Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים - עמוד 10 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים

ArtyPP

Recommended Posts

הנתון החשוב שלא ציינת הוא ההפרשים במסה

מפציץ מיטצ'ל - בערך 14,000 ק"ג משקל טיסה טיפוסי, מתוך זה כ-3,000 ק"ג דלק בהמראה.

מטוס נוסעים 767 - בערך 170,000 ק"ג משקל המראה טיפוסי, מתוך זה כ-80,000 ק"ג דלק בהמראה.

אני חושב שזאת ההשוואה הרלוונטית כאן.

בנוסף, מהירות השיוט של מפציץ מיטצ'ל היא מעט יותר מ-100 מטרים לשניה. מהירות השיוט של מטוס 767 יותר מ-200 מטרים לשניה. האנרגיה הקינטית של מטוס 767 גדולה פי 50 מזה של מפציץ מיטצ'ל.

השאלה היא לא למה המגדלים קרסו, השאלה היא איך הם הצליחו להחזיק מעמד כל כך הרבה זמן...

נתוני מטוס ה-767 לקוחים מאתר היצרן. נתוני מפציץ המיטצ'ל ממספר אתרים היסטוריים על WWII.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במקום להעתיק שטויות מהאינטרנט, תראו כבר את הפאקינג סרט.

ראיינו את אדריכלי הבניינים שהעידו שהם בנו את הבניינים מספיק

חזק כדי לספוג מספר גדול של שיתרסקו לתוכו - To sustain MULTIPLE Hits

ולמי ששאל אם ראיתי איך הם נראים אז:

1. כן. ב- 1997.

2. גם עליתי עליהם וגם על האמפייר סטייט.

ועוד משהו - התאוריה שאמורה להפריך את ה"קונפירציה"

טוענת שהחום באמת לא מתיך פלדה...אז מאיפה היתה פלדה מותכת שם ?!?!?

ובניין 7 בכלל לא בער, ושם דבר לא התנגש בו !

ודבר נוסף - השלד של התאומים - במרכזו, ישנם 47 מוטות פלדה.

איך זה שהם נעלמו פתאום, והזכר היחיד להם היה שפיץ קטן שעלה מהאדמה והיה חתוך

ב- דיוק כירורגי, של 45 מעלות...איך? - ע"י פיצוץ (המסה) מתוכנן (ע"ע THERMITE).

בקיצור - תראו כבר את הסרט ורק אח"כ תגיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיינו את אדריכלי הבניינים שהעידו שהם בנו את הבניינים מספיק

חזק כדי לספוג מספר גדול של שיתרסקו לתוכו - To sustain MULTIPLE Hits

מה אתה מצפה שהם יגידו, שהם בנו את המבנה מפלקל? אנחנו מנסים להסביר לך שבכל בניין נכנס מטוס במשקל של 150 עד 170 טון, במהירות של 200 מטר לשניה ועם כ-80 טון דס"ל. בנוסף לכך כל החומרים הדליקים שהיו באיזור הפגיעה או מעליו התלקחו (ויש הרבה חומרים דליקים, כפי שכבר ציינתי בהודעה קודמת בנוגע ל-WTC7). השילוב של הפגיעה הראשונית ביחד עם הבעירה האדירה מספיקים למוטט כל מבנה. כמו כן, אם היית טורח לקראו את ההודעות הקודמות שלי, כמו גם ניתוחים סטטיסטיים מאותו האירוע, הייתה מבין שרק חלק קטן מההרוגים, נפגעו בקריסת המגדלים (רוב ההרוגים מהקריסה היו אנשי כיבוי והצלה). הרוב המכריע של ההרוגים שהו באיזורי הפגיעה או מעליהם.

ועוד משהו - התאוריה שאמורה להפריך את ה"קונפירציה"

טוענת שהחום באמת לא מתיך פלדה...אז מאיפה היתה פלדה מותכת שם ?!?!?

אני ראיתי הרבה מתכת מעוותת ומרוסקת, לא ברור לי איך קבעו אם הפלדה הותכה או לא. זכוכית ובטון עשויים להפוך לנוזל סמיך גם בטמפ' נמוכות יותר, קצוות של מוטות פלדה שנשברו תחת חום ועומס רב עשויים להראות מותכים משום בשל החיכוך הרב בנק' השבר. זאת בכל מקרה לא הטענה היחידה נגד הקונספירציה, יש עוד אלפי טענות אחרות. למעשה תיאורית "הפיצוץ מפנים" כל כך מסובכת ומתבססת על ראיות קלושות שקל מאוד להפריך אותה.

ובניין 7 בכלל לא בער, ושם דבר לא התנגש בו !

ודבר נוסף - השלד של התאומים - במרכזו, ישנם 47 מוטות פלדה.

איך זה שהם נעלמו פתאום, והזכר היחיד להם היה שפיץ קטן שעלה מהאדמה והיה חתוך

ב- דיוק כירורגי, של 45 מעלות...איך? - ע"י פיצוץ (המסה) מתוכנן (ע"ע THERMITE).

בניין WTC7 בער כהוגן, הוא נפגע גם מכמות אדירה של רסיסים מקריסת מגדלי התאומים. לא נעשו כל נסיונות (ולא הייתה כל אפשרות) לכבות את השריפה, המבנה קרס רק לאחר שעות ארוכות של שריפה שהשתוללה באין מפריעה. למיטב ידיעתי לא היו הרוגים ב-WTC7 ובכל מקרה הבניין היה כל כך פגוע שגם אם לא היה קורס מעצמו היו צריכים להרוס אותו. אז למה שמישהו יטרח ויפוצץ אותו?

המוטות לא נעלמו - לאחר קריסת המגדלים נשאר במקום הר עצום של שברים ופסולת, אני לא חושב שאתה מודע לגדול של ההר הזה שהתנוסס לגובה מספר קומות וגם מילא את החניונים התת-קרקעיים. אם תסתכל היטב על התצלומים תראה שההר הכיל כמות מרשימה של מוטות פלדה מעוותים ושבורים.

אתה טוען שנשאר רק הקצה התחתון שלהם חתוך ואכן יש מוט פלדה אחד שמזדקר לו מההריסות חתוך ב-45 מעלות (קצת פחות, אבל בואו לא נהיה קטנוניים), אבל הקריסה התחילה מראש הבניין ולא ממרגלותיו וכמובן שהמוט גם יכל סתם להשבר בזווית הזאת, שהרי היו עוד מאות מוטות שבורים בזוויות אחרות באתר ההריסות.

אבל בו ונזרום עם התאוריה שלך, על מנת לחתוך מספר קריטי של מוטות תמיכה מרכזיים היה צריך להטמין מספר לא מבוטל של מטעני thermite גדולים ומתוכננים היטב אי שם באיזור הקומות ה-80-90, היה צריך להטמין אותם באופן כזה שהם לא יופרעו בשל התנגשות המטוס בבניין ובלי שאף אחד ישים לב לקיומם. מנגנון ההפעלה של המטענים היה צריך לעמוד באש שפרצה לאחר ההתנגשות (כזכור - איזור תחילת הקריסה עמד בלהבות). היה צריך לחזור על כל התהליך גם בבניין השני.

אותו אירגון מסתורי שהטמין את מטעני הטרמיט הפעיל אותם רק לאחר שכמעט כל יושבי המגדלים מתחת לאיזור הפגיעה פונו כשהמטרה היחידה שלו למעשה היא למוטט סופית את המגדלים (שגם אם, אולי, היו שורדים את ההתנגשות היו מועמדים בוודאות להריסה מבוקרת). בסיכום - פעולה סופר מורכבת, מסוכנת, מועדת לחשיפה ובלי שום מניע הגיוני.

במקום להעתיק שטויות מהאינטרנט, תראו כבר את הפאקינג סרט.

ראיתי, הוא עונה יופי להגדרה של "שטויות מהאינטרנט". אני אשמור אותו בספריית המועדפים שלי תחת מדור "קונספירציות הזויות" מתחת לאתר שמסביר שאין דבר כזה AIDS והכל מזימה של המערב וחברות התרופות.

-- תוספת --

Bijlmer747crash.jpg

זה מה שקורה למבנה שמטוס נוסעים עובר דרכו (אסון מטוס המטען של אל-על באמסטרדם), במקרה הזה המטוס גם היה בניסיונות לנחיתת חירום ולא טס מהר (מדפים פתוחים, גלגלים מורדים) כמו המטוסים שנכנסו בתאומים. המבנים האלו בנויים מבטון ומאחר וזאת הולנד ולא רומניה, ניתן להניח שאיכות הבנייה שלהם לפחות סבירה. למרבה המזל המבנים היו די ריקים בזמן הפגיעה ומספר הקורבנות היה נמוך יחסית.

המטוס פגע במבנים כשהוא נוטה על צידו (בגלל כשל בפתיחת מדפים בצד אחד והפגיעה שהוא סבל בכנפיים), לכן שטח הפגיעה בבנינים קטן יותר.

מאחר שההתרסקות ההיא עירבה נושאים כמו "ישראל" "ארה"ב" "נשק סודי" "חומרים כימיים מסתוריים" וכו' היא כמובן עוררה גל של תאוריות קונספירציה, חלקן קמו לתחייה לאחר 2001. אני עוד זוכר חלק מהתאוריות האלו בזמן אמת. למעשה, גם אם המטוס נשא כמה טונות של חומרים נפיצים (המטוס נשא ככל הנראה כמה מאות ליטרים של חומרים כימיים שוניים ותחמושת נק"ל), זה בטל בשישים לעומת האנרגיה שהייתה אצורה בדס"ל שלו. זהו פשוט מקרה של מטוס גדול שנכנס בבניין והורס אותו. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אחי... הבאתה הרבה תאוריות יפות...

זה רק אני או שרק ביניין מספר 7 נפל (מפתיע.) (שהיה מלא במחשבים של הבורסה)

זה רק אני או שיש מלא ביניינים מסביב (לך תבדוק במפה) שעדיין עומדים כמעט בלי פגע מסביב.

מה בכלל קשורה שירפה בביניין הזה לשתי התאומים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מבין שלעומת התאוריות שאני מצדד בהם, אתה מביא את האמת. שטויות, גם אתה מציע תאוריות, רק שהתאוריות שאתה מצדד בהן מסובכות, מפותלות, דורשות הרבה עובדות תומכות שאתה לא ממש מסוגל להציע וכו'. התאוריה שלך לא רק נחתכת על ידי תערו של אוקם, היא מרוטשת לגזרים.

בניינים 1 ו-2 היו עמוסים בהרבה יותר מחשבים. דווקא המידע של הבורסה כמעט ולא נפגע (למעשה לא נפגע כלל) משום שהוא מגובה באופן דינאמי במספר אתרים שונים. המסחר בבורסה התחדש לאחר האסון ללא כל בעיות, תהיה בטוח שכשמדובר במידע פיננסי של חברות ענק ושל בנקים, הוא שמור היטב.

בנוסף, לא רק WTC7 נפגע מרסיסים, כל הבנינים האחרים באיזור נפגעו ודי נראו זוועה לאחר האסון. WTC7 בגלל מיקומו, גודלו וביש מזל נפגע הכי הרבה.

עיניים לך ולא יראו... הבניין נראה אפוף עשן במשך שעות. אפשר לטעון כמובן שבתחתית הבניין עמד DJ עם מכונת עשן עסוקה במיוחד, הטענה הזאת מסתדרת אולי עם שאר התאוריות שלך, אבל אני מעדיף לחשוב שכל העשן הצביע על דליקה רצינית שהשתוללה במבנה.

אני יודע שאי אפשר לשכנע אתכם. אתם הרי יודעים יותר טוב מכולם, עינכם פקוחות ואתם יודעים את האמת. אבל אני מרגיש צורך להגיב למען שאר חברי הפורום שעלולים לקחת את הדברים שאתם כותבים ברצינות...

* תוספת *

http://www.youtube.com/watch?v=kcrF346sS_I&NR=1

קצר ולעניין. וכמו שאומר בסרטון מפקד כבאי האש, כל התאוריות האלו פוגעות בזכרם של הנופלים.

אני ירושלמי, שנסעתי לניו-יורק בספטמבר 2001, הייתה בכך גם הפוגה מהלחץ הנורא שהעיר הייתה שרויה בו, הפיגועים הבלתי פוסקים, קולות הירי מגילה. ניו-יורק הייתה שאננה, כמו שכל עיר נורמלית צריכה להיות. בתחבורה הציבורית לא הייתי צריך לשבת על קצה המושב ולחפש פרצופים חשודים, יכלתי לשבת במסעדה ברוגע.

אחרי שהמגדלים נפגעו, לא יכולתי לסבול את כל שידורי הטלוויזיה שהראו אותם בוערים בעשרות ערוצים שונים. יצאתי החוצה להסתובב קצת ברחובות ברוקלין ולהתרחק קצת מכל האסון הזה. לא ידעתי שהמגדלים קרסו. בשעות לפני-הצהריים השמיים נעשו אפורים והתחיל לרדת עלי שלג דקיק. פתיתים אפורים, עדינים נחתו על הכבישים, על המכוניות ועל המעיל שלי. זה כמובן לא היה שלג, הרוח נשאה את כל האבק שהתרומם מאיזור האסון לכיוון ברוקלין וככה כל הרובע התכסה בשכבה דקיקה של מה שהיה פעם ציוד משרדי, ניירות, שטיחים ובני אדם.

מהקורבנות לא נותר דבר או שנותרו שרידים מעטים בלבד. ברכבת התחתית בדרך למנהטן, יומיים לאחר האסון, שמעתי שיחה מקרית בין אנשים. אחד מהם סיפר שחבר שלו, רופא שיניים, עמוס מעל הראש בבדיקה של שרידי גולגלות בניסיונות זיהוי על פי צילומי נשך. במנהטן המשפחות פיזרו תצלומים של יקיריהם הנעדרים. מודפסים במדפסת הביתית ותלויים על כל גדר ועץ. לדפים היה פורמט דומה, שם - מר אלמוני פלמוני, תמונה מחוייכת בחליפה ועניבה או במהלך חופשה משפחתית, עובד בחברה זאת וזאת בקומה 80 עד 90 בבנין הצפוני או הדרומי. בוודאי אותו אדם היה מאושר לעבוד במרומי המגדל, עם הנוף המהמם של ניו-יורק. הגשם הגיע, וכל אותם ניירות נרטבו, והדיו של המדפסת הביתית נזל, והם התגוללו ברחובות. והנעדרים לא חזרו הבייתה, הם היו מפוזרים ברחובות העיר, על הכבישים, על המכוניות ועל המעיל שלי.

האנשים האלו נסעו בבוקר לעבודה, להביא פרנסה למשפחות שלהם. האנשים האלו היו נוסעים תמימים במטוס בדרך לפגוש משפחה, בדרך לחופשה או לעבודה. הם נהרגו במתקפת טרור רצחנית, אני מבקש שלא לפגוע בזכרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

זה רק אני או שיש מלא ביניינים מסביב (לך תבדוק במפה) שעדיין עומדים כמעט בלי פגע מסביב.

פאקינג מעוותי אמת שחיים במרתפים ומעולם לא עשו סקס, אפילו לא עם כומר קתולי.

:lol:

תירגע, לא התכוונתי אליך, התכוונתי לגיקים פאראנואידים שלא מאמינים בכלום ולעולם לא יקבלו עובדות אמיתיות.(ע''ע: אבי בליזובסקי)

WTC7 קרס בגלל 3 סיבות עיקריות:

1. בעירה ממושכת, דהיינו מ9 בבוקר עד 5 בערב..

2.מבנה הנדסי שבכלל לא מסוגל להתמודד עם פגיעה בבנין, או במקרה שלנו, פגיעה בקורות התמיכה על ידי חום.

3. מיכלי דיזל(כל אחד מכיל מאות ליטרים) שהתלקחו במרתף והזינו את האש שכבר פרצה.

4. עין הרע. (סתם בשביל הקטע, אבל מי יודע.)

כפי שנאמר לך, התיאוריות הללו מופרכות לחלוטין, גם אני כשראיתי את הסרט לפני 7 חודשים האמנתי, כן האמנתי(לא באופן מוחלט), למשך 3 ימים שזאת באמת הייתה עבודה פנימית, 2 הדברים שהשפיעו עלי היו:

1. WTC7

2. הצילומים שהראו את המטוס פוגע בפנטגון, ולכאורה נעלמו.

1. העובדות ידועות.

2. הצילומים שוחררו, אבל מהמרחק שהם צולמו, ומאיכות המצלמות, לא רואים דבר פרט לכדור אש.

הכי מפגרים יצאו הבחורים מ LOOSE CHANGE, מטומטמים בטירוף.

מראים לך קטע שכיביכול המטוס לפני שהוא פוגע בבנין, הוא יורה טיל :kopfpatsch: ROFL.

במבט שלישי בוחן בסירטון, הבנתי שהוא אידיוט. 2. לא אפשרי מבחינה מציאותית, דהיינו שהטיל יפגע בחלון, ולא יתפוצץ. 3. שהוא אידיוט שלא מאמין למה שהוא אומר.

זה פשוט הדהים אותי, אתה רואה תצלום של המטוס מלמטה, הוא מביא זום דיגיטלי, עד שאתה רואה פיקסלים, והוא פשוט קובע:

שהנה רגע, תביטו בום, כן הנה הטיל.

לא טיל ולא נעליים, החרטום של המטוס היה חצי מטר בתוך הזכוכית, ויצר מין פיצוץ קטן, שלא דומה לכלום, וכן הוא קובע, הנה הטיל.

יודעים מה, בואו נזרום עם המונגול, המטוס אכן ירה טיל במהירות ודיוק מדהימים.

אז למה הפיצוץ הפנימי שהיה צריך להיראות מבחוץ לא קרה לפני שהמטוס הספיק להיכנס עד הסוף?

ובכן, סיימתי את טענותי.

אגב גם זייטגייסט וגם לוס צ'ינג', נערכו כמה וכמה פעמים, כדי שהתיאוריות יהיו קרובים למציאות.

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבת שלום ומנוחה... (ולא כי אתה צריך אותה או משהו כזה ;))[br]פורסם בתאריך: 26.08.2008 בשעה 16:49:12

דרך אגב לא ממש מפריע לי למה אתה מאמין... :)

ואני לא יודע מה קרה שם... כול מה שאני יודע שבתור בן אדם שמסתמך על עובדות יש שם יותר מידי דברים מוזרים בסיפור של התאומים...

חוץ מזה שזה לא סוד שיש משפחות של מולטי ביליונרים שפחות או יותר שולטים בעולם כבר המון שנים...

ולא זה לא התחיל בעידן המודרני.

זכור דבר אחר ITS ONLY BUSINESS BABY ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שזה לא סוד שיש משפחות של מולטי ביליונרים שפחות או יותר שולטים בעולם כבר המון שנים...

ולא זה לא התחיל בעידן המודרני.

זכור דבר אחר ITS ONLY BUSINESS BABY ;)

אכן אחי, זה היה מאז ומעולם, כמו שכתוב בתנ''ך: "וכסף יענה על הכל."

בנימה אישית, לא יטריד אותי כלכך אם יגלו שזה הייתה עבודה פנימית או שבן לאדן עומד מאוחרי כל הענין.

פשוט הגבתי ספציפית על הענין, אחרי בירור ספציפי על נפילת המגדלים+פנטגון+שאנקסוויל.

בשורה התחתונה עם יד על הלב, היא הדבר היחיד שאנחנו צריכים לדאוג לו.

בברכת כל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לא צפיתי בסרט, הוא למעלה משעתיים ואני חושש שהוא כמו הסרט המקורי, שקישר מספר תאוריות קונספירציה בלי באמת לקשר אותם ומספק מעט מאוד עובדות נתונות לאימות ו/או רלוונטיות (מה המקום של כל החלק על הדת בהתחלה בקונספירציה הנוכחית של הבנקאים / פוליטיקאים?) אבל בקשר להדפסת כסף שלא עומד מאחוריו שום דבר זה בכלל לא סוד.

יש מי שמסביר את העניין הרבה יותר לעניין:

http://www.youtube.com/watch?v=vVkFb26u9g8&feature=related

בכל מקרה כתבתי פה על תאוריית קונפירציה שאני מאמין בה, אבל זה לא סקסי בגלל שה"רעים" הם לא קפיטליסטים / בנקאים אלא הסוציאליסטים / ירוקים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=364938.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהחלק הראשון על הדת הכל בולשיט פראנואידי. וגם לא כל החלק הראשון, רק עד לקטע שהוא מתחיל עם זה שאלו בשליטה יודעים שהדת היא שקר ומשתמשים בדת לשלוט על הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, ראיתי את הסרט השני:

ה' ישמור איזה אפקטים מעצבנים ובא לי לחנוק את הקריין

היה אפשר לצמצם את הסרט לפחות בחצי.

מה שיש בחלק הראשון מובא בלינק שהבאתי מקודם (הבעייתיות שבמערכת המוניטורית Money as debt)

ובחלק השני זה הופך להיות הרבה יותר הזוי מהסרט הראשון (לא מאמינים תראו!) כשהבמאי מציע חברה המתבססת על ועם הרבה, הרבה, New Age Sh*t

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...