HD4850 VS. 9800GTX+ - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4850 VS. 9800GTX+

idanoosh10

Recommended Posts

על מה שניכם מדברים ? בלבלתם אותי לגמרי..

מי בכלל טען (ואיפה?) ש HD4850 מתקרב ל 260GTX ??

מה יהיה אתם לא מפוקסים... תזכורת:

לא שהדיל לא כדאי , פשוט 4850 במחיר כזה מתחיל יותר מידי להתקרב לטריטוריה של GTX260 או HD4870 שטובים ממנו בהרבה..

נכון, אני מסכים שלפי הביקורות בהרבה מהמקרים ה4850 מתקרב ואף משתווה לGTX260

אתה דיברת על מחיר... הוא על ביצועים... בלגאן אחד גדול ;D

אגב, אף אחד לא דיבר על 4870, זה רק שם הכותרת של ההשוואה ב-tom's.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז עכשיו גם TomsHardWare הפך להיות אתר לא אמין ?

הכותרת תקינה לחלוטין בהנחה שזו המסקנה שהם הגיעו אליה על פי ההשוואה. לא יודע מה איתכם אבל עד עכשיו שמעתי רק דברים טובים

על TomsHardWare ושהוא נחשב לאחד האתרים האמינים ביותר.

SyndromE, אולי אכלת משהו מקולקל ? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח ציפיתי לתגובה כזאת האמת (בקשר למה שאני אוכל) :P

אבל ברצינות, אכן tom's ידועים בסיקורים איכותיים, אך זו לא חוכמה לתפוס סיקור אחד ספציפי ולהסגר עליו...

זה לא בהכרח משנה כמה זמן toms hardware נמצאים בשטח, אלא מי כותב את הסיקור - מדובר בבנאדם אחד אחרי הכל (בד"כ).

אני יודע שהמסקרים ב-guru3d הם שפיצים רציניים עם ידע ונסיון רחב מאוד - רוב הסיקורים שלהם קשורים בכרטיסי מסך - זאת ההתמחות שלהם.

tom's נותנים ביקורות לכל סוגי החומרה. את הכתבה הספציפית הזאת כתב בחור בשם Fedy Abi-Chahla. אני לא יודע מי זה "פדי אבי-צ'אחלה"

אבל עם כל הכבוד, אני לא בטוח אם הוא הבנאדם המתאים לסחוב על כתפיו את שמו הטוב של tom's hardware.

ולא צריך להיות גאון בכדי להבין ש-4850 לא אמור להגיע לביצועים של gtx260... נראה לי ש-guru3d קולעים טוב יותר למטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לאן הגענו ? CF הכרחי בהשוואת כרטיסים ל-. מסוגלים לתאר לעצמכם את משווים את ה- שלהם לכרטיס ATI בודד ? (בושה)

ולנושא,

מדריך\סיקור OC ל-9800GTX+ ומבחני ביצועים:

http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=576&pgno=0

we managed to overclock the GeForce 9800 GTX+ to stable clock speeds of 815 MHz and 1320 MHz memory. That gave the 9800 GTX+ a 10.4% advantage in fillrate and a 20% advantage in memory bandwidth over the unoverclocked card.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי, אם הכרטיס מזוהה כ-CF ומתפקד כ-CF - הרי זה CF. (לא משנה איך תחלק את זה ל-PCB's)

זה ממש כמו להשוות 2 כרטיסי 4870 ל-gtx בודד (ולא שלא עשיתם את זה עד עכשיו :lol:)

השוואות מסוג זה רלוונטיות בעיקר לאלו עם חריץ pci-e בודד על הלוח.

חוץ מזה, אנחנו מדברים פה על 9800gtx+ מול 4850. תהיה טרול באשכול אחר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת את המילה האחרונה, מרוצה?

בנושא עצמו:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8899&Itemid=1

נו... מה אתה עושה תחרות למי יש גדול יותר?

HD4870X2 לא משתלם! וגם GTX280 לא משתלם! רק לזונות גראפיקה שרוצים לשחק על מסכי 24-30".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שה 9800GX2 שלט בשוק ועלה הון אני לא ראיתי מישהו שהתלונן... אז בואו נפסיק את הצביעות...

תתפלא אבל לא חסר אנשים שיסכימו לוותר על 400$ (וגם לחסוך 50$ לעומת GTX280 במחירו הנוכחי) בשביל לשחק על הגדרות הכי גבוהות... לשם השוואה המון אנשים קנו 8800GT 640MB לפני 7-9 חודשים כאשר מחירו (בדולרים) היה זהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הוא לא בשביל הפרקטיקה אלא בשביל השם והמוניטין והמיצוב של החברה. בדיוק כמו שמדינה לא שולחת אדם לירח בעשירית מתקציב המדינה כשהמטרה היא טובת האזרחים שלה. ברור שהוא לא משתלם, אבל לא הוציאו אותו בשביל מטרה זו. ותמיד יש אנשים שהכסף הזה הוא כלום בשבילהם - אז למה לא להינות ? (ואם מישהו קנה מסך 30 אינטש אז בטח אין מה לדבר פה על משתלם או פרקטיקה).

ד"א - יכולה לעשות מה שהיא רוצה, השאלה הגדולה היא מה היא רוצה (כשיכול להיות שאחד הדברים שהיא רוצה הוא שאנשים יגידו דברים מסויימים בפורום זה למשל, ועל דבר "פעוט" כזה היא יכולה להוציא פרוייקט של מיליונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

תאמינו לי ה4850 דווקא די טוב לOC י ב FOXPC גירסאה של ה4850 + קירור של AC ב870 שקל.

אני קניתי אותו והגעתי לOC של 700/2600.

הנה לינק:

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1347

הכרטיס לא עובר את ה 55 מעלות המאמץ והמאוור במשחקים על 45% אני יודע שזה נישמע הזוי אבל זה באמת סידרתי טוב את החוטים ואני גם אם המארז CM690

אני מאמין שיצא הביוס הזה ל4850 שמעלה את המתח אני יוכל להגיע לתוצאות אפילו יותר יפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שהזכרונות יציבים על 2600MHZ, לא ראיתי אפילו משהו שקרוב לזה (הכי גבוה שראיתי זה 2395MHZ וזה גם המון לכרטיס הזה - http://www.guru3d.com/article/gigabyte-radeon-hd-4850-1gb-gvr485oc1gi-review/12)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה רוצה שאני יוכיח לך??

הפעלתי 5 לופים של על AAX8 ושיחקתי CRYSIS על V.HIGH במשחק בערך שעתיים והכל יציב ובתוכנה RIVA TUNER זה מראה היסטוריה והזיכרונות על 2600 אם מעלות שלא עוברים את ה 55

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...