מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 125 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

pt you're a life saver

בקיצור דן, תקח את ה- HE, אני פשוט לא רואה אופציה עדיפה כרגע, תפסיק לבלבל בביצי הפסחא.

אח JAY K ידידי ,התגעגעתי לציניות השנונה שלך.....אתה מזכיר לי את ג'ון קליז......מהסדרה "המלון של פולטי :lol:

וכעת לעניין עצמו:

אתה טועה!!!! :bash:

יש אופצייה עדיפה בדמותו של ה-wind U115 ההיברידי (נא לא להתבלבל עם ה-WIND U110 שנימכר כרגע בארץ).

ה-115 יותר דק,קל ועם זמן עבודה ארוך יותר,ובעיקר עמידות משופרת לנפילות,מכות וזעזועים בזכות העובדה שרוב הזמן ,הדיסק הקשיח

שלו לא מסתובב (עיקר העבודה מתבצעת באמצעות ).

אלא מה?

המחיר שלו בשמיים ,אפילו בחו"ל.....

יחד עם זאת ,ה-T91 וגם ה-T101 נימצאים ממש "מעבר לפינה" ואני צופה נפילה דרסטית במחיר של ה-U115

ברגע ששני הנטבוקים החדשניים הללו של יצאו לשוק.

אתמול קיבלתי את הHE מB&H.

אבל אני חשבתי על המחשב הזה בתור משהו לזרוק בתיק לכל מקום ולגלוש באינטרנט ולדעתי הוא לא ממש מתאים, הוא כבד יותר ממה שתיארתי לעצמי.

כמה יצא לך סך הכול(מע"מ+משלוח+כול ההוצאות הנילוות)?

אני איתך באותו ראש.

האמת ,שהדבריםהכמעט יחידיםשמרתיעים אותי בו, זה עניין המשקל והגודל.

המשקל והגודל שלו ,לא ממש מאפשרים "לזרוק אותו" לתרמיל גב קטן ולהתנייד איתו על בסיס יום יומי (אלא אם כן אתה סטודנט ואתה מוכרח.....).

למעשה,רק הסוללה שלו שוקלת קרוב לחצי קילו (בהערכה אישית,גסה)

אני הייתי מעדיף שהוא היה מגיע גם עם קלה וחלשה של 2 תאים שמספיקה לכשלוש שעות עבודה,לשימוש יום יומי ,

בעיקר בזמן בהמתנה על הרציף ותוך כדי הנסיעה ברכבת (בנוסף כמובן לסוללת 6 תאים שמספיקה ל-9 שעות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

380$ למכשיר

5$ למשלוח (UPS 3 ימים לLA)

לא זוכר כמה הדולר היה אז, בערך 4.14

חברת האשראי לקחה לי עוד 36 שקל על זה שפרסתי את זה לתשלומים ועמלה על ההמרה לדולרים.

סה"כ בערך 1600 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שקיבלת אותו עם ספק כח אמריקאי, נכון?

חשמל זה לא הצד החזק שלי. מה הפתרון לכך? ספק חלופי עם מתח שמתאים לארץ, טרנספורמטור כבד או המתאם הקטנצ'יק ששוקל כמה גרמים בודדים?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט פתחתי את המגירה של הכבלים בחדר ושלפתי כבל "8" פשוט.

הכבל חשמל לשנאי מתפרק כמו בכל שנאי של , כדי שתוכל לחבר איזה כבל שתרצה.

הכבל שמחובר לשם הוא לא יחודי לספק הזה, והוא נמצא בכל מכשיר חשמלי כיום

הספק עצמו מתאים לכל העולם.

41FFQ6PJ8TL._SL500_AA280_.jpg

זה מה שאתה מקבל, אני חיברתי אחד כזה רק עם ראש של הארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתך ? כמעט כלום.

חסר הרבה אופציות מתקדמות שאתה בחיים לא תמשתמש בהם.

אם אתה תוהה אז יש שם UPDATE, פייר וול, שירותי הדפסה ורשת מלאים, ואפילו חבילות מעודכנים מאד, קצת קשה לה להסתדר עם עברית "ישר מהקופסא" אבל זה לא משהו שאי אפשר לסדר, אהה זה אפילו כולל SP3 בגרסאות האחרונות שהם מציעים.

איך ניתן להוסיף עברית? (הכוונה לקבל hebrew enabled , כלומר תפריטים באנגלית)

יש לי מחשב ישן , ואני מקווה ש tinyXP יחיה אותו.

תודה

יהודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח JAY K ידידי ,התגעגעתי לציניות השנונה שלך.....אתה מזכיר לי את ג'ון קליז......מהסדרה "המלון של פולטי :lol:

וכעת לעניין עצמו:

אתה טועה!!!! :bash:

יש אופצייה עדיפה בדמותו של ה-wind U115 ההיברידי (נא לא להתבלבל עם ה-WIND U110 שנימכר כרגע בארץ).

ה-115 יותר דק,קל ועם זמן עבודה ארוך יותר,ובעיקר עמידות משופרת לנפילות,מכות וזעזועים בזכות העובדה שרוב הזמן ,הדיסק הקשיח

שלו לא מסתובב (עיקר העבודה מתבצעת באמצעות ).

אלא מה?

המחיר שלו בשמיים ,אפילו בחו"ל.....

יחד עם זאת ,ה-T91 וגם ה-T101 נימצאים ממש "מעבר לפינה" ואני צופה נפילה דרסטית במחיר של ה-U115

ברגע ששני הנטבוקים החדשניים הללו של יצאו לשוק.

כמה יצא לך סך הכול(מע"מ+משלוח+כול ההוצאות הנילוות)?

אני איתך באותו ראש.

האמת ,שהדבריםהכמעט יחידיםשמרתיעים אותי בו, זה עניין המשקל והגודל.

המשקל והגודל שלו ,לא ממש מאפשרים "לזרוק אותו" לתרמיל גב קטן ולהתנייד איתו על בסיס יום יומי (אלא אם כן אתה סטודנט ואתה מוכרח.....).

למעשה,רק הסוללה שלו שוקלת קרוב לחצי קילו (בהערכה אישית,גסה)

אני הייתי מעדיף שהוא היה מגיע גם עם קלה וחלשה של 2 תאים שמספיקה לכשלוש שעות עבודה,לשימוש יום יומי ,

בעיקר בזמן בהמתנה על הרציף ותוך כדי הנסיעה ברכבת (בנוסף כמובן לסוללת 6 תאים שמספיקה ל-9 שעות).

יש דימיון

גבוה כמוהו ועם חוש הומור משובח

בקיצור, אמרת שאני טועה, ואז פירטת למה אני צודק (כרגע, זו האופציה הכי טובה). פסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב חמוד נורא, מהיר, קליל, אחלה מקלדת.

הנה כמה דברים שראיתי בזמן שהתקנתי תוכנות אתמול בלילה:

אהבתי את המולטי-טאצ' בפאד אבל לפעמים זה די מציק (גוללים עם שתי אצבעות ומגדילים עם שתי אצבעות מתרחקות כמו באייפון) כי במקום לגלול הוא מגדיל את הדף , אבל בסוף מתרגלים.

המקלדת נוחה, אבל צריך לחפש מדבקות אסטטיות לעברית.

הרזולוציה נורא נמוכה, אין הרבה מקום עבודה וכל אייקון בשולחן עבודה פשוט עצום (רזולוציה של 1024*6xx)

אפשר להגדיל את הרזולוציה רק ליותר צרה אבל אז זה לא טבעי, יש אפשרות להגדיל אותה עוד?

הכפתורים של העכבר די רועשים, הפאד די מחוספס ולא חלק, אז האצבע די נתקעת, אבל זה דבר שמתרגלים אליו.

המטען מתחממם מאוד!

יש כפתור מובנה לשינוי מצב המחשב, מ power saver, לhigh performance לultra ויש גם AUTO.

זה רעיון חכם, אם רוצים פתאום להעלות או איזה משהו כבד אחר אפשר בקלות לשנות, ואז להחזיר למצב חסכוני.

הצבעים במסך יפים אבל זוית הצפיה צרה מאוד.

אין כפתורים מובנים לביטול הWIFI והBT, מה שחבל, לפעמים מתעצלים/שוכחים לכבות דרך התפריט וזה גוזל .

המחשב נקנה לאחותי הסטודנטית והוא ישמש אותה יפה, אבל אני חשבתי על המחשב הזה בתור משהו לזרוק בתיק לכל מקום ולגלוש באינטרנט ולדעתי הוא לא ממש מתאים, הוא כבד יותר ממה שתיארתי לעצמי.

אישית כיביתי את הזום.. הוא מציק ביותר, בעיקר בדפדפנים.

אני מקווה ששמת לה שיש גם אפשר להחליק 3 אצבעות קדימה ואחורה כדי לעשות... קדימה ואחורה.

לגבי השנאי, הוא באמת ממש חם כשהוא טוען

אבל מה שנחמד זה ברגע שהוא מסיים לטעון הוא חוזר להיות קריר ולא נשאר לוהט.

לגבי ה-WIFI ו-BT, אפשר לכבות גם דרך אחד כפתורי ה-Fn (נראה לי F2) ולא רק דרך ה-ACPI system tray.

תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה... יש באריזה שרוול/נרתיק עבור המחשב?

עריכה:

או בעצם... מה כוללת האריזה?

תודה!

נרתיק, מטען, דיסק עם דריוורים, חוברת הוראות ותעודת אחריות.

המחשב מגיע עם ואופיס 2007, ועוד כל מיני תוכנות כמו adobe acrobat reader

אישית כיביתי את הזום.. הוא מציק ביותר, בעיקר בדפדפנים.

אני מקווה ששמת לה שיש גם אפשר להחליק 3 אצבעות קדימה ואחורה כדי לעשות... קדימה ואחורה.

לגבי השנאי, הוא באמת ממש חם כשהוא טוען

אבל מה שנחמד זה ברגע שהוא מסיים לטעון הוא חוזר להיות קריר ולא נשאר לוהט.

לגבי ה-WIFI ו-BT, אפשר לכבות גם דרך אחד כפתורי ה-Fn (נראה לי F2) ולא רק דרך ה-ACPI system tray.

תתחדש :xyxthumbs:

טוב לדעת, תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מעניין מה יהיה זמן הסוללה שלו עבור סוללה של 6 תאים ומתי הוא יהיה זמין בארץ

לפי המפרט בהחלט נראה מבטיח (ואני מקווה שגם בפועל)

אני יכול לחתום לך כבר עכשיו שזמן העבודה שלו יהיה נמוך למדי (הערכה שלי:בשימוש אמיתי עם WIFI מופעל-4 שעות )

וזאת בגלל המסך הגדול יותר שצורך כמובן יותר חשמל,שימוש בדיסק קשיח מכני ובעיקר שימוש במעבד N270 מיושן שצורך יותר

חשמל מ-N280 (שהוא ברירת המחדל היום בנטבוקים חדשים).

מעבר לכך,אני לא רואה סיבה להתלהבות יתירה משום שכבר הוכח עם ה-n10j של אסוס (שהגיע גם עם כרטיס יעודי

למשחקים-9300 ) שהגורם המגביל העיקרי,זה החולשה של המעבד ולא הכרטיס הגרפי).

אולי הנטבוק הזה עדיף עבור אלו שמעונינים להשתמש בו כנגן HD בחיבור ל-lcd בסלון (נו באמת,אין לכם מחשב שולחני לצורך כזה???)

אבל תהרגו אותי,אם אני יודע מה הטעם בלראות סרט HD על מסך קטן שכזה ,שהרי ההבדל בצפייה על מסך 12 אינץ (שתומך ברזולוצייה נמוכה יחסית)

בין סרט HD לבין סרט mpeg4 רגיל,הוא חסר משמעות.....

לדעתי החיסרונות העיקריים שלו (זמן עבודה,גודל) באים יותר מדי על חשבון הפגיעה בניידות.

ושאלה לי לכול הגיימרים המושבעים:

האם אתם באמת חושבים לשחק ברצינות על מסך 12 אינץ?

(ראבק אפילו מחשבים ענתיקות מלפני 20 באו עם מסכים גדולים יותר ........)

ואיך בכלל אפשר באמת להנות ממשחק איכותי שתומך ב-SORROUND 5.1 \7.1 בהאזנה לפס קול הבוקע מזוג רמקולים עלובים ומיניאטוריים

או לחילופין מזוג סטריאו?

האם מישהו כאן באמת חושב שנייד שכזה מסוגל להחליף מחשב שולחני לצרכים כמו ניגון מולטימדייה והרצת משחקים???

(אני לא מדבר על סטודנטים שגרים עם מיליון שותפים במעונות וכתוצאה מכך סובלים מחוסר מקום כרוני.....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו דן מה נסגר איתך ? סוףסוף מחשב שיהיה חזק דיו להריץ 720P ואולי מעבר לכך, סוףסוף מחשב שיוכל להריץ משחקים סבירים באיכות סבירה, סוףסוף מחשב שנראה ממש טוב, וסוףסוף מחשב עם מסך נורמאלי (10" זה בדיחה רעה כנ"ל הרזולוציה שבדרך כלל באה עם מסך כזה). זמן של 4 שעות עם WIFI זה מעולה, ובכלל המחשב נראה כראשון שמצליח ממש לעניין אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...