חח יש לך מפרט כמו שלי , רק שלי יש 1 GB וכן מדיום זה סבבה גם אצלי אני משחק על מדיום.

מה לעשות גם אני קצת מתבאס אבל לא נורא זה מספק.

ד"א ההגדרות שאני משחק איתן בלי תקיעות ושרואים סבבה הן.

1280x1024 (60Hz)

AA2X

Fire : Low

Physics : Medium

Real Trees : Low

Vegetation : Medium

Shading : Medium

Terrain : Medium

Geometry : Medium

Post Fx : High

Texture : Medium

Shadow : Off

Ambient : Medium

HDR : Off

Bloom : On

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...