Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 12 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

קבל סיכום:

לפי הודעה רשמית מDELL כל מסך שיוצא מהמפעל לאחר סוף יולי יוצא עם הרויזיה החדשה, A01.

בארה"ב אנשים כבר באמת קיבלו את הרויזיה החדשה ומרוצים מהשיפור בלאג ואומרים שמרגישים עוד כמה שיפורים בתצוגה.

באירופה אין זכר לA01 עד שהחנות "שלמון" הזו מ-ZAP הכריזה שיש ברשותם מסכים מסוג זה, הכרזה זו נתגלתה כשגויה ע"פ Night.

בנוסף, לקוח באירופה שקיבל מסך ממפעל אירופי של עם תאריך ייצור של ספטמבר אומר שקיבל רויזיה A00, כלומר באירופה אין סיכוי לקבל מסכים עם הרויזיה החדשה דרך יבואן רשמי נכון לעכשיו.

עריכה: אני רואה עכשיו בZAP שהחנון "שלמון" כבר לא מופיעה בZAP ברשימת החנויות שמוכרות את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הפרש המחירים לא מפריע לי כ"כ, וחוץ מזה אין למסך הזה אלטרנטיבה טובה כרגע (ה- 24" החדש עוד לא הגיע).

הגיע ובמלאי - רק עדיין לא פורסם - חוצמזה שהוא TN וההפרש מחיר שלו הוא 400 ש"ח מהמסך המדובר - אז למה לקנות אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע ובמלאי - רק עדיין לא פורסם - חוצמזה שהוא TN וההפרש מחיר שלו הוא 400 ש"ח מהמסך המדובר - אז למה לקנות אותו ?

אתה לא מדבר על הדגם הנכון. הדגם הנכון הוא LP2475w שהפאנל שלו הוא H-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. הוא נראה לי כמו אלטרנטיבה טובה (וזולה) ל- 2490WUXI. השאלה מתי הוא יגיע, אם בכלל.

אכן המסך קיים.

אני עובד ב- HP בארץ (פיתוח) והזמנתי מסך זה לצורך עבודה - אקבל בשבוע הקרוב וארשום רישומיי.

נקווה שכבר קיבל וירשום רישומיו בהקדם.

עד כמה טובה האלטרנטיבה הזו?

כנראה שאלטרנטיבה ראויה:

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_lp2475w.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. הוא נראה לי כמו אלטרנטיבה טובה (וזולה) ל- 2490WUXI. השאלה מתי הוא יגיע, אם בכלל.

ה-HP LP2475W אינו בדיוק אלטרנטיבה ל-NEC 2490WUXi, כי ה-2490WUXi הוא מסך sRGB עם מקטב מיוחד A-TW למניעת הילה עבור סצנות כהות בסרטים (מקטב שאין ב-HP). בגלל השוני בגודל מכלול הצבעים של שניהם, הצבעים של ה-NEC מדוייקים משמעותית מה-HP ללא קולורמטר.

חלק מהצרכנים מתלוננים ב-HardForum לגבי רפרודוקציית צבע וחדות טקסט לא מספיק טובה (משערים שמכלול צבעים מורחב מעצים את בעיות ההילה מסביב לטקסט). אני לא חושב שיש סיבה מיוחדת להעדיף אותו על ה- 2408WFP אם צפוייה צפייה רבה בסרטים. למרות שבהירות השחור של ה- היא מהטובות בכלל לפאנלים שאינם TN, עדיין ל-S-PVA שיש ב-2408WFP קיים היתרון של שחור יותר מלא וניגודיות טובה יותר בבהירות של הגדרות יצרן וכמו כן גם למסכי ה-24" של איזו בכל התחום של הבהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-HP LP2475W אינו בדיוק אלטרנטיבה ל-NEC 2490WUXi, כי ה-2490WUXi הוא מסך sRGB עם מקטב מיוחד A-TW למניעת הילה עבור סצנות כהות בסרטים (מקטב שאין ב-HP). בגלל השוני בגודל מכלול הצבעים של שניהם, הצבעים של ה-NEC מדוייקים משמעותית מה-HP ללא קולורמטר.

חלק מהצרכנים מתלוננים ב-HardForum לגבי רפרודוקציית צבע וחדות טקסט לא מספיק טובה (משערים שמכלול צבעים מורחב מעצים את בעיות ההילה מסביב לטקסט). אני לא חושב שיש סיבה מיוחדת להעדיף אותו על ה- 2408WFP אם צפוייה צפייה רבה בסרטים. למרות שבהירות השחור של ה-HP היא מהטובות בכלל לפאנלים שאינם TN, עדיין ל-S-PVA שיש ב-2408WFP קיים היתרון של שחור יותר מלא וניגודיות טובה יותר בבהירות של הגדרות יצרן וכמו כן גם למסכי ה-24" של איזו בכל התחום של הבהירות.

הוא באמת לא בר השוואה לנק,אבל עדיין קיבל ביקורת טובה מאד ב Tftcentral.לגבי המקטב האמור,כתוב בביקורת הנ"ל שזה אמנם חיסרון,אבל כמעט וקשה לשים לב אליו,וכל מה שהוא עושה זה מבטל הילה לבנה בזויות צפיה קיצוניות.לגבי חדות הטקסט,זה כבר מדאיג...

orleans,היית מעדיף את האיזו s2431w על פני ה-HP LP2475W?

ועוד שאלה,יצא לי לראות לפני שבוע את ה 2007FPW שכבר אינו משוווק ואיכות התמונה היתה פנטסטית.האם לדעתך הHP יציג תמונה פחות חדה? הפאנל של ה הוא כמעט אותו פאנל.

לגבי ביקורות הגולשים,לא קראתי אותם,אבל הבנתי מהביקורת שצירפתי שאחרי כיול רואים בו הרבה יותר טוב.אולי אותם גולשים לא כיילו אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שאלה,יצא לי לראות לפני שבוע את ה DELL 2007FPW שכבר אינו משוווק ואיכות התמונה היתה פנטסטית.האם לדעתך הHP יציג תמונה פחות חדה? הפאנל של ה HP הוא כמעט אותו פאנל.

כיום כבר אין שום קשר בין סוג הפאנל וגודל נקודה למידת ההילה מסביב לטקסט. נראה שמכלול צבעים מורחב נוטל חלק לא מבוטל בגרימת הילה מסביב לטקסט ולאו דווקא רק במקרים שקשורים בהפעלת ClearType. זה נפתר ב-2408WFP עם הוספת יותר מדרגות כיוון חדות בקפיצות של 10 במקום 25. ב- Lenovo L220x, שיש לו גם מכלול צבעים מורחב, התלוננו ב-Xbit Labs על בעיות של חדות טקסט וכל זאת חרף גודל הנקודה הקטן שלו 0.247mm אשר יותר קטן מזה של 20" לא רחבים מבוססי IPS/VA.

http://www.xbitlabs.com/articles/monitors/display/lenovo-thinkvision-l220x_5.html

יצא לי גם לקרוא ב-HardForum על בעיות הטקסט של ה-NEC 2690WUXi

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1342407

גם לו יש מכלול צבעים מורחב וזה כבר לא נראה לי כצירוף מקרים.

היית מעדיף את האיזו s2431w על פני ה- LP2475W?

אם ה- היה מיובא והייתי מתלבט בין S2431WE ל-LP2475W: ל-EIZO יש צבעים יותר טבעיים וכמו כן ניגודיות גבוהה לטקסט וסרטים. היתרון היחיד של ה-IPS ב- הוא רק ביציבות הצבעים (למעט השחור) בזוויות צפייה קיצוניות ואחידות גוונים מעט טובה יותר במבט ישיר. אבל מה כבר זוויות צפייה ואחידות גוונים מעולים עוזרים, אם מכלול הצבעים המורחב גורם לרוויית צבע מוגזמת בכל דבר שלא קשור בעריכה גרפית aRGB? ה- נועד לתחום של הבאה לדפוס חצי-מקצועית מגובה בקולורמטר, שיכייל את המסך למרחב הצבע Adobe (שם המסך הופך למדוייק), כל יום הרבה מאוד שעות. המכייל לא יעזור לשימושים רגילים בהם ה-S2431WE הוא בחירה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה לתגובה של Night לראות מה אמרו לו לגבי הA01 שהובטח לו, בנוסף צריכים לחזור אליי גם כן מהחנות שבה הוא קנה.

דרך היבואנים המקבילים אני חושב שיש סיכוי לקבל A01.

שלמון האלה, חבורת חובבנים!

קניתי את המסך ב3300 שקל מהם כדי לקבל A01, הם טוענים עכשיו שהם לא יכולים לספק אותו ויש רק A00.

העינין הוא שאת הA00 יכולתי לקנות ב2900 לפני שבועיים. היום אני יכול לקנות ב3100. זתומרת יצאתי בנזק של 200 שקל.

אמרתי להם, והם הציעו שאחזיר את המסך ואקבל את כל הכסף, או שאשמור אותו ואקבל 100 ש"ח פיצוי. גם אחרי ה100 ש"ח אני בנזק של 100 שקל כי יכולתי פשוט לקנות בזול יותר ולקבל במקום! כי להם חיכיתי שבועיים.

כלומר הם בזבזו לי הרבה זמן וכסף, אין להם את הA01 בהישג יד וזה היה חרטה. כמו שאמרו פה אין סיכוי כנראה למצוא את הA01 באירופה.

מה כדאי לעשות? אני לא רציני אבל בניתי על לחבר את הסוני ולשחק קצת אונליין וכ'ו. ממש מבאס :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רלוונטי.

אני גם ראיתי את הפרסום באתר שלהם שבו הם ממש משוויצים בעובדה שזה A01.

השאלה היא אם יש לך התחייבות שלהם כלפיך שבה הם מתחייבים לספק לך X במחיר מסויים ובזמן מסויים.

אם כן, וממש משעמם לך, אתה יכול להגיש תביעה בבית משפט לתביעות קטנות ולטעון שהם הטעו אותך במכוון כביכול (רק לך תוכיח את זה עכשיו) ובגלל זה נגרמה לך עוגמת נפש כי בינתיים המחיר עלה בכל שאר החנויות, ואתה למעשה הפסדת 400 שקל - שהם ההפרש בין כמה ששילמת לעומת המחיר שבו יכולת לרכוש את המסך בחנויות אחרות, אם היית יודע שהם מציעים לך בעצם Y ולא X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...