Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים

ArtyPP

Recommended Posts

כולכם טועים :screwy: :screwy:

ה 9/11 תוכנן ע"י ממשלת הצללים של העולם (שכוללת את קנדי, רבין, אלוויס פרסלי, והרבי מלובביץ')

הם עשו את זה כדי למנוע מהפרוטוקולים האמיתיים של זקני ציון להתפרסם

הסרט שפורסם פה זה גם עבודה שלהם, כדי להרחיק אנשים מהאמת

(כמובן שיש לי הוכחות ואני מעביר סדנאות בנושא זיוף מוות כדי לשלוט בעולם, תשלום סמלי, הודעה פרטית בבקשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי אותו.. סרט חמוד, היה ה-1 שלי.. מאז הייתי דיי באטרף

אבל הגעתי למסקנה שזה פשוט לא חל עלינו ! (לפחות בינתיים)

יפקחו על אנשים כעל עדר כבשים..? לדעתי כן...

אבל אל דאגה לפני שזה יגיע אלינו, אנחנו נראה את זה מתממש בארה"ב

אבל זה עוד רחוק... קודם יגיע איחוד ה"נאו" (נורת' אמריקן יוניון) והאמרו, ה-$ החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהסרט והעריכה שלו הם לא נטרליים.. רואים שזה ערוך לצד מסוים.

היה טוב אם זה היה סרט נטרלי שמציג שאלות לאנשים מומחים בתחום לא במטרה להסיט לצד זה או אחר.

כל העריכה שם יוצרת ריחוק ... כל הקפיצות הקריינות המפחידה והמוסיקה חאלס נשמע לא רציני

שיעשו דיון מדעי מעניין יראו דוגמאות איך בניין אמור ליפול בלי דעות פוליטיות ואז נוכל באמת לעשות על זה דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שבאמת מתעניין בכל העניין של הגברת המודעות לעולם תראו

גם את הסרט הזה שמסביר למה עכשיו יש את כל הסרטים שמגלים את כל הסודות ודברים שאף אחד לא ידע ולמה עכשיו כאילו הכל מתחיל ללכת לכיוון של לחשוף דברים כמו רמאויות קונספרציות וכל הדברים האלו

חלק 1

http://video.google.com/videoplay?docid=-8689261981090121097&q=&hl=en

חלק 2

http://video.google.com/videoplay?docid=-567329528148516232&ei=&hl=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שבאמת מתעניין בכל העניין של הגברת המודעות לעולם תראו

גם את הסרט הזה שמסביר למה עכשיו יש את כל הסרטים שמגלים את כל הסודות ודברים שאף אחד לא ידע ולמה עכשיו כאילו הכל מתחיל ללכת לכיוון של לחשוף דברים כמו רמאויות קונספרציות וכל הדברים האלו

חלק 1

http://video.google.com/videoplay?docid=-8689261981090121097&q=&hl=en

חלק 2

http://video.google.com/videoplay?docid=-567329528148516232&ei=&hl=en

אה :s05:

קונספירציות היו קיימות גם לפני מאות ואלפי שנים, ככה שזה לא דבר חדש בכלל. וניסיונות לחשוף את האמת? ניסיונות כאלה קיימים עוד מאז שהמין האנושי התחיל לחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה :s05:

קונספירציות היו קיימות גם לפני מאות ואלפי שנים, ככה שזה לא דבר חדש בכלל. וניסיונות לחשוף את האמת? ניסיונות כאלה קיימים עוד מאז שהמין האנושי התחיל לחשוב.

מסכים עם כל מילה.

מי שמפיץ קונספירציות (תאוריות קשר) זה רק למטרותיו האישיות.

לא חסרות דוגמאות.

הקונספירציה הכי מפורסמת היא שהיהודים מנסים להשתלט על העולם (אלפי שנים זה מופץ בכל מיני צורות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאומרים נחכה וניראה מה יקרה בשנת 2012 זאת השנה שהמיקרו צ'יפים האלו יהיו כבר אצל כולם כמו שקראתי באיזה שהוא מאמר עם זה נכון אז סליחה אבל אנשים. עומדים להישתלט אליכם ואתם אומרים שהכל בסדר עם זה לא נכון אז סבבה פשוט נחכה ל2012 וניראה מה יקרה שהם

מה שיקרה זה שבשנת 2012 תגלה שכלום לא השתנה, ותמצא תאורית קונספירצייה חדשה להאמין בה. בפעם הזו תפרסם 26 לינקים לסרטונים בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני חושב שקצת לא הבנתם הלינקים שהבאתי, זה מסביר שעכשיו אנחנו נמצאים בתקופת האתיקה שזה אומר שהאמת נחשפת וכל מה שפעם היה סודי כולם עכשיו יודעים ולכן קשה יותר לרמות. לדוגמא שקרובה אלינו כל השחיתות בממשלה שנחשפת כל הזמן ,פעם גם היה שחיתות אבל אנחנו פשוט לא ידענו.

למי שמועניין התקופה הקודמת היתה תקופת העוצמה או כוח שבה אנשים צברו עוצמה והכל היה עניין של עוצמה. זה לא אומר שעכשיו אנשים לא צוברים עוצמה .

הקטע שעכשיו הכל חשוף ומסבירים גם את כל התקופות שהיו בהיסטוריה. לפי דעתי זה סרט מאוד פותח עניים וצריך ממש להיות אם ראש פתוח כדי לראות אותו.

עריכה אם פסיקים ונקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני חושב שקצת לא הבנתם הלינקים שהבאתי זה מסביר שעכשיו אנחנו נמצאים בתקופת האתיקה שזה אומר שהאמת נחשפת וכל מה שפעם היה סודי כולם עכשיו יודעים ולכן קשה יותר לרמות לדוגמא שקרובה אלינו כל השחיתות בממשלה שנחשפת כל הזמן פעם גם היה שחיתות אבל אנחנו פשוט לא ידענו

והלאה למי שמועניין התקופה הקודמת היתה תקופת העוצמה או כוח שבה אנשים צברו עוצמה והכל היה עניין של עוצמה זה לא אומר שעכשיו אנשים לא צוברים עוצמה

הקטע שעכשיו הכל חשוף ומסבירים גם את כל התקופות שהיו בהיסטוריה לפי דעתי זה סרט מאוד פותח עניים וצריך ממש להיות אם ראש פתוח כדי לראות אותו

אתה חופר חופר וחופר על הממשלה ועל השחיתויות ורושם בלוקים של מילים בלי פיסוק, בצורה הכי לא מובנת שיש. (אתה ועוד הרבה כמוך בדיון הזה)

גם אחרי קריאה שלישית של הפוסט שלך אתה מצטייר כמישהו שעולה לכיתה ה' , גג ו' ואתה עדיין מצפה שניקח אותך ברצינות?

לפני שאתה מפרסם פוסט, קח נשימה ארוכה, נסה לחפש מקום מומלץ לפסיק ולך על זה.

מדיון עם פוטנציאל מעניין צריך לעבור פוסט פוסט וללקט עם פינצטה את השורות הקריאות.

קבלו את ה - Zeitgeist הנוכחי (זה הולך להמם אתכם, אתם תגלו דברים שמסתירים מימכם ואתם חיים ללא ידיעה על כך)

ArtyPP, UNDERDOG, אתם לא יודעים עברית או מנסים להיות לא מובנים בכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חופר חופר וחופר על הממשלה ועל השחיתויות ורושם בלוקים של מילים בלי פיסוק' date=' בצורה הכי לא מובנת שיש. (אתה ועוד הרבה כמוך בדיון הזה)

גם אחרי קריאה שלישית של הפוסט שלך אתה מצטייר כמישהו שעולה לכיתה ה' , גג ו' ואתה עדיין מצפה שניקח אותך ברצינות?

לפני שאתה מפרסם פוסט, קח נשימה ארוכה, נסה לחפש מקום מומלץ לפסיק ולך על זה.

מדיון עם פוטנציאל מעניין צריך לעבור פוסט פוסט וללקט עם פינצטה את השורות הקריאות.

קבלו את ה - Zeitgeist הנוכחי (זה הולך להמם אתכם, אתם תגלו דברים שמסתירים מימכם ואתם חיים ללא ידיעה על כך)

ArtyPP, UNDERDOG, אתם לא יודעים עברית או מנסים להיות לא מובנים בכוח.

[/quote']

אני מבין שלא כולם ברמת האינטלגנציה שלך. אבל בתור בנאדם "חכם" הייתי מצפה שתבין מה אני רושם אחרי שקראת 3 פעמים אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלא כולם ברמת האינטלגנציה שלך. אבל בתור בנאדם "חכם" הייתי מצפה שתבין מה אני רושם אחרי שקראת 3 פעמים אותו דבר.

לא מדובר פה על רמת אינטליגנציה. תשתמש בפיסוק, ככה אצטרך לקרוא רק פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הרבה יותר גרוע, ההשתלטות כבר החלה. אם תשים לב, לתפוחי-אדמה יש 48 כרומוזומים, 48! זה שניים יותר מאשר יש לבני-אדם! למה שלפקעת התמימה כביכול יהיו כל כך הרבה כרומוזומים? אז הנה משהו שהממשלות לא רוצות שתדע. תפוחי אדמה הם למעשה חייזרים מוסווים, כאשר אתה אוכל תפוח אדמה להנאתך (במיוחד בצורת צ'יפס) החייזרים חודרים למוח שלך דרך כלי הלימפה ומשדרים משם למפקדה שלהם במאדים. הממשלות יודעות על זה כבר שנים אבל מסתירות את המידע מהציבור, בתמורה החייזרים מצוטטים למחשבות שלנו ומעבירות את המידע לממשלות.

אתם כמובן לא תאמינו לזה, כי ככה אתם מתוכנתים לעשות, אבל זאת האמת לאמיתה ותמורת סכום סימלי תוכלו להצטרף לסדנא בהנחייתי שתסביר לכם איך העולם באמת עובד ותלמדו טכניקות לשליטה בגלי המוח שלכם, דבר שמבלבל את החייזרים. טוב, הסכום לא באמת סימלי, אבל יש אפשרות לתשלומים.

אהה! עליתי עליך! אתה סתם עובד עלינו. עובדה, יש בהודעה שלך סימני פיסוק! אם זה היה רציני, היית כותב הכל בפסקה אחת, בלי סימני פיסוק בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...