HD4850 VS. 9800GTX+ - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4850 VS. 9800GTX+

idanoosh10

Recommended Posts

ה9800GTX+ הוא לא אוברקלוקר כל כך טוב לפי מה שהבנתי. סחטו כבר מהליבה כמעט את כל המיץ. (הרי גרסת ה+ זה רק גרסת של 9800GTX ושביצעו לו מיזעור ל55NM)

HD4850 הוא ממש לא כרטיס חם. תעלו לו את מהירות המאוורר ל40% ותראו איך הוא נהיה יותר קריר מ9800 ויותר שקט ממנו.

הוא גם לא אוברקלוקר כזה "גרוע" פשוט עכשיו יש לו נעילה, לפי מה שאני יודע עוד מעט מבטלים את הנעילה הזאת ויהיה אפשר לעשות לו ללא הגבלה.

ה4850 תומך בDX10.1 וה9800 לא תומך..

גם אני הייתי בהתלבטות דומה, וחלטתי לחסוך 100-200 שקל ואני קונה עוד מעט 4850 ;D (אני כבר לא יכול לחכות :'()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן מחיר טוב, רק חבל שלא מצויין שם את האחריות כמה שנים...?

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1239

התקשרתי כבר וביררתי.. אחריות של 3 שנים אבל המוצר לא במלאי. (יגיע בסוף השבוע הזה או תחילת שבוע הבא)

אז מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה9800GTX+ הוא לא אוברקלוקר כל כך טוב לפי מה שהבנתי. סחטו כבר מהליבה כמעט את כל המיץ. (הרי גרסת ה+ זה רק גרסת של 9800GTX ושביצעו לו מיזעור ל55NM)

HD4850 הוא ממש לא כרטיס חם. תעלו לו את מהירות המאוורר ל40% ותראו איך הוא נהיה יותר קריר מ9800 ויותר שקט ממנו.

הוא גם לא אוברקלוקר כזה "גרוע" פשוט עכשיו יש לו נעילה, לפי מה שאני יודע עוד מעט מבטלים את הנעילה הזאת ויהיה אפשר לעשות לו ללא הגבלה.

ה4850 תומך בDX10.1 וה9800 לא תומך..

מאוורר על 40% לא רועש כל עוד אתה גר ליד תחנת אוטובוס דן, ככה שבאמת לא תשים לב למאוורר.

כמות המשחקים ב-DX10.1 גדולה מאוד, רק חבל ש-DX11 באופק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800GTX plus מוגדר לטמפ' מקסימאלית של 85 מעלות וזורק את האוויר החוצה לעומת 4850 שמוגדר ל-125 מעלות וזורק את האוויר אל תוך המארז.

אתם יכולים להמשיך לדבר על מאווררים עד מחר... את העובדה הנ"ל לא תשנו.

תוסיפו לזה בעיות בשלות של ה-Catalyst ותוספת physx - ההמלצה שלי נשארת 9800gtx+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור הבעיות חום של סדרת HD48XX, ויכולת אוברקלוק עלובה+דרייברים לא בשלים.

המלצה שלי 9800GTX+ או GTX260 לפי התקציב שלך כמובן.

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemmenu.asp?id=4318

SMELLS LIKE AN FANBOY!

STONE HIM!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SMELLS LIKE AN FANBOY!

STONE HIM!

אין כאן עניין של פנבויי, זה מאוד פשוט עד לירידת המחירים של כרטיסי גם אני הייתי ממליץ על כרטיסי HD48XX למרות החסרונות.

אבל זה היה צפוי שאנוידה תוריד מחירים, אני אפילו לא אתפלא שהמחיר של GTX280 ירד גם בעקבות ההשקה של HD4870X2.

בכל מקרה, גולשים בפורום צרכים לדעת את כל האפשרויות שיש בשוק, במיוחד שבזמן האחרון אין מפרט בפורום שלא ממליצים על הסדרה החדשה של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לקנות לי 4850 אחד למחשב וממש לא אכפת לי אישית מהחום כי לי לא ניהיה חם מזה ואני לא שובר שיאי עולם שממש כ"כ חשוב לי הטמפרותורה בחלק האחורי של המארז.... וגם ATI עשו דבר נכון שהם לא שמו משחה תרמית טובה ואת הקירור על 30 אחוז כי לא כל אחד אוברקלוקר כבד ואם מישו אוברקלוקר כבד אז הוא גם ככה היה מחליף משחה ולא היה אכפת לו מהרעש כי החשוב לו יותר זה התדר... ואגב באינטרנט מתגברות השמועות על 4850 פלוס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לקנות לי 4850 אחד למחשב וממש לא אכפת לי אישית מהחום כי לי לא ניהיה חם מזה ואני לא שובר שיאי עולם שממש כ"כ חשוב לי הטמפרותורה בחלק האחורי של המארז.... וגם ATI עשו דבר נכון שהם לא שמו משחה תרמית טובה ואת הקירור על 30 אחוז כי לא כל אחד אוברקלוקר כבד ואם מישו אוברקלוקר כבד אז הוא גם ככה היה מחליף משחה ולא היה אכפת לו מהרעש כי החשוב לו יותר זה התדר... ואגב באינטרנט מתגברות השמועות על 4850 פלוס....

יורקים עליך ואתה אומר זה גשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר על 40% לא רועש כל עוד אתה גר ליד תחנת אוטובוס דן, ככה שבאמת לא תשים לב למאוורר.

כמות המשחקים ב-DX10.1 גדולה מאוד, רק חבל ש-DX11 באופק.

יש לי HD4850 וב40 אחוז המאוורר ממש לא מורגש, מ55 ככה הוא מתחיל להרעיש טיפה, אבל אם אתה משחק זה לא אמור להזיז לך...

בכל מקרה ה9800GTX+ יותר טוב מהHD4850 ואם אתה רוצה לחכות עוד קצת, ולשלם קצת יותר אתה יכול לקנות אותו.

החלטה שלך בסופו של דבר, הם דיי שווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ואחת הבעיות של 9800GTX+ .

שאני ראיתי באתר היצרן , הדבר הזה לא דורש חיבור מתח אחד אלה 2 ( תקנו אותי אם אני טועה ) .

בשביל אחד שמחפש משהו טוב ( כמו אני למשל ) ושני הכרטיסים הם באותו המחיר _ אבל הבעיה של נווידיה זה עוד מתח עוד W .

אז זו בעיה למי שלא יכול או שאין לו ספק חזק .

פה יש פלוס שם יש מינוס ..

אז אם כך ה-4850 יותר משתלם ! אנשים היתרגלו פה לטמפ' טובות מידי אז ( מתפנקים ) זה הטמפ' שהכרטיס עובד בה זה הכל מה הרעש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bg300,

ה +9800GTX וה HD4850 צורכים אותו הספק חשמלי.. גם במאמץ וגם במנוחה.. ככה שצריך אותו ספק בשביל שניהם..

לגבי צורת החיבור , מוזר באמת שATI הלכו על חיבור 6 פינים אחד ו בחרה בשני חיבורי 6 פינים.. לזה כבר אין לי הסבר מה עדיף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bg300,

ה +9800GTX וה HD4850 צורכים אותו הספק חשמלי.. גם במאמץ וגם במנוחה.. ככה שצריך אותו ספק בשביל שניהם..

לגבי צורת החיבור , מוזר באמת שATI הלכו על חיבור 6 פינים אחד ו בחרה בשני חיבורי 6 פינים.. לזה כבר אין לי הסבר מה עדיף..

אז זהו שרק בגלל צורת החיבור של 2 זאת בעיה בשבילי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...