אז כמה זמן אתם עם נגן המוזיקה שלכם? (או: כל כמה זמן אתם מחליפים נגן?) - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז כמה זמן אתם עם נגן המוזיקה שלכם? (או: כל כמה זמן אתם מחליפים נגן?)

Kidney_stonE

במשך כמה זמן כבר נמצא נגן המוזיקה העכשווי שלכם ברשותכם?  

2686 הצבעות

1. 1. במשך כמה זמן כבר נמצא נגן המוזיקה העכשווי שלכם ברשותכם?

• פחות משנה
    • בין שנה לשנתיים
    • בין שנתיים ל-3
    • בין 3 ל-4 שנים
    • 4 שנים ויותר

Recommended Posts

הראשן: נגן פלאש מחברה עלומת שם (SONYO)

בנפח בלתי-נתפס של 256 מגה, נקנה ב-500 ש"ח, נקנה לפני כמעט 5(!) שנים.

ביום בהיר אחרי אימון בחדר כושר, ששחכתי להוציא אותו מהכיס...ונכנסתי איתו לבריכה.

למרבה הפלא הוא עוד הצליח לחיות כמה חודשים, ואז, באופן לא מפתיע, הזכרון שבק חיים.

וכיום, אמא שלי מחברת אותו לרמקול פשוטים ושומעת רדיו (שעדיין עובד!) בעבודה.

השני: מפעת מצב כלכלי עגום ביותר, במקום לקנות נגן,

הספקתי בכרטיס בנפח 2 ג'יגה שהוספתי ל-K610i.

עד שהחיבור התחיל "לרעוד", ונמאס לי ממנו.

השלישי (והנוכחי): רק לאחרונה, לפני 3 חודשים לערך, קניתי בבאג את ה-iAudio i7

בצרוף עם האוזניות AKG K324P,

שמשרת אותי נאמנה עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

(אני לא מאמין שאני פותח סקר)

אז 4 שנים אחרי - אני עדיין עם ה IRIVER H120 הנאמן שלי, איכשהו זמן הסוללה מרגיש כאילו הוכפל,

הוא נראה כמו חדש, משמש אותי עדיין בצורה כמעט יום יומית, ואני מבסוט ממנו יותר מאי פעם :xyxthumbs:

זאת הייתה אחת הרכישות הטובות שלי, שמח שלא הלכתי על .

(ברמיזא ;) מדובר על איכות מוצרי שמיוצרים תחת מדיניות "שנה הבאה תזרקו ותקנו חדש" , בניגוד למוצרים אחרים)

מה אתכם? כמה זמן הנגן-גאדג'ט הנוכחי שלכם אתכם?

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

אתה לא יודע כמה אנשים כמוך מעצבנים אותי

כן , נכון מתכננת את כל המוצרים שלה בשביל שיעבדו יומיים, אז איך זה שהאייפוד דור 4 שלי עובד? איך זה שאתה עדיין רואה IMACים G3 מתפקדים כמו חדשים?

הבעיה באפל זה שהמוצרים שלה לא מתקלקלים

ולעניין הבטריה, איזו השמצה טיפשית! הבטריה של הנוקיה שלי הלכה כפוט אהה אז אשמים בכך שהם לא פרצו עוד את גבולות המדע? לא! הסוולה של האייפוד היא סטנדרטית לחלוטין מספיקה ל1000 מחזורי טעינה אם אני לא טועה, אין מה לעשות אם תשתמש באייפודה הרבה הסוולה תיגמר, כך גם באייריבר כך גם בפלאפון וגם במצלמה, זה לא שאפל באה ואמרה האא נמכור להם משומשות. בפירוש לא!

לכן אני מבקש לא סתם לזרוק שטויות מהפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ולא השמצתי את הסוללות של apple)

וחבל שכך, כי ממה שאני רואה בפורומי תמיכה, רוב התקלות עם האיפודים זה בגלל הסוללות הסופר-גרועות שלהם.

גם באיפוד שהיה לי הסוללה אחרי שנה ודקה התחילה לעשות צרות.

לא יודע איך זה עם הדגמים הממש חדשים, אולי הם העלו את הרמה.

דווקא הממשק והבניה החיצונית שלהם איכותיים מאוד לדעתי.

ואין שום קשר ללפטופים\מחשבים שולחניים\סלוניים שלהם, מדובר רק על הנגנים הניידים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אתה חיה נדירה :yelclap:

ממתי יש לך את המיני דיסק ?

עד לפני כמה חודשים עוד היתה לי את הקבלה המקורית, אני חושב משנת 2002/2003 משהוא כזה :smile1:. עובד כמו תותח.

ד"א אם למישהוא יש MD'S מיותמים אני מוכן לשחרר אותו מהם "ללא תמורה" ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה מעביר קבצים אליו? מן צורב מיוחד או שאתה חייב לקנות אלבומים מוכנים? אם האופצייה האחרונה, לא הייתי מסתדר עם כזה דבר.

אני עם MEIZU M6 כבר משהו כמו חצי שנה, עדיין באחריות ונראה כמו חדש עם אוזניות JBL R220.

כרגע אני מנסה למכור אותו, כדי לקנות X-FI, ולהחליף , כנראה SHURE SCL2.

אגב הסוללות של לא גרועות כי הם לא משקיעים בהן, ההפך, הם משקיעים בהן כך שיגמרו אחרי שימוש של שנתיים בערך- ככה הלקוח חוזר לקנות אצלם שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מיני דיסק! (כמובן שיש לי בנוסף גם YP-P2 של SAMSUNG שעובד מעולה- טוב במיוחד בגלל הבלו טות'...) המיני דיסק שלי שירת אותי נאמנה הרבה זמן!

וגם יש לי את השלט שלו עדיין! הוא נראה כמו חדש! מיני דיסקים הם באמת חיות עמידות לעומת נגני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה מעביר קבצים אליו? מן צורב מיוחד או שאתה חייב לקנות אלבומים מוכנים? אם האופצייה האחרונה, לא הייתי מסתדר עם כזה דבר.

אני עם MEIZU M6 כבר משהו כמו חצי שנה, עדיין באחריות ונראה כמו חדש עם אוזניות R220.

כרגע אני מנסה למכור אותו, כדי לקנות X-FI, ולהחליף , כנראה SHURE SCL2.

אגב הסוללות של לא גרועות כי הם לא משקיעים בהן, ההפך, הם משקיעים בהן כך שיגמרו אחרי שימוש של שנתיים בערך- ככה הלקוח חוזר לקנות אצלם שוב

יש כבל אופטי מהמחשב, הקלטה 1:1, בדגמים "חדשים" יותר יש גם העברה מהמחשב (אבל לא הפוך :pissed:).

הדגם החדש ביותר MZ-RH1 יצא ב- 2006 והוא פשוט מדהים, חבל שסוני היא פשוט פלופ של יחסי לקוח וכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מיני דיסק של סוני אמנם בלי שלט אבל עם יחס העברה מטורף יחסית למה שאתם אומרים פה, הנגן הנוכחי זה אייפוד דור שני, יש לי גם דור ראשון שאצל אח שלי ויש לאבא שלי את האייפוד נאנו החדש בצבע ירוק קיא חלזונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך לקנות נגן כזה?

M6 (לדוגמה, יש הרבה יותר טובים) עולה פחות מחצי המחיר, הרבה יותר טוב עם יותר איכותי, ותפריטים אותו הדבר אחד לאחד כמעט... ומאוד דומה לו..לטעמי יותר יפה

כך שאין שום סיבה ללכת על הנאנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...