Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים - עמוד 7 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים

ArtyPP

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממה שקראתי פה ושם פוסט לא הבנתי דבר אחד

אם התיאוריה נכונה (שהיא שאנחנו חיים בשקר/מטריקס)

איך הבוסים של העולם הרשו לכזה סרט להתפתח ולהתפרסם הם הרי היו מונעים זאת הם הרי כל יכולים!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) קצת קשה למנוע דליפת מידע בימנו (אם כי אפשרי).

2) למה להם? תראה את חילוקי הדעות שזה יוצר רק בפורום. למעשה, אם לא היה שני צדדים למטבע, הממשלה הייתה מודאגת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zomero מה מטרקיס מה? מה אתה ילד שחי בסרט? עוד תבואו ותגידו "אנחנו חיים בתוקפת "המחסל". מטרקיס זה סרט אוקי. סרט מדע בדיוני!! כלומר שום דבר ממה שנאמר או נראה בסרט לא מצאיותי. אז חלאס להישתמש בבטוי "אנחנו חיים במטרקיס" כי אחנו לא וגם לא נחיה :\ איזה ילדי של הוליוד אתם בחיית... רואים יותר מידי . תתנקו מ"המטריקס" ותצאו לנשום קצת אוויר.

פותח התרד סתם ראה סרט וחשב לעצמו שלהיות בעל דעה אישית זה מגניב ועכשיו הוא מתלהב מהרעיון שכולם *ונות ולאף אחד לא אפכת ממנו, והוא סתם נכנס יותר מידי לדמות של "הגיבור המורד נגד הממשלה". עוד כמה ימים יעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לזה התכוון המשורר...

הכוונה שלי הייתה לתאר מצב מסוים שבו אנשים חיים באשליה שלפי מיטב הבנתי על כך מדבר הסרט שהובא...

(בניגוד גמור לדעתי!)

ולמה לשלול ממנו את הזכות ללמוד ולהתפתח? לא מגיע לו לקבל תשובה מאנשים (לאו דווקא אני) שינסחו דעות שונות (ע"ע פלורליזם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תתאר אבל על תשתמש בשמות של כי זה הדבר הכי לא מציאותי...

ולמה לשלול ממנו את הזכות ללמוד ולהתפתח?
טוב לא ממש הבנתי למי הכוונה פה אבל אני מאמין שלפתוח התרד.

אף אחד לא שולל ממנו זכות ללמוד או להפתח אנשים פשוט מנסים לפתוח לו את העיניים ולהסברי לו שאין צורך להאמין לכל דבר שרואים בטלויזיה. אנשים כן מנסחים דעות שונות במשך 9 עמודים של התרד, אבל פותח הנושא מסרב להישמע לדעות של אנשים אחרים וממשיך ללכת עם הראש בקיר שהוא יודע את האמת ולנו ישתילו צ'יפ למוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע מופיעות תאוריות קשר מויקיפדיה:

"גורם העיקרי להופעתן של תאוריות קשר הוא הניסיון להעניק הסבר נוח יותר לאירועים או מצבים שההסבר הקיים להם אינו מספק או גורם לאי נוחות לרבים. לדוגמה, העובדות הגלויות ביחס לרצח קנדי, המצביעות עלכך שנרצח עלידי מתנקש בודד, שפעל ככל הנראה ממניעיו הוא, אינן נוחות לאמריקנים רבים מסיבות שונות. חלקם אינו חש בנוח נוכח העדות לשבריריותם של החיים, כולל אלו של נשיא מעצמה חזקה, והעובדה שאדם מעורער בנפשו עשוי בכל רגע לקפד את פתיל חייו של נשיא נבחר. אחרים חשים כי אם ניתן יהיה להאשים גורם מזוהה כלשהו באחריות לרצח, ניתן יהיה להעניש את הגורם שהביא למות הנשיא ולזכות בעקיפין ב"קתרזיס".

תאוריית הקשר ביחס למותו של אלוויס פרסלי, לעומת זאת, מעוגנת ברצונם של רבים לדחות את העובדות הפשוטות של מותו לטובת תאוריה שתהפוך את הזמר האהוב ממסומם כרסתני שמת מתבוסס בקיאו לגיבור. תאוריות אחרות, כמו זו הטוענת שפול מקרטני מת, נובעות משעשוע יותר מרצינות והן משקפות חשיבה אנימיסטית הקיימת אצל רבים."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואינה חבר'ה

נראה לי נפלתם פה ממש חזק על פותח הת'ראד....

מיסכן סהכ רצה להמליץ על סרט

והביא את דעתו בנושא עליו מדובר

ויש פה כולם קופצים עליו שהוא חיי בסרט בעולמות אחרים בקונספירציות.... מיסכן כולה רצה להתבטא....

חחח....

לילה טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא בא להמליץ על סרט, הוא בא להתנשא כמו רוב חובבי הקונספירציה

שים לב מה הייתה כותרת הת'רד המקורית

הרבה אנשים כאן חיים בחלום ואני מצאתי תסירטון שיוציא אותכם מימנו

גישת ה"אני יודע הכל ולכן עליון ממכם" שרוב אנשי הקונספירציה באים איתה היא שמפריעה לפחות לי אישית. הוא לא בא להראות לנו את הסרט, או לדון על התוכן שלו, הוא בא להתלהב שהוא יודע ואנחנו לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת ליפני הפוסט לא ידעתי מה זאת ביכלל המילה הזאת (קונספירציה) ואתם עוד אומרים שאני אחד כזה איך ? עם אני לא יודע מה זאת אומרת ביכלל בכללי תאמת פשוט רצית שעוד אנשים יראו תסרט ויגידו מה הם חושבים על מה שקורה בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת ליפני הפוסט לא ידעתי מה זאת ביכלל המילה הזאת (קונספירציה) ואתם עוד אומרים שאני אחד כזה איך ? עם אני לא יודע מה זאת אומרת ביכלל בכללי תאמת פשוט רצית שעוד אנשים יראו תסרט ויגידו מה הם חושבים על מה שקורה בסרט.

אמריקאים ידועים כאנשים מאד משועממים.

אז הם חייבים להמציא כל מני דברים שיעסיקו אותם.

אחרי שנמאס להם מהבדיחות הלא מצחיקות (בלשון המעטה)

על ..כל דבר בעצם, בסאות'פארק, הם "קצת" נדפקו והתחילו לחשוב,

שהממשלה הבנק והתחנת כבוי-אש שולטים להם בחיים, לך תבין.

אל תאמין לכל מה שאתה רואה.

יש עולם יפה בחוץ, צא לראות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את החלק ההתחלתי של הסרט על דת, דווקא היה לי מעניין מאד.

הבעיה העיקרית בסרטים כאלה, ובכל מיני הוכחות פלאיות שדבר שחשבנו עליו הוא לא נכון הוא אכן בורות.

אני אישית באמת לא מכיר כל מיני סיפורים עתיקים שמקבילים לסיפורו של ישו, אבל הסרט קובע לי באותות ובמופתים שכולם אותו הדבר. ולכן אני כנראה אאמין לו, אבל הוא לאו דווקא אמין ב100% אז צריך להתייחס להכל בחשדנות.

בכל מקרה ידוע לי שאכן הקבלות בין התנ"ך ל"סיפורי גילגמש" קיימות וזו לא הפתעה בכלל שחלק מסיפורי התנ"ך קיימים בורסיות אחרות במקומות אחרים.

הסרט לוקח פרטים קטנים מתוך התנך וקובע בוודאות שהם קשורים לנושא שלו, כמו משה ועגל הזהב, שפה אני אכן זוכר מעט את הסיפור, ולכן זה נראה לי מוזר כי הנושא שלו הוא שונה לגמרי.

אקיצר, אני כן ממליץ לצפות בדברים כאלה, אבל שכל אחד יסננן לעצמו , גם מסרטים שהם לכאורה אמינים מהמדיה הרגילה, מה נראה לו הגיוני ומה לא. ואם הונשא חשוב אז לחקור לבד לעומק עם ספרים ומקורות נוספים ולהגיע למסקנה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...