מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 79 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

יש לי שאלה בנוגע למיני ניידים האלה...

מה הכי מומלץ מבין המיני ניידים הקיימים? אני רוצה לקנות אחד עד 3000 שקל...

אני רוצה לראות בנייד הרבה סרטים סדרות...רצוי שהסוללה תחזיק הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד משהו שקצת שכחתי זה עניין הנוחות...אני רוצה שהמקשים יהיו נוחים, ושהעכבר יזוז כמו שצריך בלי תקיעות כאלה או אחרות...זה מאוד חשוב לי...וכמות הזיכרון גם חשובה בשביל פעילות יומיומית בנייד.

עוד המלצות אנשים?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מתלבט בין 2 מחשבים

msi wind u100 6 cells

לבין asus 1000h

מישהו השווה בין המשקלים שלהם?

הבנתי שזה 1.3ק"ג לWIND ו1.45 ל1000H

זה הבדל משמעותי? כי הם הכבדים בקטגוריה אבל מסך קטן יותר לא מתאים לצריכים שלי..

ועוד דבר

באתר :

http://www.netshops.co.il/product.asp?productid=4063

כתוב שיש שנתיים אחריות למטה יותר בעמוד.. מישהו פה רכש מהם את ה1000H?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי מהמשתתפים בפורום כאן יש את ה-901 מתוצרת ?

האם יש או צפוי לצאת לו מתחרה בנישה הספיציפית שלו ששמה בראש ובראשונה את הדגש על קומפקטיות ,ניידות ,עמידות

וזמן עבודה ארוך ככול האפשר?

הדרישות שלי פשוטות:

מסך -מקסימום 9 אינצ

סוללה-לפחות 6 תאים

דיסק-אך ורק מבוסס ssd

משקל וגודל מינימאליים

על כל שאר הדברים אני יכול להתפשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באפשרותי להזמין מ-ebay את ה-901 בגירסת לינוקס שבאה עם SSD של 20GB במחיר של 2400שקל כולל משלוח

או לחילופין לרכוש ברשת באג את ה-901 בגירסת xp שמגיעה עם ssd של 12 GB במחיר של 2230 שקל ועם אחריות

יבואן רשמי של רונלייט.

http://cgi.ebay.com/ASUS-Eee-PC-901-White-20G-Linux-8-9-LCD-20GB-SSD-NEW_W0QQitemZ350126223177QQcmdZViewItemQQptZLaptops_Nov05?hash=item350126223177&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6641

על איזה אפשרות ממומלץ לדעתכם ללכת?

הערה:

לארץ לא מיובאת גירסת הלינוקס של ה-901

בגדול ההתלבטות שלי היא בין האחריות העדיפה והקלה למימוש אם אני קונה בארץ,לבין הנפח הגדול כמעט פי שניים שאני מקבל אם אני

מזמין את גירסאת הלינוקס מחו"ל.

היות וממילא נפח האיכסון קטן מאוד בשני הגירסאות ,אני נוטה יותר לכיוון ההזמנה מ- מפני ש-20GB הם מעט מאוד ,אולם הם הרבה

יותר מתקבלים על הדעת מאשר אותם ה-12gb העלובים בגירסאת ה- שמוכרים בארץ.

ככול הנראה ישנו הבדל נוסף בין שני הגירסאות,אולם אין לי מושג עד כמה זה באמת משמעותי.

ההבדל מתייחס למערכת הקול והרמקולים.

בגירסאת הלינוקס מדובר על רמקולים סטריאופניים רגילים ואילו בגירסאת ה- מדובר במערכת קול משופרת שעובדת בדולבי סוראונד

ומצויידת ברמקולים איכותיים יותר.

לגבי ההבדלים במערכת הקול אני לא ממש סגור ויתכן שקיבלתי מידע שגוי ומגמתי מהמוכרים ברשת באג.

אשמח לשמוע את דעתכם בסוגייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנקודה זו אני רוצה להודות לכל, ואני מתכוון לכל, משתתפי השירשור הזה (שאותו קראתי מתחילתו ועד סופו).

גם אני הייתי מעוניין במחשב ושמתי עין על המיני ניידים/נטבוקים, והדיונים פה עזרו לי רבות לבחור. :xyxthumbs:

וכמו ש F16/7 כתב, הרדיפה והציד הם חצי מההנאה אבל חייב להיות סיום... ולכן מזה כחודש אני הבעלים ה(מאוד) מרוצה של N10E.

רציתי לכתוב איזו סקירה אבל נראה ש ynet כבר עשו זאת, אז אם מישהו מתלבט או רוצה לדעת עוד פרטים אני אשמח לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה המקיפה ביותר ברשת למחשבי NETBOOK - לפי דעתי צריך שים את זה בראש הת'רד:

http://www.trustedreviews.com/notebooks/review/2008/11/20/The-Ultimate-Netbook-Buyer-s-Guide/p1

בעקבות הסקירה הזאת (וקריאת ביקורות נוספות ברשת) החלטתי ללכת על הסמסונג NC10.

מישהו יודע אם יש אפשרות לרכוש אותו בארץ? ואם אני רוכש אותו בחול האם יש אחריות בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן אפי, אתה יכול לדווח על איך המחשב רץ עם XP? האם 1GB זכרון מספיק? האם ניסית להריץ עליו 720P?

המפרט שלי הוא עם 1GB ו160GB הרדיסק, הXP רץ עליו בצורה טובה בלי להשתעל , אנסה להריץ עליו720P ואדווח.

מה שכן - המלצה חמה שלי לעבור להשתמש בגוגל כרום או פיירפוקס , שכן IE7 שווה ל... הדפדפן הזה מקרטע בענע10 עם ודיאו ופרסומת פלאש או אפילו , בגוגל או פיירפוקס זה לא קורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באפשרותי להזמין מ-ebay את ה-901 בגירסת לינוקס שבאה עם SSD של 20GB במחיר של 2400שקל כולל משלוח

או לחילופין לרכוש ברשת באג את ה-901 בגירסת xp שמגיעה עם ssd של 12 GB במחיר של 2230 שקל ועם אחריות

יבואן רשמי של רונלייט.

http://cgi.ebay.com/ASUS-Eee-PC-901-White-20G-Linux-8-9-LCD-20GB-SSD-NEW_W0QQitemZ350126223177QQcmdZViewItemQQptZLaptops_Nov05?hash=item350126223177&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6641

על איזה אפשרות ממומלץ לדעתכם ללכת?

הערה:

לארץ לא מיובאת גירסת הלינוקס של ה-901

בגדול ההתלבטות שלי היא בין האחריות העדיפה והקלה למימוש אם אני קונה בארץ,לבין הנפח הגדול כמעט פי שניים שאני מקבל אם אני

מזמין את גירסאת הלינוקס מחו"ל.

היות וממילא נפח האיכסון קטן מאוד בשני הגירסאות ,אני נוטה יותר לכיוון ההזמנה מ- מפני ש-20GB הם מעט מאוד ,אולם הם הרבה

יותר מתקבלים על הדעת מאשר אותם ה-12gb העלובים בגירסאת ה-xp שמוכרים בארץ.

ככול הנראה ישנו הבדל נוסף בין שני הגירסאות,אולם אין לי מושג עד כמה זה באמת משמעותי.

ההבדל מתייחס למערכת הקול והרמקולים.

בגירסאת הלינוקס מדובר על רמקולים סטריאופניים רגילים ואילו בגירסאת ה-xp מדובר במערכת קול משופרת שעובדת בדולבי סוראונד

ומצויידת ברמקולים איכותיים יותר.

לגבי ההבדלים במערכת הקול אני לא ממש סגור ויתכן שקיבלתי מידע שגוי ומגמתי מהמוכרים ברשת באג.

אשמח לשמוע את דעתכם בסוגייה.

לפי דעתי אם אתה סגור על דגם הזה אז ללא ספק עדיף לקנות בארץ ...

אחרי בדיקה יסודית יותר התברר לי שהקטע עם הדולבי ,זה סתם גימיק מפני שמדובר בסך הכל בתוכנה בלבד שמדמה surround (וממילא הדימוי עלוב למדי).

בסופו של דבר שני הגירסאות של ה-901 הינן זהות לחלוטין מבחינת חומרה.

ההבדל היחידי הוא שגירסת הלינוקס מצויידת ב-ssd של 20GB ואילו גירסאת ה-xp מגיעה רק עם 12GB.

היות ועדיין מחירי ה-ssd הם יקרים למדי,נראה לי שעדיף להזמין מ- את גירסאת הלינוקס.

הבעייה היחידה היא שאני אצטרך לתת את הנייד בהגיעו לארץ לחריטה\צריבה של עברית על גבי המקלדת.

אודה לכם מאוד אם תוכלו להמליץ לי על מקום באזור תל אביב שעושה את זה טוב וזול.

אולי יש לכם מושג היכן ניתן להשיג את גירסאת הלינוקס בארץ (אפילו ביבוא מקבילי)?

ב-זאפ כל התוצאות מתייחסות לגירסאת ה- שאני ממש לא רוצה גם בגלל הנפח העלוב וגם בגלל שמקבלים את ה- בתצורת העיברית ואילו אני מעוניין

בגירסא האנגלית שיש בה הרבה פחות באגים והמימשק שלה כולו באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם השירשור הזה ניפטר ולא הודיעו לי?

בכל מקרה, בבדיקה חוזרת התברר לי שבשני גירסאות ה-901 ,למעשה ה- זהה לחלוטין והוא בעצם רק 4 GIGA .

שאר נפח האיחסון הוא בעצם זיכרון פלש רגיל בנפח משתנה שנע בין 8 GB בגירסת ה-

ו-16 GB בגירסאת הלינוקס.

כך שזה בעצם הטעייה של אסוס\אתרי המכירות כאשר הם מפרסמים שה-901 מגיע עם של 12 \20 וזאת משום שזיכרון הפלש הינו איטי

הרבה יותר מ- יעודי אמיתי.

אני מקווה שאני לא מדבר עם עצמי בלבד...... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...