הפרעות על מסך דק - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרעות על מסך דק

lipa

Recommended Posts

עדכון

ניסיתי בשבת את כל הפתרונות שרשמתי בהודעות הקודמות אך הבעיה חוזרת.

החזרתי את כל המאוררים לפעולה ועדיין לפעמים אין בעיות ולפעמים יש.

מה שמוזר הוא שלפעמים המחשב עולה בצורה יציבה ואז אין שום בעיה במשך כל הזמן שהמחשב פועל ובהפעלה הבאה רואים בעיות.

נחכה ש S.Gabai יקבל את הספק החדש שלו ונראה האם זה פתר אצלו את הבעיה.

אני לא ממהר להחליף את הספק, מותקן אצלי ספק חדש של Hec וזה יותר מידי יקר להחליף אותו כדי להיווכך שזה לא פותר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון

ניסיתי בשבת את כל הפתרונות שרשמתי בהודעות הקודמות אך הבעיה חוזרת.

החזרתי את כל המאוררים לפעולה ועדיין לפעמים אין בעיות ולפעמים יש.

מה שמוזר הוא שלפעמים המחשב עולה בצורה יציבה ואז אין שום בעיה במשך כל הזמן שהמחשב פועל ובהפעלה הבאה רואים בעיות.

נחכה ש S.Gabai יקבל את הספק החדש שלו ונראה האם זה פתר אצלו את הבעיה.

אני לא ממהר להחליף את הספק, מותקן אצלי ספק חדש של Hec וזה יותר מידי יקר להחליף אותו כדי להיווכך שזה לא פותר את הבעיה.

גם לי יש את אותה הבעייה עם r9500 pro OEM אבל בתדר ריענון של 100 mhz אין לי את הגלים האלו ולא נראה לי שזה הספק כי הספק שלי הוא enermax 350 watt וגם לפני זה היה לי r9500 pro אחר שלא עשה בעיות בכלל רק כשהחלפתי אותו התחילו הבעיות כנראה שמשהו דפוק בכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שכולכם קניתם מסטוק פגום???

לא מדובר בסדרה מסויימת של כרטיסים אילה בבעיה כללית.

כמו שכתבתי בהודעה קודמת ניסיתי שני כרטיסים מיצרנים שונים ובשני הכרטיסים הבעיה חזרה.

הכרטיס הראשון היה מתוצרת ATI, אני וחבר קנינו שני כרטיסים כאלה והרצנו אותם על מחשבים כמעט זהים ורק בכרטיס שלי הופיעה הבעיה.

החזרתי את הכרטיס וקניתי במקומו כרטיס מתוצרת הרקולס וגם בו הופיעה הבעיה לאחר יום אחד של עבודה.

לא מדובר בהתחממות כי המארז שלי מקורר בצורה טובה מאוד וגם כנראה לא בספק כי שני המחשבים שעליהם הרצנו את הכרטיסים מצויידים בספקים בעלי נתונים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תנסה להעביר את הספק והכרטיס למחשב השני שפועל בצורה טובה ולבדוק עליו?

זה כנראה יהיה הנסיון הבא אם לא אמצא פתרון אחר.

הבעיה היא שבמצב כזה יהיה קשה לאתר מה הבעיה,שני המחשבים כמעט זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...