שאלה על החבר'ה בבאג - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על החבר'ה בבאג

drorhazan

Recommended Posts

יש לי המון שאלות לשאול, כי אני מסיים את הקורס בג'ון ברייס אוטוטו. אני צריך לעשות רק את שני המבחנים של מייקרוסופט וגמרנו. אני עושה את שאלון 271 ו-272 שמדברים על תמיכת משתמשים ב- . אני אדבר על זה בת'רד אחר, אבל רציתי לשאול משהו בקשר לחבר'ה בבאג. אני מת לעבוד שם כבר כמה שנים טובות, ואני מכיר הרבה חבר'ה שם, חלקם נחמדים אליי וחלקם פחות.

יש לי ידע נוסף מהקורס בג'ון ברייס, למרות שאת רוב הדברים שעשינו שם (למדנו על רכיבי חומרה, פירוק והרכבה, פירמוט וכו') אני יודע לעשות ממזמן. הקטע הוא שבבאג יש חבר'ה ושאוהבים אותי יותר ויש חבר'ה שפחות, אבל אף פעם לא ידעתי האם כשאחד ממנהלי הסניף/מנהלים לשעבר אומר לי שהוא היה לוקח אותי אם היה תקן, אם הוא מתכוון לזה באמת (עם כל הכוונה ועם יד על הלב) או שהוא סתם אומר את זה מתוך נימוס, מה בדיוק דורשים שם מבחינת ידע וכו', איך אפשר להסתדר עם החבר'ה שם וכו'. אני אספר לככם עוד בהמשך, אבל הייתי מת שמישהו פה יענה לי על השאלות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתעסק בקטנות ומבזבז זמנך על שטויות...

בשורה התחתונה הוא לא רוצה/יכול להעסיק אותך נכון? אז לך חפש עבודה במקום אחר או שמדי פעם תמשיך לשאול.

הוא יכול לסרב להעסיק אותך מכל סיבה שתתחשק לו גם אם סתם נראה לו שבחור אחר מבין יותר ממך ובעל פוטנציאל גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שמתי לב אתמול שיש מודעת דרושים באתר ושהם צריכים מישהו בקניון חיפה. אני חיפאי ואני מכיר את כל החבר'ה בקניון חיפה, ויש שם בחור נחמד ששואל אותי על מה שלמדנו בקורס (הוא מכיר את החומר) וכשאני טועה/מתבלבל אז הוא אומר לי בצחוק: "טעות, אתה מפוטר". אחד מהחבר'ה בקניון חיפה היה מנהל סניף בעברו ואני מכיר את המנהל הנוכחי, אבל באמת שאני הייתי מת לדעת איזה ידע הם בדיוק מחפשים שם. אני מתכנן לקרוא ולהדפיס המון, אבל המווווווווווווווווווווווווווווון ידיעות/מאמרים/מדריכים/כתבות/ביקורות מ- hwzone ומאתרים נוספים באינטרנט, ואני מת שתענו לי על השאלה הזו. חבל שאעזוב אותם סתם כך. אם הם לא היו רוצים אותי, אז הם לא היו אומרים לי "אני הייתי לוקח אותך" גם אם זה מתוך נימוס ותו לא.

הם היו אומרים לי משהו כמו: "יאללה, עוף מפה וזהו". ברגע שהם אמרו לי שהם היו לוקחים אותי, ומי שאמר את זה מכיר אותי עוד מהתיכון והיה מנהל סניפים בעבר, אז זה אומר שאולי יש משהו. בכל מקרה, תענו לי על השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם חופר.

בבאג לא מחפשים ידע וביקורות, מחפשים שם שירות ללקוח.

הלקוחות של באג הם הדיוטות. זה לא מעניין אותם ביקורות מ HWZONE. מי שכן מעניין אותו- לא צריך אותך.

אם המוכר שם יהיה תותח הם יאמינו לו גם ש FX5200 יכול להטיס אותם לירח- וזה מה שמעניין את מנהל הסניף.

בקיצור, תפסיק עם השטויות האלה כבר.

אם אתה רוצה להתקבל לעבודה- תתקשר לשם. לשאול פה לא יעזור.

זה לא מעניין אף אחד שעשית קורס עלוב בג'ון ברייס, אף אחד לא יקבל אותך לשום עבודה בגלל השטות הזאת.

תפסיק כבר להפוך כל פיל לעכבר. 10 שנים אתה רוצה להיות כתב, 10 שנים אתה רוצה לעבוד בבאג ו...השד יודע מה.

אתה רוצה עבודה? פתח את העיתון, תחפש עבודות, תתקשר- ולך למה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום גם הקורס בג'ון ברייס לא יכול לקדם אותי לשום מקום?

ואם אני אעשה אחרי mcdst הסמכה של ויסטה? לא טוב?

אתם בכלל מכירים מוכרים בבאג?

[br]פורסם בתאריך: 15.09.2008 בשעה 00:04:12

יש פה מישהו שעובד שם או באופיס דיפו והוא בנאדם נחמד שאפשר לדבר איתו על זה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורסים בג'ון ברייס לא נותנים כלום בלי נסיון, גם עם MCSE או בשמו החדש MCITP 2008 Server Enterprise Admin וCCNA ללא נסיון תמצא את עצמך בHellDesk בזיוני או בתמיכה עסקית של חברה, במקרה הטוב חברת היידרעק במקרה הרע ISP\ספקית תשתית.

והקורסים שאתה מדבר עליהם גם עם נסיון לא שווים שקל, במקרה הטוב הם לא יסתכלו עליהם בכלל, במקרה הרע הם ישאלו את עצמם למה בן אדם עם נסיון של מעבר ל5 דקות במשחק סוליטר בחר ללכת לקשקוש המוחלט הזה.

נסיון בניהול רשת > קורסי הקקמייקה שלך, נסיון > כל קורס, הסמכות הן דבר נחמד(שוב פעם MCSE/MCPD-EE/MCITP-EE/CCNA/CCNP בלבד, כל השאר לא שוות את הנייר שהן מודפסות עליו(או הפלסטיק במקרה של מיקרוסופטדרינק)).

אבל ללא נסיון הן לא שוות כלום במציאת עבודה ברמת ההסמכה, וכן בחור שעשה MCSE לפי MS לא אמור לשבת בHellDesk, אבל בלי נסיון של 2-3 שנים בסיסטם הם לא שוות פשוט כלום. והוא יימצא את עצמו שמה ואם יש חוק 1 בתעשיה שלא ראיתי שנשבר יותר מידי פעמים עם מעל שנה בHellDesk כל מה שנשאר לעבור אליו זה HellDesk אחר.

ולאנשים שחושבים שנסיון בHellDesk שימושי למשהו מעבר לHellDesk נוסף הם טועים, אישית אני לא יודע איך מקנפגים לוח שנה בOutlook, אבל זה לא מונע ממני לדעת לתכנן רשת SAN ל250 שרתי אפליקציה בטופולוגיית HPCC.

עם כל הכבוד לבאג וOffic... טוב רגע אני לא יכול לסיים את המשפט הזה ברצינות..

הידע הדרוש בשביל להיות מוכר בבאג, דיפו, כל חנות אחרת כולל KSP או מה שלא תרצה שווה ערך לידע שצריך להיות לחיפושית זבל בשביל שהיא תדע לגלגל חרא. כלומר ללכת בעקבות הריח המסריח ולא לפחד ללכלך את הידיים. כל מה שאתה צריך זה לדעת למכור, אתה חושב שכשאני בא לקנות באופיס דיפו המוכר בן ה50 שממליץ לי על אחת יודע משהו? בספק אם הוא בכלל יודע מה זה הזרקת דיו טרמית, הוא שינן כמה פרטים כמו לאיזה יש חיבור WIFI/LAN ולאיזה יש מחסניות צבע נפרדות. אתה בא עם דרישות מסויימות והוא אמור לדחוף לך משהו פי 4 יותר יקר שאתה לא צריך ולדאוג שלמרות שבזבזת זמן מיותר וכסף מיותר תצא מהחנות עם חיוך על הפנים כשאתה מרגיש שדפקת אותו ואת כל החנות ביחד עם אמא שלהם אחותם והבת דודה שלהם שרק מלאו לה 17. במיוחד אחרי שדירבנת אותו "להזכר" בהנחה של ה5% על ראש הדיו הצבעוני המקורי העשירי שתקנה בעת קניית המדפסת בתנאי שאתה קונה גם , שולחן מחשב וערכת חזרה לבית הספר לפנימיית נוער שלמה בניגריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורסים בג'ון ברייס לא נותנים כלום בלי נסיון, גם עם MCSE או בשמו החדש MCITP 2008 Server Enterprise Admin וCCNA ללא נסיון תמצא את עצמך בHellDesk בזיוני או בתמיכה עסקית של חברה, במקרה הטוב חברת היידרעק במקרה הרע ISP\ספקית תשתית.

והקורסים שאתה מדבר עליהם גם עם נסיון לא שווים שקל, במקרה הטוב הם לא יסתכלו עליהם בכלל, במקרה הרע הם ישאלו את עצמם למה בן אדם עם נסיון של מעבר ל5 דקות במשחק סוליטר בחר ללכת לקשקוש המוחלט הזה.

נסיון בניהול רשת > קורסי הקקמייקה שלך, נסיון > כל קורס, הסמכות הן דבר נחמד(שוב פעם MCSE/MCPD-EE/MCITP-EE/CCNA/CCNP בלבד, כל השאר לא שוות את הנייר שהן מודפסות עליו(או הפלסטיק במקרה של מיקרוסופטדרינק)).

אבל ללא נסיון הן לא שוות כלום במציאת עבודה ברמת ההסמכה, וכן בחור שעשה MCSE לפי MS לא אמור לשבת בHellDesk, אבל בלי נסיון של 2-3 שנים בסיסטם הם לא שוות פשוט כלום. והוא יימצא את עצמו שמה ואם יש חוק 1 בתעשיה שלא ראיתי שנשבר יותר מידי פעמים עם מעל שנה בHellDesk כל מה שנשאר לעבור אליו זה HellDesk אחר.

ולאנשים שחושבים שנסיון בHellDesk שימושי למשהו מעבר לHellDesk נוסף הם טועים, אישית אני לא יודע איך מקנפגים לוח שנה בOutlook, אבל זה לא מונע ממני לדעת לתכנן רשת SAN ל250 שרתי אפליקציה בטופולוגיית HPCC.

עם כל הכבוד לבאג וOffic... טוב רגע אני לא יכול לסיים את המשפט הזה ברצינות..

הידע הדרוש בשביל להיות מוכר בבאג, דיפו, כל חנות אחרת כולל KSP או מה שלא תרצה שווה ערך לידע שצריך להיות לחיפושית זבל בשביל שהיא תדע לגלגל חרא. כלומר ללכת בעקבות הריח המסריח ולא לפחד ללכלך את הידיים. כל מה שאתה צריך זה לדעת למכור, אתה חושב שכשאני בא לקנות באופיס דיפו המוכר בן ה50 שממליץ לי על אחת יודע משהו? בספק אם הוא בכלל יודע מה זה הזרקת דיו טרמית, הוא שינן כמה פרטים כמו לאיזה יש חיבור WIFI/LAN ולאיזה יש מחסניות צבע נפרדות. אתה בא עם דרישות מסויימות והוא אמור לדחוף לך משהו פי 4 יותר יקר שאתה לא צריך ולדאוג שלמרות שבזבזת זמן מיותר וכסף מיותר תצא מהחנות עם חיוך על הפנים כשאתה מרגיש שדפקת אותו ואת כל החנות ביחד עם אמא שלהם אחותם והבת דודה שלהם שרק מלאו לה 17. במיוחד אחרי שדירבנת אותו "להזכר" בהנחה של ה5% על ראש הדיו הצבעוני המקורי העשירי שתקנה בעת קניית המדפסת בתנאי שאתה קונה גם , שולחן מחשב וערכת חזרה לבית הספר לפנימיית נוער שלמה בניגריה.

יש לי הרגשה שאם אתה אומר "היידרעק" ו- Helldesk זה אומר שאתה מזלזל בזה.

חוץ מזה, בבאג אני מכיר חלק מהמוכרים ולחלקם יש אפילו תואר בטכניון במקצועות טכנולוגיים למיניהם (הנדסת חשמל, הנדסת תוכנה מדמ"ח וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, התחלתי לעבוד בבאג לפני כחודש.. באמת שלא כזה סיפור, תבוא תביא קורות חיים תעשה ראיון ותתחיל לעבוד.. לא ביגי ;-)

צריך להבין בחומרה וכל מיני שטויות אבל כפי שכבר ציינו פה הדבר המרכזי הוא מכירות!

בכל מקרה אצלנו באשדוד נפתחה משרה.. ואני יודע שבנתב"ג צריכים אנשים.. בקשר לצפון אין לי שמץ..

בהצלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, בבאג אני מכיר חלק מהמוכרים ולחלקם יש אפילו תואר בטכניון במקצועות טכנולוגיים למיניהם (הנדסת חשמל, הנדסת תוכנה מדמ"ח וכו')

אם יש להם תואר בטכניון והם בבאג אני לא מבין איך הם בכלל התקבלו לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם חופר.

בבאג לא מחפשים ידע וביקורות, מחפשים שם שירות ללקוח.

הלקוחות של באג הם הדיוטות. זה לא מעניין אותם ביקורות מ HWZONE. מי שכן מעניין אותו- לא צריך אותך.

אם המוכר שם יהיה תותח הם יאמינו לו גם ש FX5200 יכול להטיס אותם לירח- וזה מה שמעניין את מנהל הסניף.

בקיצור, תפסיק עם השטויות האלה כבר.

אם אתה רוצה להתקבל לעבודה- תתקשר לשם. לשאול פה לא יעזור.

זה לא מעניין אף אחד שעשית קורס עלוב בג'ון ברייס, אף אחד לא יקבל אותך לשום עבודה בגלל השטות הזאת.

תפסיק כבר להפוך כל פיל לעכבר. 10 שנים אתה רוצה להיות כתב, 10 שנים אתה רוצה לעבוד בבאג ו...השד יודע מה.

אתה רוצה עבודה? פתח את העיתון, תחפש עבודות, תתקשר- ולך למה שיש.

מחזק. בתור אחד שעבד ברשת באג לא מחפשים ידע, באג מחפשים אנשי מכירות תותחים. ידע הוא בונוס, פיצוי על חוסר ניסיון/יכולת במכירות, אבל ממש לא הדבר העיקרי. אני, למשל, לא הייתי איש מכירות תותח, אבל אני אדם בעל ידע והידע נתן פיצוי על חוסר ניסיון במכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אתה יודע לכמה מאבטחים רוסים יש תואר שלישי?

אם אתה חושב שזה שיש להם תואר והם עובדים בבאג זה אומר שזה אמור להיות ככה או שהתואר עזר להם במשהו אתה פשוט חיי בחתיכת סרט.

גם למלצר יכול להיות תואר בהנדסה, הוא ממלצר כי הוא לא מוצא עבודה, או כי הוא הבין יותר מידי מאוחר שהוא לא סובל את זה בתור קריירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...