Seagate 500GB Vs. WD 500GB - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 500GB Vs. WD 500GB

Seaninho10

Recommended Posts

כן... יש לי ג'וקים בתוך הדיסק שאוכלים שוארמה בלאפה.

אתה מצפה מהיבואן שיתן לי ככה סתם מידע רגיש על המוצרים שלו? ולך תדע אם היבואן אין אנטרס מסויים?

*מנסיון שלי עם הדיסק שמותקן על כמה מחשבים במשרדנו, וגם אצל לקוחות, אני חייב להגיד שאתה סתם מקשקש! או שאתה קורבן למוצר פגום.

לא קניתי את המוצר הזה (תודה לאל טפו טפו טפו)

אבל כן התקנתי אותו אצל כמה אנשים.

בחיים לא ראיתי דבר כזה, שים לב:

מתוך 13 איש שהתקנתי אצלם את הדיסק הספציפי הזה, 4 פנו אלי אחרי חודשיים או פחות בטענה שהדיסק פגום, והוא אכן נמצא פגום (והוחלף)

ואם אתה לא רוצה לפנות ליבואן, תפנה לחנויות. חנות לרוב תגיד לך מה מחזירים אליהם יותר ומה פחות, כי אלא אם יש על המוצר המן רווח- הם יעדיפו לא למכור אותו

שים לב, לדוגמה-

http://www.skypc.co.il/pl_product~10836~7~0.htm

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=3070

אני מתערב איתך שאם תתקשר לסקיי יגידו לך שזה דיסק מעולה וכו', ואם תתקשר לנעה- ימליצו לך על דגם אחר. שתי החנויות מן הסתם מזמינות מאותו יבואן בודד שיש לסיגייט בארץ, ככה שהפרש המחיר הוא לא בגלל יבואן שונה.

לדעתי אתה כבר מודע לזה ש 20 שקל נוספים רווח על מוצר של פחות מ 400 שקל זה ה-מ-ו-ן.

תעיף מבט פה בפורום, תעיף מבט בפורומים אחרים, אם אתה לא רואה את הכמויות האינסופיות של מתלוננים על הדיסק הזה ואנשים שהחליפו אותו אחרי חודש או משהו בסגנון, אתה פשוט עיוור.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכים איתך, בגלל זה פחדתי להפוך לסטטיסטיקה, בגלל כל התלונות על הדיסק...

יש לי WD5000AAKS, ואני לא שומע שום זמזומים או בכלל כל ממנו, מה שכן, הטמפ' שלו לדעתי גבוהה 45 מעלות, אבל זה בגלל הסירקולציה הדפוקה שיש לי במארז, לכן אני קונה שבוע הבא מארז חדש. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה ללא מאמץ 45 מעלות??

אצלי זה מגיע ככה רק במאמץ כבד (פתיחת RAR כמה גיגות).

320GB.

ד.א עד עכשיו יש לי 30 GB 5400RPM שעובד כמעט עשור, והוא עדיין פעיל ואני משתמש בו לפעמים בתור HD חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, על מה ההתלהמות הזו?

כמעט כל המתווכחים פה מזכירים לי את ההבלה ההיא מק"ש שרוצה להיות דוגמנית מ"היפה והחנון". היא יודעת ה-כל ויותר טוב מכולן..

..גם שלבנון היא באילת, השמש שוקעת וזורחת באותו מקום (בצפון) והיא לא טועה אפ'עם, זה השאלות סתם לא נכונות....

ולענין: שני הדיסקים טובים. לא יותר מזה (שזה בעצם בינוני למדי).

מה שבאמת קובע בדיסקים זו בראש וראשונה האמינות. וכאן, בעוד שה-WD עושה את העבודה ולא יותר, הסיגייט עושה קצת יותר...

לא מאמינים?... הנה סקר אמינות של טום

http://www.tomshardware.com/forum/245312-32-seagate-western-digital-reliability

יש לי את כבוד המפוקפק לעבוד עם 2 הדיסקים בכמה מחשבים שונים ותקופות זמן שונות ואין טענות לאף אחד מהם. לעניות דעתי כל הסיפורים פה על "נפילות" של או פשיטת רגל של WD... הכל סיפורי פרלה וחוסר מקצוענות..

צריך רק לדעת בכל מקרה, האיכויות הממש גבוהות לא נמצאות באף אחד משניהם, אבל זה כבר סיפור אחר. גם במחיר וגם בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמינים?... הנה סקר אמינות של טום

http://www.tomshardware.com/forum/245312-32-seagate-western-digital-reliability

שום סקר אמינות ושום בטיח...

הקישור שצירפת הוא קישור לסקר שערכו ב Tom's לשאלה "איזה מותג של דיסק קשיח אמין יותר לדעתך עבור מחירו".

הסקר הוא לא יותר מסקר פופולריות ובינו לבין אמינות דיסק כזה או אחר אין כמעט כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנגח? לחרחר מהומות?

אתה מציג סקר פופולריות כ "סקר אמינות", מישהו מציג בפניך את הטעות שלך, וזה נקרא אצלך "לחרחר מהומות"?

אני מצטער, אבל המושגים שלך של "להעמיד אדם על טעותו" ו "לחרחר מהומות" כנראה התחלפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לכיתה ללימוד אנגלית. . .

Seagate and Reliability הוא נושא המאמר בטום...

Reliability=אמינות, לא בובולריות... :lol: :lol: :lol: :lol:

אמינות נצברת במשך שנים ולכן הוא לא שאל על דיסק ספציפי אלא על חברה. הרוב הצביעו בעד , מה לעשות..

בכלל שים לב כמה אתה מתלהם בכל הערותיך, לפני שתעיר לאחרים..

אתה כתבת כאן ששמת 13 דיסקים ומהם 4 לא היו תקינים ומיד פסלת את כל הסיגייטים (אני לא נציג שלהם או משהו). בחיי שמתי קצת יותר ממך (כי אני הרבה יותר שנים ממך במקצוע. בטוח.).. נגיד 14 דיסקים.. :lol: :lol: וכולם מרוצים, אז מה?

המטרה כאן בפורום היא למיטב הבנתי, לעזור לאחרים מתוך נסיון ומקצועיות. בסופו של דבר כל אחד יקרא ויחליט לעצמו. לא אתה בקביעותך התמוהות קצת.. ולא אני נחליט מה טוב בשבילו.

הערות כמו של chaiml הן סתמיות ומיותרות. לא עוזר לאף אחד.

שיהיה לך לילה טוב ומענין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לכתה ללימודי אנגלית (ועברית: פופולריות, לא בובולריות X: )

Which hard drive brand do you think is more reliable for the money?

טמבל.

ולא, לא פסלתי את כל הסיגייטים- אתה כנראה זה שלא מסוגל לקרוא עברית בנוסף לאנגלית:

אני ממליץ להתרחק מדגם ה 500 ג'יגה עם ה 32 מגה באפר, אין בעיה עם הדגם שמכיל 16 מגה באפר, לא עם דגמי ה 750 שלהם, לא עם ה 320....

ובתכל'ס לא עם שום דגם שלהם- חוץ מה ST3500320 הגועלי הזה.

שוב טמבל.

אין לי בעיה לחטוף אזהרה על זה שאני מכנה אותך טמבל, הגישה הגועלית והמתנשאת שלך עלולה עוד להבריח משתמשים מהפורום.

וזה בתגובה לזה אתה טוען שאחרים "מחרחרים ריב" בפורום-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=355243.msg3069129#msg3069129

ובשביל לגוון- דביל מחרחר ריב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובניסיון להחזיר את הת'רד הזה למשהו שקשור למחשבים - בכל רחבי הרשת (גם בחו"ל) מופיעים טענות שכרגע אינן מבוססות

על אחוז תקלות גבוה בדגם הספיציפי הזה של . היות ששמועות כאלו בד"כ לא מופיעות על דגם מסוים ללא

בסיס כלשהו במציאות, אני אישית לא הייתי קונה אותו. אין באמור לעיל טענה כלשהיא על ההרדיסקים של SEAGATE

אלא רק על הדגם הזה.

בכ"מ - 32 מגה באפר לא ישפיעו כמעט כלום בפתיחת RARים אא"כ אתה פותח מתוך הכונן לעצמו וגם אז לא בהרבה, עדיף

להשתדל לפתוח מכונן פיזי לכונן פיזי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכל'ס לא קשה לבסס את הטענות

בארץ פשוט אפשר לשאול חנויות, ובחו"ל- אותו דבר.

אני ברגע זה משגר מיילים ל Tigerdirect ו לגבי הדיסק הזה ביחס לאחרים

אני מניח שלא תהיה להם בעיה לתת לי תשובה אמינה, אחרי הכל הן חנויות ולא יצרניות....

בארץ כבר קיבלתי את התשובות ממספר חנויות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכל'ס לא קשה לבסס את הטענות

בארץ פשוט אפשר לשאול חנויות, ובחו"ל- אותו דבר.

אני ברגע זה משגר מיילים ל Tigerdirect ו לגבי הדיסק הזה ביחס לאחרים

אני מניח שלא תהיה להם בעיה לתת לי תשובה אמינה, אחרי הכל הן חנויות ולא יצרניות....

בארץ כבר קיבלתי את התשובות ממספר חנויות שונות.

שוב אתה לא לוקח בחשבון שלחנויות יש אנטרסים משלהם, ומספיק שיש בפורום הזה משתמשים כולל אותי שאומרים לך שהדיסק מעולה! ולי יש בכלל דיסק של WD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...