Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 11 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

התקשרתי לשלמון האלה והמלאי אזל כבר מזמן, עוד לפני שנחתו בארץ. המסכים נחתו בארץ ביום ראשון ומסופקים היום ללקוחות.

הם כמובן לא קונים מיבואן רשמי, הם קונים מכל מיני ספקים בארץ, נראה לי זו הסיבה שהמחיר אצלם יקר.

Night , לפי מה שאמרת אתה היום צריך לקבל את המסך, אשמח אם תספר על חווית הקניה בחנות הזו.

חווית הקניה? אין ספק שזאת הייתה חוויה (חד פעמית אני מקווה).

הם עושים רושם טוב, יש להם וותק של 13 שנה, הכל טוב ויפה, אבל אני לא מרוצה:

סיכמתי עם הנציגה על מחיר של 3200 לתשלום במזומן - אחרי שבוע וחצי, כשהגיע המסך ואני צריך לבוא לקחת אותו, ממש ברגע האחרון - המחיר זינק ב100 ש"ח. למה? כי "יש ביקוש". מה אכפת לי?? סיכמנו משהו לא? שיהיה, העיקר אני אקבל מסך טוב, איכותי ובלי לאגים. אבל גם זה לא -

לקחתי את המסך, באתי הביתה בהתלהבות פותח את האריזה מחבר הכל... מה הסתבר? זה A00 מקולל!!! :pissed:

נכנסתי לתפריט של המסך לראות אם הקפיצות של הSHARPNESS הם של 25 או של 10, וזה הוכיח את זה.

באופן מוזר מאחורי המסך לא כתוב איזה REVISION זה, אבל כתוב שזה 2408WPFb. חיפוש קטן בגוגל העלה שהB מסמן שהמסך הורכב במפעל של BenQ. לא אכפת לי האמת איפה הרכיבו אותו, העיקר שיהיה A01.

ואז קלטתי את התווית על האריזה של המסך - היה כתוב שזה A00. אין לי מושג איך פספסתי את זה בחנות, חיפשתי!

מה שיותר מסריח - על הדיסק שמצורף בפנים כתוב A01 ! עושה רושם של ניסיון להטעיה.

דיברתי איתם כבר והם מתחייבים לטפל בזה ולפנות לספק ולמי שצריך. אם יהיה צריך אני אתבע אותם.

אגב, לא היה מצורף כבל חשמל בפנים. נאלצתי לקחת את הכבל של המסך הישן. מישהו נתקל בכזה דבר?

חוץ מכל זה - המסך יפהפה ונוח להטות לסובב וכיו"ב... הוא ענק ותענוג לראות עליו תכנים בHD. אבל את הA00 יכולתי לקנות ב200 שקל פחות בחנות אחרת בזאפ. לא סתם הוספתי 200 שקל.

אשמח לדעת אם יש פה עוד מישהו שקנה מהם, ואיזה rev הוא קיבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

רכשתי את המסך היום מחנות טרוניקס בת"א (מופיע בזאפ).

בטלפון נאמר לי שזה מלאי חדש כולל העידכון. שוחחתי עם נציג היבואן (אומניטק) והוא אישר שזה מלאי חדש שהגיע בשבוע שעבר

אך לגבי עדכון הקושחה - לא היה לו מושג על מה אני מדבר!

החלטתי לטרטר עצמי לחנות.

על גבי האריזה רשום A00 ...

החלטתי לרכוש אותו למרות זאת כי נ מ א ס לי לחכות, אין מושג לגבי הקושחה החדשה , וגם בלעדיה המסך איכותי.

Night , חיברת אותו כבר ? הבחנת בבעיה ב- A00 ?

אגב , שלי הגיע עם כבל חשמל בתוך האריזה . וכתוב ע"ג האריזה כי הוא מיוצר באירלנד.

עלה כמעט 3200 ש"ח.

אעדכן לאחר שאחבר אותו ואשחק קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז קלטתי את התווית על האריזה של המסך - היה כתוב שזה A00

על גבי האריזה רשום A00 ...

זה בכלל לא משנה - אין עם זה שום בעיה, על האריזה בכל מקרה לא אמור להופיע שום A01 או שום זכר אחר לגירסה חדשה.

הדרך היחידה למיטב ידיעתי לבדוק את זה (בלי להתחיל למדוד input lag וכו') היא פשוט ע"י בדיקה של הקפיצות Sharpness.

אין דרך חיצונית לדעת את זה, לא על הקופסה ולא על המסך עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך מדהים (כמובן שחיברתי, אם זה לא היה ברור מההודעה הקודמת), לא הבחנתי בשום לאג (מצד שני אני לא כך שאולי לא אוכל להבחין). גם שלי מיוצר באירלנד. כמו שאמרתי הsharpness אצלי בקפיצות של 25...

אני מרוצה בסה"כ, חוץ מהעינין של הכבל כי הכבל של המסך הקודם שלי קצת דפוק.

אין לי שום בעיה עם הA00 בתכלס, ובכל זאת אעדיף את הA01 כי הוא משופץ - אבל לא אתן לשום חנות שהיא לרמות אותי ולקחת אסטרה 200 שקל על כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה למיטב ידיעתי לבדוק את זה (בלי להתחיל למדוד input lag וכו') היא פשוט ע"י בדיקה של הקפיצות Sharpness.

אין דרך חיצונית לדעת את זה, לא על הקופסה ולא על המסך עצמו.

כבר לא נכון, נכון להיום מופיע A01 על הקרטון, והנה ציטוט של נציג עונה למשתמש ששואל בדיוק את השאלה הזו:

AlfCheesey wrote:

So when you buy a new monitor, and it's A01, it actually says A01? I thought we had been told it would have a new part number but would continue to say A00?

I guess we were given wrong information.

--------------------------------------------------------------------------------

No, What I said was that is was possible that since they were changing the part number they wouldn't have rev a01 on the firmware, which is what I was told. When they told me that, I didn't think it was a good idea. Maybe someone else figured out it wasn't a good idea and would cause confusion so they decided to go ahead and mark them A01.

עוד עדכון חשוב:

ראשית תזכורת: על פי נציג כל מסך שיוצא מהמפעל מסוף יולי יוצא עם העדכון קושחה. בארה"ב באמת כל המסכים שיוצרו לאחר תאריך זה מעודכנים.

אדם בפורום שגר באירופה קיבל מסך שיוצר בספטמבר ובכל זאת הרויזיה שלו הינה A00, זאת אומרת שבאירופה עדיין לא יוצאים מסכים עם העדכון. היבואנים הרשמיים בארץ מקבלים מסכים בדיוק כמו כל היבואנים באירופה, מהמפעלים באירופה. לכן, לפי דעתי אין מצב להשיג בחודשיים הקרובים לפחות את הרויזיה החדשה באמצעות יבואן רשמי, אפשרי אולי מאיזה יבוא לא רשמי שייבא איכשהו ישירות מארה"ב.

Night, כמו שכבר רשמתי קודם בפורום, על פי מה שבדקתי בחנות, אני לא שמתי לב לInput Lag במשחק שהיה בחנות (UT). את הLag הרגשתי דווקא בפעולה שוטפת ופשוטה - הזזה של העכבר. חבר עוד מסך ליציאת הכ.מסך,תניע את הסמן של העכבר על פני השולחן עבודה של שניהם לסירוגין ותחוש סוג של כבדות של הסמן, משהו מאוד מורגש ומעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הרגשתי בהתחלה מן כבדות בעכבר, אבל הנחתי שזה בגלל שהרזולוציה גבוהה יותר וכביכול לסמן לוקח זמן להגיע לקצה השני של המסך xD

אבל מאז שהגברתי את המהירות שלו (לוח בקרה->עכבר) אני לא מרגיש את זה יותר (העלתי את המהירות להכי גבוה), העכבר טס כמו שצריך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין של המהירות. שים אותו על מהירות איטית כדי שתשים לב, תניע את העכבר ותרגיש שהעכבר ממשיך לזוז עוד אחרי שהפסקת את התנועה של העכבר.

זה בא לידי ביטוי בחוסר דיוק, נסה לרשום משהו לדוגמא בצייר על המסך הזה לעומת מסך אחר.

בכל אופן, אם אני הייתי מזמין מהשלמון האלה את המסך על דעת לקבל A01 והייתי מקבל A00 הייתי מאוד מאוד כועס ומבחינתי זו הפרה של ה"חוזה" בינינו, אין סיבה לקנות מהם, יש הרבה חנויות אחרות, מה עוד שהמחיר שלהם גבוה והם לא קונים מיבואן רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיהיה בטוח שאני אכנס בשלמון האלה. בהחלט לא שילמתי יותר בשביל לקבל את הA00 שניתן להשיג בהרבה פחות.

או שהם יחזירו לי כסף או שידאגו לספק לי את ה A01.

בכל מקרה, ניסיתי את מה שאמרת: האטתי את העכבר ולא הרגשתי שהוא ממש לנוע אחרי שהפסקתי להזיז אותו.

גם בצייר הצלחתי לרשום דברים בלי בעיה.. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאיבדת פרופורציות, תחבר במקביל מסך רגיל.

עוד דבר, מתי אמרו שיחזירו לך תשובה? לי אמרו שיחזירו תשובה לגבי המשלוח הבא. היא אמרה שהיא לא תופסת את הספק, כנראה לא תפסה בגלל שהספק עשה גשר(חמישי - שישי) כמו עוד יבואנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא לזה איבוד פרופורציות, אני קורא לזה להתרגל... אם מתרגליםוזה כבר לא מפריע, אז איפה בידיוק הבעיה? אין לי מסך נוסף זמין (אין לי כוח להעביר ולחבר כבלים כל רגע אז אוותר פשוט)

לי יחזירו תשובה ביום ראשון כי מן הסתם לא עובדים היום ומחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן להתרגל, אך במידה ומישהו משחק ברשת, העובדה שהתרגלת למסך לא משנה את העובדה שישנו לאג רציני הנוצר מהמסך [ input lag],

לפי מיטב הבנתי אינך בדיוק מתאים לפרופיל הגיימר ולכן לשמחתך זה לא מפריע לך.

תתחדש עם הקניה, אני מקווה שתוך חצי שנה גג יהיה אצלנו כבר A01 כי גם אני רוצה להתחדש עם מסך חדש,

ומנגד, לי חשובה הרויזיה החדשה שכן אני מתכנן לקנות ולחבר אליו PS3, וכן לשחק מדי פעם גם במחשב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, בסופו של דבר הוא מעלה לך את הפינג.

כלומר, לא רק שיש לך את הפינג של הרשת שהוא בממוצע 100 לגרמניה, יש לך עכשיו גם את הinput lag,

כך שלמעשה אם יש לך פינג של 80-100 שזה סבבה, אתה תרגיש את זה בתור 140-160 וכן הלאה :nixweiss:

לי אישית, מכיוון שאני מתכוון לשחק בין היתר, זה נורא יפריע ולכן אני מאוד אשמח לחדשות על A01 בארצנו.

עריכה: הלאג הוא לא חצי שניה, הוא 50 אלפיות, שזה אומנם נשמע מעט, אבל זה ממש לא.

ואתה יכול להבין את זה מהדוגמא מעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את העמודים האחרונים, ועדיין לא הצלחתי להבין כ"כ אם הרויזיה החדשה הגיע ארצה, ואם לא, אז מתי.

הפרש המחירים לא מפריע לי כ"כ, וחוץ מזה אין למסך הזה אלטרנטיבה טובה כרגע (ה- 24" החדש עוד לא הגיע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...