שאלה על החבר'ה בבאג - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על החבר'ה בבאג

drorhazan

Recommended Posts

היי, התחלתי לעבוד בבאג לפני כחודש.. באמת שלא כזה סיפור, תבוא תביא קורות חיים תעשה ראיון ותתחיל לעבוד.. לא ביגי ;-)

צריך להבין בחומרה וכל מיני שטויות אבל כפי שכבר ציינו פה הדבר המרכזי הוא מכירות!

בכל מקרה אצלנו באשדוד נפתחה משרה.. ואני יודע שבנתב"ג צריכים אנשים.. בקשר לצפון אין לי שמץ..

בהצלחה..

הם דורשים התחייבות שם בבאג? חתמת על התחייבות?

לכמה זמן עם כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק. בתור אחד שעבד ברשת באג לא מחפשים ידע, באג מחפשים אנשי מכירות תותחים. ידע הוא בונוס, פיצוי על חוסר ניסיון/יכולת במכירות, אבל ממש לא הדבר העיקרי. אני, למשל, לא הייתי איש מכירות תותח, אבל אני אדם בעל ידע והידע נתן פיצוי על חוסר ניסיון במכירות.

אפשר לדבר על זה איתך במסנג'ר או משהו? איזה ידע בדיוק יש לך? את הדברים הבסיסיים למדנו בקורס אתה בטח יודע כבר שנים, כמוני...

המסנג'ר שלי הוא nona8@zahav.net.il ואני אשמח מאוד לדבר איתך על מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, התחלתי לעבוד בבאג לפני כחודש.. באמת שלא כזה סיפור, תבוא תביא קורות חיים תעשה ראיון ותתחיל לעבוד.. לא ביגי ;-)

צריך להבין בחומרה וכל מיני שטויות אבל כפי שכבר ציינו פה הדבר המרכזי הוא מכירות!

בכל מקרה אצלנו באשדוד נפתחה משרה.. ואני יודע שבנתב"ג צריכים אנשים.. בקשר לצפון אין לי שמץ..

בהצלחה..

בטח, כי אני התפטרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין התחייבות לעבודה מסויימת.. נראה לי שזה לא חוקי לדרוש דבר כזה מעובד.. (פשוט אם אתה רוצה לעזוב צריך להודיע שבועיים מראש כמו בכל מקום אחר)..

יכול להיות שזה לא חוקי, אבל זה לא מונע ממקומות רבים לדרוש התחיבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קריטי, זה לא שמחתימים על כתב.

תעבוד כמה חודשים ומתי שנוח לך תגיד שאתה יוצא, אין להם ברירה זה לא שיחטפו אותך, יזרקו אותך לצינוק ולא תראה יותר אור יום!

מחתימים וזה חוקי, ונעשה הרבה במיוחד אם העובד דורש תנאים מיוחדים, ללא חוזה מחייב אסור לתבוע עובד כנגד פיטורים, אבל אף אחד לא מגביל את המעסיק בחוזה שהוא יכול לנסח מול העובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחתימים וזה חוקי' date=' ונעשה הרבה במיוחד אם העובד דורש תנאים מיוחדים, ללא חוזה מחייב אסור לתבוע עובד כנגד פיטורים, אבל אף אחד לא מגביל את המעסיק בחוזה שהוא יכול לנסח מול העובד.

[/quote']

זה לא חוקי.

ודאי שהמעסיק מוגבל בחוזה שהוא יכול לנסח. סתם לדוגמה, המעסיק לא יכול לנסח חוזה לפיו הוא נותן לעובד פחות משכר מינימום.

יש בדיוק מקרה אחד שבו מותרת התחייבות - וזה אם העובד עבר הכשרה מסויימת (הכשרה אמיתית, ע"י מקום מוכר, ושבסופה העובד מקבל תעודה אמיתית - ולא הכשרה של 3 ימים במקום העבודה). אם העובד עוזב מוקדם, אז מקום העבודה צריך להוכיח שהקנס שהוא רוצה לגבות מהעובד הוא באמת העלות של ההכשרה שהעובד עבר.

(חוץ מזה, יש גם זמן התראה לפני פיטורין - העובד או המעסיק חייבים להודיע על התפטרות או פיטורין זמן מסויים מראש, בד"כ בין שבועיים לחודשיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק לדקויותיו בעניין התפטרות:

חובת ההודעה עד חצי שנה - שבועיים מראש

חובת ההודעה בין חצי שנה לשנה - כל חודש נוסף מוסיף יום וחצי (לדוגמה אחרי 8 חודש - חודשיים לאחר חצי שנה = 1.5*2 = 3 יום נוספים לשבועיים - הודעה מראש של 14+3 = 17 יום הודעה מראש

שנה ומעלה - חודש התראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chymes, אתה נשמע פגוע. רוצה לספר לנו למה התפטרת ? ::)

לקחתי פחות משמרות בגלל מכינה באוניברסיטה ובמקומי לקחו עובד אחר. כשחזרתי בקושי קיבלתי שעות אז הלכתי לעבוד במקום אחר.[br]פורסם בתאריך: 16.09.2008 בשעה 15:19:49

אז אני עוד פעם שואל את עובד באג.. החתימו אותך בכתב על תקופה מסויימת שאם תעזוב לפניה יקנסו אותך בסכון מסויים??

לא, תפסיק לאכול . אין התחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...