Seagate 500GB Vs. WD 500GB - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 500GB Vs. WD 500GB

Seaninho10

Recommended Posts

אתה מאמין שביח"ר כמו או WD או אחר, היה ממשיך להפיץ דיסק ולתת עליו אחריות של 5 שנים, אם היה בו אחוז תקלות גבוה?

ההגיון אומר שלא.

סיפורים לא מבוססים לא חסרים בעידן שלנו. השאלה עד כמה אנו מוכנים להתבסס על שמועות לא מבוססות כרגע.

הבעיה היא שיש כאלה שמנסים בכח להוכיח כמה הם ה-צודקים כי למטבע יש רק צד אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשובות מהחנויות בארץ כבר קיבלתי בנוגע לאחוזי החזרה גבוהים במיוחד של הדגם הספציפי הזה.

אם אני אקבל תשובות דומות גם מחנויות גדולות בארה"ב, אז הנה ביססנו את הטענה, לא?

ואז כולנו נהיה מרוצים, ונחיה בעושר ואושר.

שוב אתה לא לוקח בחשבון שלחנויות יש אנטרסים משלהם, ומספיק שיש בפורום הזה משתמשים כולל אותי שאומרים לך שהדיסק מעולה! ולי יש בכלל דיסק של WD.

ש 5 חנויות שונות עונות אותו דבר אני בספק שזה בגלל אינטרסים מסוימים.

לא התקשרתי ושאלתי "שלום, מה עדיף, WD או סיגייט?"

התקשרתי ושאלתי "שלום, שמעתי שהדגם ST3500320 של סובל מאחוזי החזרות גבוהים מאוד ביחס לאחרים, תוכלו לאמת או להפריך את הטענה?"

האינטרס מס' 1 של חנות הוא שלקוח לא יחזור עם מוצר תקול.

למרות שזה מוחלף ע"י היבואן, יש בירוקרטיה בדרך, רישומים, ועלות משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שיש לו את הדיסק הקשיח המדובר של סיגייט, אני יכול לומר לך שהוא ברשותי כבר כמעט 4 חודשים ולא מצאתי בו שום פגם.

אין הבדל מהותי בין 16 לבין 32 מגה של מטמון(יש ברשותי את ה 250aaks ), אך עדיין הייתי ממליץ לך לרכוש את הSeagate 500GB בגלל 5 שנות האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שיש לו את הדיסק הקשיח המדובר של סיגייט, אני יכול לומר לך שהוא ברשותי כבר כמעט 4 חודשים ולא מצאתי בו שום פגם.

אין הבדל מהותי בין 16 לבין 32 מגה של מטמון(יש ברשותי את ה 250aaks ), אך עדיין הייתי ממליץ לך לרכוש את הSeagate 500GB בגלל 5 שנות האחריות.

ההבדל בא לידי ביטוי כשעובדים על קבצים גדולים במיוחד בפוטושופ, כשראיתי איך הסיגייט מתפקד עם בעבודה, הבנתי שעשיתי טעות שבחרתי את WD לבית.

יכול להיות שלשימוש ביתי לא ירגישו בהבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 שנות האחריות לא שוות הרבה-

אחרי 3 שנים ה "אחריות" היא אחוז זיכוי מסוים במידה ואתה מחליט לרכוש דגם אחר של סיגייט.

אגב, אני לא מאמין שלא חשבתי על זה קודם-

http://www.newegg.com/Product/ProductReview.aspx?Item=N82E16822148288

תתחילו לקרוא (יש הרבה....)

לא צריך לעבור את העמוד הראשון בשביל לראות כמה אנשים מתלוננים על דיסקים תקולים. (חלק מהם דרגו גבוה כי הדיסק הוחלף והחדש עובד כמו שצריך, תקראו את התגובות עצמו.)

ברגע שיחזרו התשובות מ TD וניואג אני אעשה קופי פייסט לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MaxB תיזהר עם המלצות כאלה, כי אתה הולך לעלות על הכוונת של מישהו פה.... :lol: :lol: :lol: :lol:

איזה ברברת וחוסר נסיון. חנות שתהיה קטנה ככל שתהיה, תמסור טלפונית למישהו לא מוכר לה, אינפורמציה שכזו? זו פתטיות. מסע הצלב עשית לנו פה, באשכרה. בחור (scorn) תתעורר 8). אתה סתם מטעה וכולה בשביל הפרינציפים שלך שאין להם שום בסיס במציאות. זו ממש הפרחת בלונים להטעית האוייב.. רק שאין כאן אויבים... :cool2::lol::cool2::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס ל , תתחיל לקרוא.

11 אחוז מתוך 740 תגובות קוטלים את הדיסק באכזריות (דירוג 1)

5 אחוז נוספים טוענים שהוא זוועה (דירוג 2)

5 אחוז נוספים דירגו 3

השאר דירגו 4 או 5, חלקם דירגו ככה למרות שבתגובה שלהם מצוין שזה דיסק שני (או שלישי) שלהם אחרי אחד (או 2) שהתפגרו.

"ברברת"? "חוסר נסיון"? אפשר לדעת על איזה בסיס אתה מאשים אותי בזה?

להתקשר לחנות ולשאול (ולקבל תשובה!) לגבי נתוני החזרות קשור איכשהו ל "חוסר נסיון"?

"פרנציפים"? למה שיהיה לי פרנציפ מסוים או בעיה עם דיסק מסוים?

כמו כל משתמש, אני ממליץ לטובת המשתמשים.

הדיסקים האלו נוטים להתפגר כמו מתאבדים של חמאס, אז אני ממליץ בחום להימנע מהם כל עוד אפשר, במיוחד לנוכח העובדה שבשביל 90% מהמשתמשים הם אפילו לא מציגים יתרון בביצועים.

בינתיים הברברת פה היא שלך בלבד, בעוד שאני נוטה לגבות את תוכן ההודעה שלי במקור מסוים שמציג סימוכין לטענה שלי, אתה נוטה לחרטט שטויות באוויר ולתקוף את המשתמש שמולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח ואתה היית יודע שדיסק קשיח א' יותר אמין מדיסק קשיח ב' , והיית רוצה לעזור לשאר חברי הפורום ולהוכיח את זה, איך אתה היית עושה את זה ?

הרי אין כיום מדד אמיתי לאמינות של דסיק קשיח ( וברור לכולם ש MTBF זה לא מדד רציני ).

היית מקשר לדף של הדיסק ב ולעומת הדיסק השני ? ( נעשה )

מתאר מנסיונך מה את חווית עם הדיסק הקשיח ? ( נעשה )

מברר אצל חנויות- בהנחה שהחנות כן רוצה למכור ללקוח מוצר אמין יותר\ מעוניינת לקבל פחות החזרות ולכן ממליצה על הדיסק היותר אמין \ תקווה שכן... יש כאלה, בודדים אומנם, שמוכנים לדבר בחופשיות וכו' ... ? ( נעשה )

מקשר לפורומים פה או פורומים אחרים עם תלונות עלהדיסק הקשיח הפחות אמין ? ( לא חסר המון תלונות בפורום הזה ובבירור יש יותר תלונות על כאן ).

האם כל הפעולות שרשומות לעלה עוזרות בוודואת להוכיח שדיסק א' יותר או פחות אמין מדיסק ב' ? לא ממש, אבל זה כן יכול לעזור למי שקשה לו להחליט,

וזה כן יכול להעיד על מגמה מסויימת.

תנסה ללכת הפוך, נניח בחרת לקנות את ה , הרי ברור שיש הבדל ( ולא משנה כרגע מה הוא, קטן או גדול ) באמינות בין שתי החברות, בוא תנסה להצדיק את הבחירה שלך ולהוכיח שה יותר אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד שאתם צריכים לדעת- אין לי WD5000AAKS, יש לי בכלל סאמסונג HD642JJ. שלא תחשבו שיש לי העדפה בעניין...

המדד הכי טוב שאפשר לקבל לגבי אמינות של דגם מסוים הוא אחוזי ההחזרות שלו במקומות שונים.

מן הסתם, אין דרך לקבל את טבלת ההחזרות של היבואן, אז הדבר היחיד שאפשר לעשות הוא לברר אצל חנויות שונות, ולנסות גם אצל היבואן.

אני לא מדבר על חברה מול חברה אף פעם, זה יהיה אידיוטי.

רק על דגם מול דגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן משחק בנדמה לי... :lol: :lol: :lol:

האם זו ההתבססות הנכונה על עובדות?

לוא היית משתמש רגיל והיית קונה את הסיגייט והכל היה בסדר, היית רץ לכתוב על זה בפורומים? סיכוי 0.

אבל אילו הוא לא היה מוצא חן בעיניך, סובייקטיבית לגמרי - לא היית כותב עליו בדיוק כמו שאתה מתלהם? ברור שכן.

אילו היית הוגן ורוצה באמת לעזור היית מביא גם את זה של WD

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136073

שלמרות היותו ותיק יותר בשוק, מצבו לא זוהר בהרבה מהסיגייט, אם בכלל.הפרש של 5% (ב-Excellent ו-GOOD) עם אפשרויות של טעויות סטיסטיות וכו' זה הבדל זניח ולא כמו שאתה מנסה בכח לעשות כאן. ואל תשכח זו דעה של משתמשים. לא מקצוענים.

למה כל כך חשוב לך לכפות את עצמך על אחרים? תן להם להחליט. תציג עובדות. בנצ'ים, דוחות אמינות.. לא חארטות שמשרתות רק אותך... שאלתי בחנויות עלאק.... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שאתה כ"כ מפחד לשאול בחנויות בעצמך, ובמקום זה מתקיף בצורה חסרת שחר...

6% מתוך 1140 תגובות דירגו את ה WD בדירוג 1, לעומת 11 אחוז מתוך אפילו פחות קולות בסיגייט.

"טעות סטטיסטית"? מיידל'ע, לא מדובר פה על "מי לדעתך יזכה, אובמה או מק'קיין?", מדובר פה על "קנית את הדיסק, מה קרה?"

מצבו של ה WD מזהיר בהרבה בהחלט, אלא אם לא לימדו אותך מתמטיקה. 72% דרגו 5 לעומת 66 אחוז בסיגייט.

הפרש של 6% לטובת ה WD בדירוג 5 והפרש של 5% לטובת ה WD בדירוגי 1 אומרים כבר לא מעט. במיוחד שמזכירים את העובדה שה WD קיבל אפילו יותר ביקורות משתמשים.

בנצ'ים לא מציגים מה קורה עם הדיסק אחרי חודש, אין לי בעיה להציג טבלאות של HDTUNE ו HDTACH ומה שלא תרצה, ה WD מוביל בקצב קריאה, הסיגייט מוביל (בגדול) ב Burst rate ובקטן ב Random acess time.

נ.ב- נתקע לך המקש של

:lol:
במקלדת, שחרר אותו קצת.

...ומעניין שאתה מרצה לי לגבי "לכפות את עצמי על אחרים", בינתיים נשאר לי עוד הרבה מה ללמוד ממך בנושא ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש בחור אלים שלא מסוגל לקבל ביקורת. תגיד זה אתה המישהו הזה שדקר בסכין את זה שהעיר לו על נהיגה פרועה ומסוכנת?... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (אופס, שוב נתקעה לי האצבע..)

אני מלכתחילה אמרתי ששני הדיסקים בסדר. יענו, ממוצע פלוס מינוס ובתכלס הבדל המחיר והאחריות מטה את הכף טיפה לטובת הסיגייט, אבל כמו בכל דבר בינוני אין שום משהו שיכריע את הכף באופן חד משמעי.

אתה לעומת זאת לוחם ניירת אמיתי. השארת את ההגיון למישהו אחר ויצאת למסע צלב. לא לוקח שבויים, אה?..

התלהמת, כמו שאתה ממשיך להתלהם (ומכאן המסקנה במשפט הראשון) כאילו בא לך להרוג את על הדיסק שלהם ואיך הם מעזים, בלי לשאול לדעתך המלומדה (והמגוחכת :lol: :lol: :lol: :lol: אופס, סורי) למכור לאנשים המסכנים, שגם לא יקחו בחשבון את ההתלהמויות שלך... חצופים כאלה, באמת לא יעלה על הדעת... :lol: :lol: :lol: :lol:

בסה"כ אתה משעשע. אין עליך. אתה תותח. השיר של שרית חדד זה עליך. זה ברור.

אני מתנצל. נכנע. שברת אותי. נשאר רק לקפל את הזנב ולברוח. עשית לי פאדיחת על... :yelclap::lol: :lol: :lol:

עם אנשים כמוך אף פעם זה לא ייגמר אלא אם דעתך הבלעדית (והמטופשת) תתקבל.

תמשיך להלהיט ולשכנע את עצמך בכל מה בא לך, כמו ש-66% ל-72% סובייקטיביים זה הבדל תהומי ששווה למות בשבילו..

רק דבר אחד קטן...

מקווה לא להיתקל בך ושכמותך בחיים האמיתיים, כשאני עם הגב אליך... וכשיש לך בקבוק שבור ביד ורצח בעינים..

פשוט עלול להיות לא נעים. אנחנו בספירות שונות ואינשאללה רק שנמשיך להיות בהן ולא ניתקל. אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טמבל שלא מסוגל לגבות את הטענות שלו ובמקום זה יורד לפסים אישיים עם המשתמשים :lol: :lol: :lol: ותוקף וממציא שטויות :lol: :lol: :lol: ולא מסוגל להפסיק לשים את הסמיילי הזה :lol: :lol: :lol: ולא מסוגל למצוא תשובה הולמת לנושא :lol: :lol: :lol:

תוקן.

ולא, אני לא זה שדוקר שמעירים לו על נהיגה פרועה, וזה מ 2 סיבות

1- אני לא נוהג פרוע.

2- אני קודם פונה לפיתרון ההגיוני. (מה שאני עושה פה כבר 50 פוסטים, אבל אתה ממשיך בהשתלחויות שלך וירידה לפסים אישיים.....)

אני לא יוצא פה לשום מסע צלב, זה פשוט שיש כמה תכונות אצל אנשים שמרתיחות אותי, והן:

1- יהירות

2- טיפשות

3- אטימות

אתה מפגין שילוב מרהיב של שלושתן בצורה מדהימה שמתעלה על עצמה מחדש בכל פוסט ופוסט, אז אני מחכה לקבל את התשובות שלי ממספר מקומות ששלחתי אליהם מיילים בשביל שסוף סוף תסתום את הפה.

אם לא הייתי רואה בכל חור על פני כדור הארץ שמדווחים על בעיות עם הדיסק הזה, לא הייתי טורח אפילו לשגר מיילים לכל עבר.

אם יש בך טיפת כבוד לעצמך ולאחרים, ואתה מסוגל לנהל דיון כהלכה ו/או להודות בטעות, אתה תשב בשקט עד שנקבל תשובות ממי שיש לו תשובות.

אם לא.... אתה תגיב לפוסט הזה בהשתלחות דבילית נוספת.

הבחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אמרתי את דעתי האישית, אין לי שום קשר לחנות זו או אחרת.

יכול להיות שדווקא הפעם הסטטיסטיקה הייתה לטובתי וקיבלתי דיסק ללא תקלות.

בזמנו, גם אני התלבטתי בין הHDD האלו ובסופו של דבר בחרתי בSeagate ולפי דעתי עשיתי קנייה חכמה, כי בזמנו הוא היה גם זול יותר ממנו וגם 5 שנות אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאותי אישית, התגובות ב- שיכנעו.

אפשר להתווכח על סטיות סטטיסטיות ;) והעדפות אישיות כמה שרוצים, אבל האנשים שדרגו ב-"1" את ה-WD דיברו על כוננים שהגיעו מתים (DOA, dead on arrival) והאנשים שדרגו ב-"1" את ה-SG התלוננו על כוננים שמתו אחרי תקופה כלשהי (לרוב בין חודש עד שלושה חודשים).

לדעתי, זה מעיד על משהו רע אצל SG (אני מאשים את הרכישה של Maxtor).

האמת, בדיוק הזמנתי אתמול מחשב עם שני SG שכאלה ואני ממש שמח שנתקלתי בדיון הזה.

אחרי שקראתי את כל התלונות שמסתובבות ברחבי האינטרנט (ולא רק פה), התקשרתי לחנות וביקשתי להחליף אותם ל-WD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...