הפרעות על מסך דק - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרעות על מסך דק

lipa

Recommended Posts

יש לי מסך דק של 171S ויש לי הפרעות (קווים עולים ויורדים ) כמו הפרעות בטלויזיה שיש הפרעות קליטה

וככל שאני מעלה את התדר של המסך ההפרעות גודלות

(יש לי כרטיס מסך ATI 9500 PRO?)

יש למיהו רעיון ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כשמכוונים לתדר הכי נמוך (60HZ) עדיין יש מעט הפרעות .

אותו מסך במחשב אחר עם כרטיס 7000 ATI אין שום הפרעה ובאמת אין שום חשיבות לתדר

ואותו מסך עם מחשב אחר עם כרטיס 9500פרו יש את אותן הפרעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאני לא יודע . אבל חשבתי לעצמי שיכול להיות איזו הגדרה מסויימת בקונטרול פאנל שגורמת לבעייה. תנסה לשחק שם , אולי זה יעזור.

ועוד משהו , תנסה להחליף ליותר ישנים , 3.2 או 3.1 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היתה בדיוק את אותה בעיה עם 9500 פרו. החלפת דרייברים לא פתרה את הבעיה.לי יש mag 786fd כך שהבעיה אינה במסך שלך.

גם שינוי של קצב ריענון לא עזר.

החלפתי את הכרטיס לתוצרת אחרת אך הבעיה חזרה.

אתמול עלה בדעתי לבדוק שאולי המאוררים במארז גורמים להפרעה לכרטיס. החלפתי את המאורר שעל ה CPU למאורר חלש יותר וביטלתי פעולה של שני מאוררים במארז כך שהמחשב פועל כרגע עם שני מאוררים חלשים בלבד.

נראה שזה פתר את הבעיה ולפחות אתמול הבעיה לא חזרה.

אני צריך לבדוק את הנושא במשך מספר ימים מפני שהתופעה אצלי לא היתה קבועה,בדרך כלל זה קרה אבל לא תמיד.

אצלי ההפרעה הופיעה רק בישומי דו מימד כאשר יש ריענון של יש קווים דקים שעולים ויורדים רק בתוך חלון האפליקציה ולא בשאר המסך.במשחקים אין שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי עכשיו חיפוש ב google על הבעיה ומסתבר שזאת בעיה דיי נפוצה.

היו מספר הצעות לפתרונות בפורומים שונים, צריך לבדוק אם זה עוזר:

1. ב ATI control panel לבטל בטבים של ו open gl את האופציה של wait for horizontal sync

הפתרון הזה נישמע לי הכי מבטיח, אני אבדוק אותו מאוחר יותר.

2. ב Display properties ,Settings,advanced,troubleshoot לבטל את האופציה של Hardware acceleration

נראה לי פתרון בעיתי,עלול לגרום לירידת ביצועים

3. לנסות לחבר את המסך דרך מתאם ה DVI שמגיע עם הכרטיס.

אני אנסה את הפתרונות המוצעים יותר מאוחר כאשר אחזור הביתה ואדווח האם זה פתר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, כהורדת את כמות\מהירות המאווררים הם לקחו פחות מתח, מכאן שהבעיה של כולכם היא בספק הכוח.

בהחלט יכול להיות,לא ניסיתי החלפת ספק, אבל גם אנשים עם ספקים של 420W דיווחו על אותה בעיה כך שזאת כנראה לא הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...