כדי להריץ משחקים ברזו' גבוהה עם פילטרים (מסך 24"), האם אני צריך CF? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי להריץ משחקים ברזו' גבוהה עם פילטרים (מסך 24"), האם אני צריך CF?

DimRah

Recommended Posts

נו? ראים שה-9800GX2 כ.מסך חזק מאוד ובמחיר שלו בעצם ללא תחרות ממשית.

מעבר לזה,סתם לידע הכללי של האנשים פה (מי שלא יודע עדיין) : אפשר לראות שבגרף הראשון (העליון ביותר) במשחק FXS יש הבדלים מינוריים יחסית בין 3870 לבין הכ.מסך החזק ביותר וזה מהסיבה הפשוטה שהמשחק הזה זקוק למעבד כמה שיותר חזק ולא לכ.מסך כמה שיותר חזק. ברוב המקרים זה הפוך אך בסימולטרים המעבד נותן את הטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין עליו כלום בתכל'ס.

זה שאומרים שיהיה חזק מה-GTX זה סתם אמירות כרגע כל עוד זה אל מגובה בכלום.

אין צריכת חשמל,מחיר יש אבל 400$ לפי זה מאוד מאוד קרוב ל-280GTX.

בקיצור,אפשר לנחש ביצועים,ואפשר לנחש מחיר אמיתי בארץ וגם תאריך יציאה מדויק אין (ואם יש,שום דבר לא סופי ורואים את זה לא מעט).

כרגע 4850X2 זה דיבורים באויר בלבד,על אחת כמה וכמה הביצועים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עליו כלום בתכל'ס.

זה שאומרים שיהיה חזק מה-GTX זה סתם אמירות כרגע כל עוד זה אל מגובה בכלום.

אין צריכת חשמל,מחיר יש אבל 400$ לפי זה מאוד מאוד קרוב ל-280GTX.

בקיצור,אפשר לנחש ביצועים,ואפשר לנחש מחיר אמיתי בארץ וגם תאריך יציאה מדויק אין (ואם יש,שום דבר לא סופי ורואים את זה לא מעט).

כרגע 4850X2 זה דיבורים באויר בלבד,על אחת כמה וכמה הביצועים שלו.

:lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל ATI יש כרטיסים טובים - אין בכלל ספק,

אבל עם כל הכבוד להם, יש איתם בד"כ בעיות של דרייברים וכדומה.

אנשים לא שמים לב אבל לא חסר הודעות פה בפורום של אנשים שרכשו כרטיסי ATI ופתחו הודעות על בעיות כאלה ואחרות,

כמעט ואין בעיות עם כרטיסי , מבחינת דרייברים בעיקר וחומרה בכלל.

בקיצור כרגע לתקציב שהבחור ביקש ולמסך שהוא מתכוון לרכוש - 9800GX2 יעשה את העבודה.

בעתיד אולי, אם הדרייברים של ATI יהיו בשלים יותר, רק אז אולי תיהיה עדיפות לכרטיסים שלהם.

ולמען הסר ספק אני לא פאנבוי של , אני נייטרלי לחלוטין ולא משנה לי איזה חברה, העיקר התמורה והביצועים.

היו לי הרבה כרטיסים של 2 החברות, בגדול מהניסיון שלי עדיפים אבל אם יגיע כרטיס של ATI שיהיה עדיף - כמובן שאין לי שום בעיה לרכוש אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי שנה\שנה?

אתה לא מגזים מקס?

דרייברים חדשים ייצאו!

ומה עם הפורט של ה PHYSX ?

ואגב P35 לא תומך... ב CF, אפילו לא PCI-E2.0

אתה לא חושב שהכרטיס הזה קצת התיישן?

חווית משחקים בשבילי זה כשהמשחק רץ ללא קרטוע, הקצוות חלקים וה-FPS מעל ל-40. כמו שאמרתי הפילטרים מאוד חשובים לי.

ונק' ההשקעה ההתחלתית שלי היא 1,500 ש"ח, כלומר שאני מכון לשלם 1,500, אבל אם זה לא מספיק, אני מוכן לחסוך עוד ולהשקיע עוד בכרטיס מסך...

ולא P35 לא תומך ב-CF...

בקיצור, מה שהחלטתי לרגע זה, זה פשוט לחכות לעידן ה-Nehelam וללוחות אם X58, אז כבר נראה...

פשוט נמאס לי כל הזמן לשדרג למחשב שלי משהו חדש, הפעם אני קונה מחשב חדש לגמרי.

עוד לא עברו שנתיים מאז שקניתי את המחשב שיש לי כרגע ואני כבר מתכנן לקנות עוד אחד :D

אגב... P35 כצ'יפסט תומך ב CF [הלוח של פותח הת'רד לא תומך עקב בחירה של היצרן] !

לדוגמא - GA-P35-DQ6 מגיע עם 2 PCIE ובתכונות הלוח מצויין במפורש שהוא תומך:

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=2532&ProductName=GA-P35-DQ6

חוץ מזה, ע"פ הטבלה הבאה, CF נתמך אפילו בצ'יפסטים ישנים יותר :

http://ati.amd.com/technology/crossfire/charts.html

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנייר, הם תומכים, הבעיה היא שבערכות שבבים ישנות מ-P45 התמיכה היא ככה שכרטיס אחד מקבל 16 נתיבים והשני מקבל 4 (חוץ מלוחות מסוימים של שתומכים ב-CrossLinx), מה שתוקע ביצועים בצורה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...