מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 80 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

dan79 אתה לא לבד... אני בודק את השירשור הזה כל כמה זמן אבל היות ונשאלו פה שאלות שאין לי ידע לגביהן אני לא מגיב.

אני חושב ששקט פה בגלל שאנו נמצאים בהפוגה אחרי זרם הנטבוקים שהגיע מכל החברות, הדגמים נבדקו והושוו למוות ורוב מי ששם עין כבר קנה, אני מניח, ומי

שלא מחכה לאטום כפול הליבה או לדבר הבא.

+1180 הודעות... כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

'עפ"י פרסומים זרים' ה Atom 330 כבר הושק למרות שלפי מיטב ידיעתי עדיין לא נמכר בתוך שום תצורה. הוא לא מיועד לניידים.

לגבי השיפור, אני חושב שמישהו כבר נתן לינק ל http://www.pcpro.co.uk/blogs/2008/11/12/dual-core-atom-330-benchmarked/

הביצועים הוגדרו כ'מאכזבים' ברוב ההתייחסויות, מסתבר שאנשים ציפו שהוא ייתן ביצועים יותר טובים באחוזים ביחס לאטום הרגיל אבל מצד שני יש לזכור שמדובר ב pre production ואין עדיין נתונים מ"העולם האמיתי".

אינטל מתכננת להוציא אטום חד/דו-ליבתי לקראת סוף 2009 (רבעון שלישי או רביעי אבל בדר"כ זה מתעכב) שנקרא Pineview. לגבי השיפור שלו לעומת ה N270 - הניחוש שלך יהיה טוב כמו של כל אחד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן חברה למרות שהשרשור לא פעיל אני אעדכן מעט בתקווה ליצור עניין ;)

התקופה האחרונה ניכרת בהפצה של מגוון דגמים של חברות נוספות בישראל והורדת מחירים:

1. תחילה הגיע X110 של (העתק של WIND) נמכר באזור ה2500 בגלל המיתוג.

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1HCX110

2. דיפו החלה בשבירת מחירי השוק עם ASPIRE ONE במחיר של 2000 ש"ח.

3. מחסני חשמל החלו בשווק של מיני של SIEMENS (לא הצלחתי למצוא את הדגם) ב2000 ש"ח

המפרט הסטנדרטי עם מסך 8.9".

4. הושק דגם NB100 של TOSHIBA החל מ999 ש"ח. אין לי מושג בכמה אפשר להוציא אותו.

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1NMNB100

5. אייבורי הורידו את מחירי WIND עם סוללת 6CELL ו160GB דיסק קשיח ל2290 ש"ח (מחיר הדגם הבסיסי עד כה) - פורסם בעיתון הסופ"ש הזה.

6. והמוצר שהכי הפתיע אותי - אופיס דיפו שברו את מחיר הHP MINI NOTE ל1999 ש"ח! (עם WIN XP במקום - אולי כך עדיף)

http://www.officedepot.co.il/specialLinks.do;jsessionid=0000oJwSPVB5PWedyFC7R3Wnp5E:12bbi68k5?id=tech

יאללה חברה תעדכנו גם אתם,

סופ"ש נעים ורגוע.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם זה קשור לכאן אבל יש לי שאלה

ממה שהבנתי לHP 2133 יש כמה מפרטים עם מעבדים שונים, אחד המפרטים http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6615&perur=2&t=1&c=320 שמופיע בבאג מגיע עם 2 GB ראם ומעבד כנראה שונה, כשמדברים על האיטיות של המעבד שלו, זה נוגע גם למפרט הזה או שהמפרט הזה משתווה פחות או יותר לנטבוק ממוצע? (MSI WIND לדוגמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם זה קשור לכאן אבל יש לי שאלה

ממה שהבנתי לHP 2133 יש כמה מפרטים עם מעבדים שונים, אחד המפרטים http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6615&perur=2&t=1&c=320 שמופיע בבאג מגיע עם 2 GB ראם ומעבד כנראה שונה, כשמדברים על האיטיות של המעבד שלו, זה נוגע גם למפרט הזה או שהמפרט הזה משתווה פחות או יותר לנטבוק ממוצע? (MSI WIND לדוגמה)

כל דגמי HP MINI NOTE מגיעים עם VIA. המעבד הפופולרי והטוב כיום הוא של .

VIA יחסית מספיק לשימושי הנטבוק הממוצע אך אם אתה שואף לערוך מסמך אופיס ולראות איזה STREAM או שניים בו זמנית שכח מזה.

2GB לנטבוק עם זה מינימום לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא מגיע עם ויסטה לא מונע ממני להתקין , השאלה היא איך הוא מול נטבוק ממוצע כדוגמת הווינד

להשוות לויסטה על זו לא חוכמה, בטח שלא על נטבוק.

צודק,

תראה ניסיתי לחפש קצת יותר לגבי המעבדים באינטרנט ומצאתי מאמרים לכאן ולכאן - אין דעה חד משמעית (למרות שכל מה שקראתי בעברית העדיף חד משמעית את הATOM) כלומר שורה תחתונה מבחינת ביצועים הם די זהים עם יתרון קל לATOM.

לי ספציפית היה חשוב מסך גדול יותר וראיתי הבדל ברור בין 10" ל8.9", כמו כן הסוללה מאוד חשובה וחשוב לשים לב.

אין ספק שהHP MINI NOTE עשוי מחומרי גלם טובים יותר (עטיפה חיצונית) ובעל מוניטין טוב יותר והורדת המחיר המשמעותית באופיס דיפו בהחלט מעלה את כדאיות הרכישה.

הכל שאלה של הצרכים שלך - אין ספק שאם היום הייתי צריך לבחור נטבוק היה לי קשה הרבה יותר חח..

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול קניתי את הMSI WIND שלי, שישה תאים ו160 גיגה .

איבורי ידועים כחברה שמפשלת אבל במקרה שלי הם גם פיצו על זה:

ביום חמישי התקשרתי אליהם לבדוק אם יש במלאי, ענו לי שכן וביקשתי שישמרו לי את המחשב (מקדמה של 200 שקל).

יום שיש בבוקר אני ואח שלי לקחנו אוטובוס לחיפה (אנחנו גרים קרוב לקריית שמונה ולכן סניף קריות הוא הכי קרוב אלינו), באמצע הנסיעה קיבלתי SMS מאיבורי שההזמנה מוכנה ללקיחה. הגענו לחנות ואז המוכר אמר שהמחשב לא הגיע עדיין, אחרי שהסברנו לו מה קרה הוא אמר שהוא יארגן שישלחו לנו את המחשב עם שליח ללא תוספת תשלום (עדיין לא מספק) לא התווכחנו איתו אבל לא הפגנו שמחה או פנים של מישהו שהוא מרוצה ואז הוא אמר שיש להם WIND לבן (אני הזמנתי שחור) ושהם מוכנים שבגלל הבלגן יוסיפו לי גיגה בחינם ואני אוכל לקחת אותו עוד באותו יום, הסכמתי.

בסופו של דבר הכל הסתדר בגלל שאת השידרוג במלא רציתי, אז חסכתי 110 שקל וגם היו לי התלבטויות אחרי שהזמנתי לגבי הצבע, כי זה מאפיין שבכלל לא חשבתי עליו לפני ההזמנה (היה אכפת לי רק מאיזה אני אקנה ולא באיזה צבע).

ככה שלסיכום, איבורי פישלו אבל פיצו אותי בסופו של דבר ויצאתי ברווח.

הדבר היחיד שאני מתחרט עליו הוא ששחכתי לבקש את הוינדוס באנגלית ועכשיו למרות שיש לי דיסק עם ההתקנה של הוינדוס בשלוש שפות (עברית, ערבית ואנגלית) אני לא יכול לשנות כי אין לי CD ROM חיצוני.

אה, והתיק שמקבלים עם הנייד ממש מגניב ונוח xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטבוק של SIEMENS נמכר ב2000 ש"ח במחסני חשמל,

מישהו שמע?

סרקתי פירסומת שלהם שהופיעה בעיתון:

לא שמעתי, אבל מה המפרט.

מפרט פחות טוב מהסטנדרט המקובל בשוק.

כנראה שהיבואן יודע את זה והוא מנסה לפצות על כך במידת מה באמצעות אחריות נדיבה בהרבה מהמקובל בתחום(3 שנים בבית הלקוח...)

נקודת האור היחידה בנייד הזה הוא חריץ express-card ותו לא .

על מנת להשיג נייד נט-בוק עם חריץ כזה צריך לזרוק עוד אלף שקל .

חריץ כזה הוא אידיאלי עבור כל אלה שרוצים מודם סלולרי \כרטיס TV \מקלט .

נכון שניתן להשיג רכיבים שכאלו ,גם בתצורת חיבור באמצעות ,אולם אז הם כל כך יבלטו במידה כזאת מהנייד

כך שבפועל ,לא ניתן יהיה להשאיר אותם מחוברים כל העת,מפני שכל פעם שיוציאו\יכניסו את הנייד לתיק אז הם פשוט יתקעו בדפנות ופשוט יפלו\ינזקו.

אישית,הייתי נימנע מפני שרוב הביקורות לא אוהדות(בלשון המעטה......).

לא מדובר בזבל שהרי חברת פוג'יטסו לא מייצרת מוצרים ממש גרועים אבל מדובר בנייד מאוד בניוני שהמפרט שלו לא מאפשר לו להתחרות בשוק הצפוף הזה.

כך שנראה לי שהנייד הזה יכול לקרוץ רק לאלו שהם בעלי תקציב נמוך ושמה שחשוב להם זה בעיקר השימושים הנוספים באמצעות אותם רכיבי

הרחבה.

לדעתי מי שישים עליו יותר מ-1500 שקל עושה טעות לא חכמה ויש מוצרים עדיפים משמעותית בקטגוריית המחיר שלו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...