מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 130 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

:xyxthumbs:

תודה מקרב לב.

על זה בדיוק אני מדבר,כול כך הרבה זמן.... :bash:

סוף סוף "צדיק אחד בסדום " שלא מנסה " להטיף לי מוסר" ולכפות עליי את הקוזנצוס השמרני והבינויני להחריד ששולט בפורום הזה

דן, זה 800 גרם...אתה בטוח שתצליח לסחוב אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור מישהו שעבר כמה מכשירים עם צגי מגע ולפטופים, לדעתי יש איזשהו גודל אידיאלי מבחינת גודל מסך וניידות שלו בפועל

http://www.umpcportal.com/2009/06/viliv-x70-ex-umpc-full-review-with-videos

זו דוגמה של מכשיר (שאגב מצוין) עם מסך 7 אינץ' ולדעתי הוא גדול מדי מכדי להחזיק אותו בצורה נוחה (משקל זה שטויות לדעתי)

פשוט קחו סרגל ותנסו לדמות אותו ביד שלכם.

המכשיר של 5 אינץ' של S5 Viliv באמת נותן איזשהו סטאטוס קוו...

http://www.umpcportal.com/2009/05/viliv-s5-premium-umpc-full-review

נראה לי אם אבקר איפשהו בחול, אחטוף לי כזה שיהיה חחח

אפשר לשים אותו באוטו בתור ועוד דברים ממש טובים. לכיס אולי לא נכנס אבל בהחלט ניתן להסחב איתו לכל מקום ובכייף.

אין מה לעשות, מצביע עכבר על משטח מגע לא נותן את התמורה הראויה כמו עכבר או צג מגע...

אגב PINK מה שלום הconvertable שלך סידרת אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן,

א. במסורת ה"אמבוש" עליך - שמת לב כמה שקט יש כאן מאז ש"הוחרשת"? :D

ב. ועכשיו שלא במסורת - לשם שינויי דווקא מתעניין בדעתך ;) (סתם, היא תמיד מעניינת, רק שבד"כ נאמרת על ידך בצורה מוניפולטיבית ומעצבנת - גם שאתה אומר דברים נכונים, אתה מטה אותם לפי נוחיותך בצורה מוגזמת):

1. אז, מה אתה אומר על ה - archos9 (הפעם ברצינות)?

2. קשה לראות עם התאורה שיש בוידאו הזה, אבל נדמה לי שזה מסך glossy...האמנם? :kopfpatsch:

3. אם כבר הם החליטו על 9" mid/umpc (או מה שזה לא יהיה) אשר חוסך את המקלדת והשילדה של נטבוק סטנדרטי, אז 800 גר' זה באמת לא מעט, וזה לחלוטין לא "הישג". :nixweiss:

4. אני לא מתמצא בקטגוריה הזאת - 3.5 שעות למכשיר כזה....זה לא מעט בקטגורייה(umpc)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן נעלב וטרם שב. :-X

דן,אתה שם? אל תפגע בעצמך! :'( דעתך מעניינת! (אתה מכיר כבר את ההסתייגויות)

מישהו מעוניין להגיב על ההודעה הקודמת שלי? מה דעתכם על ה- archos9 בהתייחס לנק' אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא טועה מהנושע ענבר, דן בהחלט הורחק לקצת זמן עקב שפה לא נאותה. ראו זאת בעמוד הקודם- אינטגרל נתן לו באן תקופתי.

בכל מקרה, תחזרו לנושא שלנו- נטבוקים! :xyxthumbs:

לצורך החזרת הת'רד הזה לעניינים אני אשאל שאלות לדיון:

יש נטבוק מזהיר שעשוי להגיע ארצה בקרוב יחסית בזול? (פחות מ-2K)

אתם חושבים שעתיד הנטבוקים עשוי להישתנות? מסכים גדולים יותר? מעבד אטום יתחלף באטום דואל קור? (בשלבי פיתוח) או שלמעשה הנטבוקים יתכווצו ויהפכו למכשיר כף יד שכזה עם מסך 7 אינטש' ומקלדת מגע- סוג של אייפוד טאץ'/אייפון ומחשב כף יד שיריץ 7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שכתבת כבר יש, לא פה כמובן האינטל אטום נכנס חזק לפעולה בזמן האחרון ויש מחשבים קטנים עם מערכות הפעלה שונות

כמו אנדרוייד של ומליין סוקי לינוקסים למינהם שנמצאים במחבים ניידים של 5" 6" ו 7" אינץ' עם מסך מגע וזה מגניב לדעתי

הבעיה היא שאנחנו (אני בכל אופן) תמיד מנהלים מלחמה עם עצמינו בין הניידות לנוחו השימוש שאגב זה לא תמיד מסתדר

כלומר מאוד נוח לי שיש ברשותי נטבוק 10" קל וכו' מצד שני הייתי רוצה אולי מסך טיפה גדול יותר ומקלדת רחבה יותר

לכל מטבע 2 צדדים מקרה שלנו הם גם ילכו ויהיו קטנים יותר ומצד שני הם יהיו חזקים יותר ובעלי מסכים גדולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בהחלט צודק שרוב הדברים שרשמתי כבר קיימים אבל אני שואל- לאן הרוח נושבת לדעתכם בתחום? :nixweiss:

אנחנו עדים לתופעה בגידול המסכים בנטבוקים שגורמת מן הסתם גם לגידול במכשיר ואז אנחנו שואלים את עצמנו- האם זה כבר לא גדול מדי ואנחנו לא חוזרים אחורה ללפטופים רק קלים וזולים וחלשים?

עוד נקודה שאני רוצה להעלות היא ה-MIDים למינהם שלאחרונה מושכים מאוד את עיני, האם אתם רואים אותם בעתיד מתפתחים ונהיים מכשיר לכל נער-איש שיכול ליצור קשר איתו ועם העולם? אולי בכלל אנחנו עדים לתופעה יתרה של השתלבות מכשירים כמו מחשב MID-כף יד וטלפון כמו באייפון? (שבסופו של דבר מורידה קצת מהערך של כל מוצר בנפרד ולמעשה גורמת למכשיר הסופי להיות נורא יקר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בהחלט צודק שרוב הדברים שרשמתי כבר קיימים אבל אני שואל- לאן הרוח נושבת לדעתכם בתחום? :nixweiss:

אנחנו עדים לתופעה בגידול המסכים בנטבוקים שגורמת מן הסתם גם לגידול במכשיר ואז אנחנו שואלים את עצמנו- האם זה כבר לא גדול מדי ואנחנו לא חוזרים אחורה ללפטופים רק קלים וזולים וחלשים?

עוד נקודה שאני רוצה להעלות היא ה-MIDים למינהם שלאחרונה מושכים מאוד את עיני, האם אתם רואים אותם בעתיד מתפתחים ונהיים מכשיר לכל נער-איש שיכול ליצור קשר איתו ועם העולם? אולי בכלל אנחנו עדים לתופעה יתרה של השתלבות מכשירים כמו מחשב MID-כף יד וטלפון כמו באייפון? (שבסופו של דבר מורידה קצת מהערך של כל מוצר בנפרד ולמעשה גורמת למכשיר הסופי להיות נורא יקר..)

התופעה של גדילת המסכים לנטבוקים לדעתי היא חיובית, כי פעם כדי לקנות מחשב עם מסך 11-12 אינץ היית צריך לשלם על מחשב "יוקרתי" אלפי שקלים אבל עכשיו כשהנטבוקים נכנסים לעסק מובטח מחיר זול הרבה יותר.

אני חושב שתמיד תיהיה הפרדה בין פלאפונים שהם פלאפונים ופלאפונים שהם מחשבי כף יד כי לשוק צרכים שונים. מעניין לדעת אם הפלאפונים שהם מחשבי כף יד ישתלבו עם מכשירי MID אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבטוח שהMID לעולם לא יחיליף את המחשב הרגיל בשל חוסר מוחות השימוש בוא. הוא מקסימום לבדיקת מיילים ואלי טיפה לדפדף באינטרנט

כמו שציינתי עניין של נוחות חשוב לא פחות מעניין הניידות לפעמי אפפשר להתפשר (כלומר להשתמש בנטבוק) ולפעמים זה יותר מידי לא נוח כמו הMID הוא לעולם לא יהיה אלא סתם מכשיר משני לעומת זאת הנטבוק יכול להיות כבר היום מכשיר ראשי בבית לא שזה נוח אבל זה קורה וכן זה די מהפכני שפטאות מחשב כזה קטן ונייד וקל משקל עולה כ"כ זול ועוד הוא עובד מצויין למשתמש היום יומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, חזרתי מקומפיוטקס, ודי התאכזבתי מהנעשה בתחום הנטבוקים.

ראשית כל לדן - ראיתי את הVILIV 7", וגם אחרים דומים, והאמן לי כשאני אומר שאתה מחפש משהו שונה לגמרי ממרבית האנשים. אני בכלל לא מבין כיצד אפשר לעבוד עם מחשב כזה, והרוב יסכימו.

שמע,אתה חוזר פעם אחר פעם על אותה שגיאה בסיסית,לא אני ולא אף אחד אחר ,כולל מזוכיסטים מדופלמים לא מיתכוון "לעבוד" איתו .....

הוא נועד לגלישה קצרה במצב של SEASHELL ואולי שימוש קצת יותר ארוך במצב שבו אוחזים בו בתור !!!

הלאה:

אסוס השיקה בשעה טובה את הT91. חבל שזו לא גרסת ה10" אבל נחמד ביותר. ה-SeaShell הדקים שהם הציגו יפייפיים, ולולא זמן הבטריה שהתקצר, הייתי אומר שהם הבחירה האישית שלי עכשיו.

האם בדקת את ה-T91 במצב שבו הוא דולק ורואים את השילוב הקטסטרופלי של מסך מגע עם ציפוי GLOSSY ???

אני מציע לך להיכנס ל- ולראות את ההשתקפויות הזוועתיות שלו........

מניסיוני האישי,הבעייה הכי גדולה זה השתקפויות.

אפשר במידה רבה להסתדר עם מסך קטן (ראבק ,אני עושה זאת כבר שלוש שנים עם ה- 604 WIFI ),אם מקרבים אותו לעיניים

תוך כדי אחיזה בו בתור , אבל אי אפשר להסתגל למסך מבריק.

ובכלל מסך GLOSSY חותר תחת עצם ההגדרה הבסיסית של נטבוק,שנועד לשימוש בראש ובראשונה מחוץ לבית.

במסיבת העיתונאים של אינטל הצלחתי להריץ PI כדי לקבל אומדן בסיסי של ביצועי PINETRAIL. ניתן לומר שהתאכזבתי, וכנראה שהבשורה העיקרית של הארכיטקטורה הבאה תהיה בסה"כ אפשרות להריץ HD בקלות, וצריכת הספק קטנה יותר(קירור פסיבי). לא רע, אבל לא מזהיר.

מדוע אתה לא מתייחס כלל לפיתרון של (לא היה להם שם דוכן ???),שם מדובר בהרבה יותר מאשר הרצת HD

את נושא ה-MIDים שדן ידידנו כל כך אוהב, שבפועל נכשלו והתרסקו, וגם נוידיה מנסות להרים מחדש. הציגה את MOORESTOWN, שבפרט יאפשר זמן בטריה ארוך בהרבה, יכולות גראפיות חזקות יותר, ומעבר לסטנדרט של מסכי 3.3-5", במקום 7". המכשירים הללו (לפחות בחלקם) גם יכללו טלפון מובנה, וחלקם יכללו סליידר ומקלדת מלאה.

אחזור ואומר שה-MID ניכשלו בעבר ובצדק בגלל שהם הציעו פלטפורמה מסורסת עם עוצמת עיבוד נתונים חלשה מדי שלא יכלה להריץ

מערכת הפעלה נוחה להמונים כמו XP או -7 .

כיום המצב שונה בתכלית,ואפילו ה-S5 הזעיר שניכנס לכיס ,מריץ מעבד חזק מספיק להרצת רוב הישומים שנידרשים ממנו.

ולסיום - ה- S12 מגניב לאללה. עם ION, מסך 12" ובעלות של 450$? מאוד מומלץ לדעתי.

קבל תיקון קטן:

ל-S12 יש 3 גירסאות שונות. גירסת ה-ION תעלה 500 דולר ותהיה זמינה למכירה כבר ביולי הקרוב.

(ב-US ,לארץ זה יגיע,אם בכלל, עוד חצי שנה ויעלה כפול ממחירו בארצות הברית... :pissed: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...