Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

החלטתי לשתף אתכם בכמה הארות שהגעתי אליהם באמצע המשחק, משהו שהיה נחמד אם מישהו אחר היה אומר לי לפני שהתחלתי לשחק:

אזהרת ספוילר!!!

1. חשוב להעלות את תכונת ה EXPLOSIVE לפחות ל 35 על מנת להשלים את המשימה של ניטרול הפצצה במגהטון כמה שיותר מהר ולקבל בית שם אפשר לנוח ולאחסן דברים בין היתר.

2. לא לזרוק אף אחד מהחפצים הבאים, לאחסן אותם בבית ובהמשך תמצאו אנשים שישלמו לכם עליהם לא מעט - PRE WAR BOOKS, SCRAP METAL.

3. לא צריך להשקיע בתכונות ה lockpicking וה Science יותר מ 50. הדרך הכי קלה להתגבר על מנעול היא לשבור אותו. עושים שמירה מהירה מול המנעול, מנסים לשבור ואם זה לא עובד עושים העלאה מהירה של השמירה (למזלנו העלאת שמירה במשחק הזה מהירה בצורה מדהימה). אותה שיטה עובדת גם על מחשבים בהם צריך לנחש סיסמה, שומרים, מנסים ואם לא מצליחים מעלים שמירה ומנסים שוב. אז נכון - זה לוקח קצת יותר זמן אבל זה משחרר נקודות ניסיון לתכונות אחרות יותר קריטיות.

אשמח אם שאר השחקנים פה יוסיפו טיפים משלהם.

שטויות.

לקחתי mentats וניטרלתי את הפצצה בנסיון הראשון כשאני רמה 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Huber, אתה טועה, Lockpick ו-Science הם בין היחידים שכדאי להגיע ל-100 איתם, לפחות עם אחד מהם (עדיף ה-Science). עוד Skills שמומלץ להיות טוב בהם (75-100) זה Repair וכמובן אלו של הנשקים (לפחות קלים או אנרגיה), Speech גם חשוב אבל מספיק 60-70, ו-Sneak חשוב אם אתם רוצים לגנוב ממשהו (למרות שגם עם 100, אתם תצליחו אולי פעם אחד מעשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א מישהו יודע אם מישהו כבר חפר במשחק והוציא מדריך לגבי המכניקה של המשחק ?

שמתי לב לרוב נשקי האנרגיה יש DMG יותר גבוה, מה הקטץ ? הם יורים לאט יותר מהנשקים הקלים ? ואז הDPS מתקזז ?

אה, נתקלתי בGhoul שקונה Suger Bombs ומכין מהם ultrajet או משהו אבל שחכתי איפה הוא נמצא. מישהו זוכר באיזה תחנת רכבת הוא נמצא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש אפשרות להכין פצצות או תכשירים שונים מהדברים השונים שאני מוצא? (טרמפנטין חומר ניקוי סבון סוכר וכו')

יש, אתה צריך להשיג תוכניות איך להכין את הדברים האלה

למישהו יש מושג איפה אפשר למצוא את סידני אחרי שמסיימים את הקווסט של הכרזת העצמאות? אני רוצה את הSMG שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל נתקעתי בקווסט הראשי

הגעתי לlittlelamp משהו הזה ואני צריך לעבור בשער האחורי כדי להגיע לוולט 87

הבעיה היא שאני לא יודע איך פותחים את השער (שאני לוחץ על הידיות כתוב לי שאני לא יכול להשתמש בהן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לרוב נשקי האנרגיה יש DMG יותר גבוה, מה הקטץ ? הם יורים לאט יותר מהנשקים הקלים ? ואז הDPS מתקזז ?

אה, נתקלתי בGhoul שקונה Suger Bombs ומכין מהם ultrajet או משהו אבל שחכתי איפה הוא נמצא. מישהו זוכר באיזה תחנת רכבת הוא נמצא ?

ברכבת תחתית לא רחוק מ-Arofu.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את המשחק אבל אני מנחש שזה קשור לשריון כמו המשחקים הקודמים . אני חושב שבמשחקים הקודמים לשריון יש damage absorption שזה מוריד את הנקודות נזק של הפגיעה וגם damage reduction שמוריד % מסוים מהנזק של הפגיעות שכן חודרות את השריון . חוץ מזה היו גם שריונות שיותר טובים נגד סוגי נזק שונים. מה שאתה צריך לקחת בחשבון שאם אתה יורה עם אקדח (תאורטי) עם נזק 10 ופוגע 4 פעמים במישהו עם שיריון שסופג 5 נקודות ומוריד את הנזק ב40 % זה גורם ל12 נקודות נזק. שתי יריות עם נזק 18 זה כ14 נקודות נזק . ובאותו מצב יריה אחת של נזק 32 גורמת ל 16 נזק.

אתה צריך לקחת בחשבון שיכולים להיות שריונות שאתה יכול לירות בהם אם אקדח והם יספגו את כל הנזק ואת תצתרך קצת יותר כבד כדי לחדור אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Power Armor אפשר להשיג ממש בקלות. לצערי צריך לעבור הכשרה כדי להשתמש בשיריון. באסה.

אגב, אני מוצא המון חלקים שונים של אופנוע ברחבי DC. יש אפשרות להרכיב אופנוע, מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לתקן נשקים אתה צריך ספייר מאותו הסוג, הוא ישתמש בחלקים של הנשק אחד כדי לתקן את השני.

אני בספק שאפשר לרכוב על אופנוע, החלקים של האופנוע משמשים כדי ליצור נשקים כמו הShishkebab (משהו כזה).

ד"א מה הקטע עם הPower Armor ? אני כבר יכול ללבוש אחד אבל יש לו רק 40 הגנה כשהוא במצב הכי טוב ולי כרגע יש ארמור של הרנג'רים של ריילי עם הרבה בונוסים נחמדים ו39 הגנה. יש משהו מיוחד בPower Armor ? זה סתם שוקל הרבה ומוריד מהAgility לדעתי הRad Resistance לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Power Armor אפשר להשיג ממש בקלות. לצערי צריך לעבור הכשרה כדי להשתמש בשיריון. באסה.

אגב, אני מוצא המון חלקים שונים של אופנוע ברחבי DC. יש אפשרות להרכיב אופנוע, מה אתם אומרים?

החלקים של האופנוע זה בשביל CUSTOM שנקרא SHISHKEBAB מקבלים את התוכניות בסוף השרשרת קווסטים של הערפדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש, אתה צריך להשיג תוכניות איך להכין את הדברים האלה

למישהו יש מושג איפה אפשר למצוא את סידני אחרי שמסיימים את הקווסט של הכרזת העצמאות? אני רוצה את הSMG שלה...

איך מוצאים אותם?? יש קווסט לזה או שזה פשוט נרכש לאט בטיולים בעולם המשחק?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...