מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 126 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

וואו דן מה נסגר איתך ? סוףסוף מחשב שיהיה חזק דיו להריץ 720P ואולי מעבר לכך, סוףסוף מחשב שיוכל להריץ משחקים סבירים באיכות סבירה, סוףסוף מחשב שנראה ממש טוב, וסוףסוף מחשב עם מסך נורמאלי (10" זה בדיחה רעה כנ"ל הרזולוציה שבדרך כלל באה עם מסך כזה). זמן של 4 שעות עם WIFI זה מעולה, ובכלל המחשב נראה כראשון שמצליח ממש לעניין אותי...

אחלה,בשבילך הוא מעולה,מפני שחשוב לך יכולת מולטימדיה ומשחקים על פני ניידות,וזה לגיטימי לחלוטין.

אני רק מציע לך לבדוק BENCHMARKS של n10j שהמיפרט שלו כמעט זהה.

אני מוכן לקפוץ מעזריאלי (בצניחת BASE )אם אתה לא תהייה מאוכזב מהביצועים שלו במשחקים ,אחרי שתקרא כמה ביקורות עליו.

אישית אני עדיין חולם על משהו כמו sc3 שאני יכול לדחוף לפאוץ' ,אבל עם מהיר וגדול, ולא כמו שהוא בא היום ,עם דיסק קשיח 1.8 מעפאן ,איטי

ובחיבור zif ארור (לך חפש דיסק קשיח נדיר שכזה ועוד עם חיבור לא סטנדרטי.......במקרה שהנייד יפול לך והדיסק הקשיח ידפק.....)

http://conics.net/catalog/product_info.php?currency=USD&products_id=369

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהה אז אתה באמת מחכה לנטבוק שיצא עוד שנתיים ? אבל אז יהיה משהו טוב יותר באופק ?

ואני לא מצפה להריץ את קרייסיס אבל אני כן מצפה לקבל צ'יפסט מתקדם, ומסך 12" שהוא מספיק בלי פשרות (אני לא מאמין שאתה מדבר על מסך 7" כעל מסך לעבודה של מעבר לעשרים דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אז אתה באמת מחכה לנטבוק שיצא עוד שנתיים ? אבל אז יהיה משהו טוב יותר באופק ?

ואני לא מצפה להריץ את קרייסיס אבל אני כן מצפה לקבל צ'יפסט מתקדם, ומסך 12" שהוא מספיק נייד בלי פשרות (אני לא מאמין שאתה מדבר על מסך 7" כעל מסך לעבודה של מעבר לעשרים דקות.

צ'יפסט מתקדם, ומסך 12" ,זה הכול טוב ויפה,אבל מה התכלית של כול זה :s05:

שהרי תסכים איתי שאתה לא באמת מתכוון לראות על זה סרטי HD או לשחק לדוגמא את COD2 (מ-crysis או COD4 ,שנינו מסכימים שאפשר לשכוח.....).

ולגביי התייחסותך לגודל המסך של SC3 :כ

בר אמרתי 50000 פעם שאני לא רואה בו בכלל מכשיר עבודה.

מבחינתי הוא יותר "תקשורתן " לגלישה קצרה ברשת\ניווט ב-gps (יש לו מקלט GPS מובנה)

או לחילופין שימוש בו לצרכים נוספים שמאפשר חריץ ה-express card slot שלו ,כמו גלישה ב-3G אם אין בסביבה

HOTSOTS או צפייה מזדמנת בטלוויזיה בדרך (באמצעות כרטיס הרחבה express card - TV ) וכיוצא בזה.

הבעיה שאני לא מצליח להחליט בין sc3 עם סוללת 6 תאים ,לבין ה--u115 שמחירו הוזל לאחרונה והוא עולה בחו"ל 2800 שקל.

לכל אחד יש את היתרונות שלו והחסרונות שלו.

הדילמה העיקרית שלי היא ניידות (SC3 ) מול זמן עבודה(u115 ).

השיקול הכספי ,לא משחק מבחינתי תפקיד משמעותי.

אגב,תתפלא אבל 7 אינץ יותר גדול מ-12 !!!

נישמע הזוי ,נכון?

אבל חמוד,אני עדיין לא התחלקתי על השכל!!!

אם תקח את ה-sc3 תקפל את המסך ותחזיק אותו במרחק 5 סנטימטר מהעיניים (במצב TABLET ),

שטח המסך האמיתי שהעיניים שלך יראו יהיה יותר גדול ממסך 12 שמרוחק כחצי מטר ממך.

(אני אומר זאת מניסיון אישי מפני שלפעמים,כאשר אני לא בבית ,אני גולש באינטרנט וצופה במסך ה-archos 604wifi שלי בסרטים מלאים שאורכם

כשעתיים,ונהנה מהם למרות שמדובר במסך אפילו יותר קטן מ- 7 אינץ )

אני עושה זאת בדרך כלל,כשאני שוכב על הבטן במיטה \ הדשא כשהארקוס מוחזק ביד או מונח על הקרקע\המיטה .

תשאל את I-PINK ,כאן בפורום שיש לה משהו דומה ,והיא גם תגיד לך אותו דבר,שמבחינתה ה-9 אינץ של ה-m912m "גדול " יותר הלכה למעשה

ממסך 10 כאשר מחזיקים אותו קרוב לעיניים.

http://www.youtube.com/watch?v=EBRaLAfzYkU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמש ס"מ מהעיניים ?? קח סרגל ותחזור אליי...

אני לא נכנס כאן לויכוחים, אבל להריץ HD אני לא צריך על מסך לא 10" ולא 12" אני צריך כדי לחבר למסך מזדמן. אני לשמחתי כנראה אקנה מחשבון בסגנון הזה עם ה-ION ויהנה ממנו, ולא אמשיך לרדוף אחרי המחשב המושלם לחלוטין שלעולם לא יצא.

אף אחד לא יוצא כנגדך אבל מתי תקנה נט בוק ? כשהת'רד יגיע ל-200 עמוד ? 400 ? 1000 ? הרי גם בעמוד ה-987 שיהיה בעוד כך וכך זמן תמיד תוכל למצוא לבטים מצוצים מהאצבע ומחשבים שהם כמעט מושלמים אבל לא בדיוק, באותו הזמן הנתון. אני מסתכל למשל על הפלאפון שלי, ולא משנה שכל מה שיש בו כרגע הייתי יכול לחלום עליו רק לפני שנתיים שלוש, ועדיין אני לא מרוצה ורוצה עוד ועוד, מי שלא עושה סטופ ומחליט להנות ממה שיש כאן ועכשיו גם אם הוא לא 100% מושלם אלא רק 95% ישאר לעד עם ארכוס 604 ומסך 4.3". (ואומר את זה משתמש ארכוס מושבע שנהנה מהמכשיר על בסיס שבועי).

עצה שלי ? קנה כבר את האסוס, גאל את עצמך מהייסורים של אין מחשב, ומקסימום תסבול קצת מהמקלדת הקטנה או איזה חסרון אחר שלא תמצא בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר של הלנובו הזה גם יהיה "נטבוקי" זה יהיה להיט =x

בכל מקרה, דן- לפעמים כדי לקנות את ההכי טוב שיש בשוק כרגע ככה שתלמד בידיוק מה לא מספיק טוב בו כרגע ותהיה החלטי יותר בפעם הבאה שתקנה מוצר מאותו סוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמש ס"מ מהעיניים ?? קח סרגל ותחזור אליי...

Ok ,תפסת אותי

לא 5 סנטימטר

עשר ,טוב?

העיקר ,שתפסת את הפרינציפ שקירוב המסך לעיניים מפצה במידה רבה על גודל המסך הקטן-של 7 אינץ בלבד

(שים לב שלמרות שהמסך קטן למדיי,הוא עדיין איכותי ,חד מאוד ובעל רזולוציה זהה לזו של ה-1000HE ,קרי- 1024X600 ).

אני לא נכנס כאן לויכוחים, אבל להריץ HD אני לא צריך על מסך לא 10" ולא 12" אני צריך כדי לחבר למסך מזדמן.

אבל למה לך בן אדם ???

יש לך הרי מחשב שולחני בבית.

נכון???

סביר להניח שיש לך בכרטיס המסך יציאת או לכול הפחות DVI ,כול מה שנישאר לך זה לקנות בכמה שקלים כבל מתאים ולסגור עניין.

אם זאת המטרה שלך-לצפות בתוכן HD ,אז זאת האופציה הזולה ,הקלה והפשוטה ביותר,שהרי הדיסק הקשיח המסכן והאיטי של הנטבוק קטן מאוד,

והיכולת שלו להכיל הרבה תכני HD שתופסים נפחים גדולים, נמוכה למדי לעומת דיסק קשיח במחשב שולחני רגיל שהוא פי 10 יותר גדול (לי למשל יש HDD של טרה וחצי ).

אף אחד לא יוצא כנגדך אבל מתי תקנה נט בוק ? כשהת'רד יגיע ל-200 עמוד ? 400 ? 1000 ? הרי גם בעמוד ה-987 שיהיה בעוד כך וכך זמן תמיד תוכל למצוא לבטים מצוצים מהאצבע ומחשבים שהם כמעט מושלמים אבל לא בדיוק

אז זהו שיש לי,כבר למעשה "נטבוק" בדמותו של ה-604wifi , מזה שנתיים,עוד לפני שמישהו בכלל בארץ הכיר את המושג הזה

וזמן רב לפני שהשרשור הזה נולד

לולא האיטיות המעצבנת של ה-604wifi בגלישה מזדמנת ברשת ,סביר להניח שכיום לא הייתי מחפש לו תחליף יותר מהיר לצרכים שלי.

(מעבר לכך,יש לי שני מחשבים שולחניים בבית-לצרכים יותר רציניים)

ואומר את זה משתמש ארכוס מושבע שנהנה מהמכשיר על בסיס שבועי

לא הבנתי את המשפט???

האם אתה בעצם אומר שגם לך, יש מכשיר מבית ?

עצה שלי ? קנה כבר את האסוס, גאל את עצמך מהייסורים של אין מחשב, ומקסימום תסבול קצת מהמקלדת הקטנה או איזה חסרון אחר שלא תמצא בו...

אני אקנה,אבל סביר להניח שאת ה-SC3 בגרסא שבאה מצוידת ב- סוללת 6 תאים + מקלט פנימי מובנה +2 גיגה .

אבל כמובן שבתור פרפקציוניסט ,אין טוב בלי רע וישנם 3 דברים שמפריעים לי בו, כדלהלן :

1.קשה להאמין ,אבל זאת עובדה, אין בכלל MANUALL עבורו באנגלית.(כנראה שהיפנים "תפסו תחת" מצפים שהקונים ילכו לאולפן ללמוד יפנית .. :screwy:).

2.המעבד שלו הוא Z520,מה שאומר, שהוא מצד אחד חסכוני פי שניים בחשמל לעומת מעבד סטנדרטי כמו N280 וכתוצאה מכך הוא פולט פחות חום ,

אולם מצד שני הוא חלש יותר ב-300 MHZ (עובד במהירות של 1.3 GHZ )

האם לדעתכם זה פקטור משמעותי שיש להתחשב בו ,או שתחת עם 2 גיגה זה עניין זניח ולא מורגש?

מבחינת ממדים (גודל של קופסת סרט ) ומשקל (790 גרם) אין לו בשלב זה

שום תחרות ראויה בקטגוריה שלו, שעומדת בדיוק על הגבול שבין נטבוק לבין MID , או אם תרצו-UMPC .

3. השתקפות מסוימת של אור על מסך בגלל פנל המגע המשולב(אבל מהבעיה הזו סובלים כל הנטבוקים עם מסך מגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם ככה אז למה צריך מסך 50" לסלון בכלל ?

2. אם אני אצל חברים ואין להם מחשב עם כבל DVI בסלון ובא לי להריץ איזה סרט HD ?

3. כן יש לי ארכוס כבר שנתיים שלוש, ה-604WIFI הוא לא נטבוק הוא MID, ואני אלך איתך הכי פשוט שאפשר, עצם זה שהוא לא נפתח כמו ספר\מחשב הוא לא BOOK ולא הוא MID.

4. בהקשר של חסרונות ה-SC3 אני לא ארחיב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם ככה אז למה צריך מסך 50" לסלון בכלל ?

מה הקשר???,התכוונתי לחיבור שבין מחשב שולחני לבין מסך - בגודל 42\50\100.

2.אם אני אצל חברים ואין להם מחשב עם כבל DVI בסלון ובא לי להריץ איזה סרט HD ?

אז קח את כבל שלך מסוג DVI \HDMI וחבר אותו למסך שלהם!!!

3. כן יש לי ארכוס כבר שנתיים שלוש, ה-604WIFI הוא לא נטבוק הוא MID, ואני אלך איתך הכי פשוט שאפשר, עצם זה שהוא לא נפתח כמו ספר\מחשב הוא לא BOOK ולא הוא MID.

אני חושש ( לא מאשים) שאתה לא דובר אמת.

אני צנצנת חרדל רומני אם יש לך את ה-604WIFI,מפני שאם היה לך,לא היית אומר דברים שכאלו ועושה שגיאות די ברורות בנושא

(בוא נראה אותך מוכיח זאת עם צילום של עיתון מהיום יחד עם 604WIFI ....... :bash:)

ובכלל,אני יכול להביא לך הרבה דוגמאות של "נטבוקים" שדומים ל-604WIFI, כמו למשל S5 ,אומניום ועוד.....

http://www.engadget.com/2009/05/27/viliv-s5-air-hsdpa-equipped-air-ready-coming-to-china-in-june/

זה שהוא לא נפתח כמו ספר\מחשב לא מבטלת את היותו נטבוק לכול דבר ועניין,שהרי מבחינה חומרתית הוא זהה לנטבוק גדול

רק שה-input מבוצע על ידי מסך מגע (ואם רוצים ,אין שום בעיה לחבר לו מקלדת מלאה ,דרך כניסת רגילה)

4. בהקשר של חסרונות ה-SC3 אני לא ארחיב...

למה לא ?, אדרבה תרחיב,אולי לשם שינוי,אני אלמד ממך משהו חדש ,שישנה את דעתי ,מפני שאני עצמי,ממש לא סגור עליו ויש לי התלבטויות די קשות

מהסיבות שפירטתי קודם.

מקווה שלא נעלבת מדבריי,שהרי זה לא אישי,אתה יודע..... ;)

ובכלל אם אתה או אחרים כאן מכירים נטבוקים קטנים וקלים במיוחד עם מסך מט (בניגוד לאייסר שהוא בעל מסך מבריק בלתי נסבל)

ואפשרות הרחבת ל-2 GB ,אז אנא ספרו על כך.

אגב ה-S12 מוגבל לזיכרון של 1 גיגה בלבד!!! :bash:

אם תגיד לי שזאת מבחינתך מערכת מינימלית למשחקים,אז ידידי היקר ,באמת שצר לי עלייך.....

ראבק המחשב השני שלי בן ה-6 שנים שניקנה ב-2003 ,וששווה כיום,במקרה הטוב, אולי 300 שקל כיד שנייה , מכיל 2 גיגה זיכרון 400

מריץ בעזרת X800PRO ,משחקים פי אלף יותר טוב מהנטבוק הזה שיעלה בארץ כ-3000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני עדיין ממשיך להגיב כאן, זה כנראה סוג של סטייה כזאת.

1. זה היה בהקשר של למה צריך 12" אם אפשר לקרב 7" לפרצוף.

2. אני אקח כבל אבל מה זה יעזור לי אם הנטבוק שלי לא יוכל להריץ HD ?

3. לא אמרתי שיש לי את ה-604WIFI, אמרתי שיש לי ארכוס, תסתכל... מבחינת גודל מסך וכו הם זהים. (504 הייתי צריך את הנפח), זה לא מזכיר לי אפילו נט בוק גם אם היה לו ו-WIFI.

4. לא מתעניין ב-SC3 בגלל המסך שלו, ה-S2 גם אם עם ג'יגה אחד (איפה ראית את ההגבלה הזאת?) עדיין יהיה לי שימושי בהרבה עקב המסך והרזולוציה הגדולה (פשוט לא מבין איך אפשר גובה של 600 פיקסלים ורוחב של 1024, לא מצליח להבין, אם אתה כן אז סבבה)[br]פורסם בתאריך: 27.05.2009 בשעה 18:03:57

אגב יש כבר ASPIRE ONE 9" ב-1490 שקלים. בלי קשר...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יהיה לי שימושי בהרבה עקב המסך והרזולוציה הגדולה (פשוט לא מבין איך אפשר גובה של 600 פיקסלים ורוחב של 1024, לא מצליח להבין, אם אתה כן אז סבבה)

זה הקטע.. שאי אפשר

אז...

יש אפשרות להגדיל את הרזולוציה של הHE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי PDA עם וגם יש לו אז זה נחשב לנטבוק או MID ? כי אנשים פה מתבלבלים... :smile1:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=520154

עזבו אתכם שטויות, יש מחשב, יש , אז המציאו תת קטגוריות, למה חייב לסווג את המכשירים האלה לזה כל כך כל אלה עושים פחות או יותר אותו דבר?

רוצים הגדרה בבקשה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Netbook

הנה אתרגם למי שצריך: "מחשב קטן המיועד לתקשורת אלחוטית וגלישה לאינטרנט"

בקשר ל -MID אולי לא מוצא כרגע לינק אבל הכוונה למכשירים קטנים עוד יותר שניתן להחזיק אותם בכף יד - ועושים בעצם אותו דבר.

(אגב אל תגיבו לי בקשר ל-PDA, זה סתם היה בדיחה, הוא גם לא יכול להיות מסווג פה כי הוא לא מסוגל להריץ X86)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...