Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים

ArtyPP

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, עזבו, ה 11 לספטמבר היה עבודה מבפנים, הפנטגון נרמס ע"י פיל ורוד בלתי נראה, לא באמת נחתנו על הירח, אלוויס חי והוא כרגע סועד בדיינר בממפיס, והעולם מוחזק ע"י 4 פילים שעומדים על גבו של צב ענק ::)

(אם עכשיו מישהו מעז לקפוץ עם הקטע של הנחיתה על הירח ונותן לי את הדוגמה המפגרת של הדגל אני שובר לו את האף דרך המסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מאמין בזה,אבל בשונה משאר הדבילים פה,אני לא מזלזל בלי שראיתי,תעשו טובה ותשמרו תגובה כמו

תסלחו לי על הביטוי, אבל זה מפגר כמו "הסוד".

אם אתם באמת מאמינים שאסון התאומים היה של ה-CIA או של ה-FBI (או של שניהם), צר לי לאכזב אתכם - אבל החשיבה שלכם קצת עקומה.

אגב, לא ראיתי את סרט (כמו שלא ראיתי את "הסוד") כי אני לא אוהב לבזב זאת הזמן שלי על קונספירציות.

לחברים שלכם,לא לדיון,אתה רוצה להגיב תשקיע תזמן בלראות תסרט ואז אתה ופותח הדיון תוכלו להתדיין באותה רמה,אתה עכשיו סתם יוצא מטומטם שמדבר על דברים שאין לו מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמה המפגרת של הדגל לא נכונה, כי הדגל לא עשוי מבד- אלא מפלסטיק (מוקשח!)

ואם תפתח את העיניים תראה שחוץ מהתורן עליו הוא מוחזק, יש מקל למעלה שמחזיק אותו.

המקל עליו הדגל מוחזק לא נראה ככה: |

אלא ככה:

____

|

|

|

|

עשוי מ 2 מקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי את הסרט הזה לפני כמה חודשיים אבל טוב שעוד מישהו שב לב אליו :)

Zeitgeist, The Movie | Final Edition [ ENGLISH subtitles ] - 122 min - Mar 11, 2008

GMP LLC - www.zeitgeistmovie.com

http://video.google.com/videoplay?docid=-1817848131611744924

סיקור קצר:

מדובר בקבוצה של אנשים בנקאים פוליטיקאים או קבוצה מסויימת בעבר שמשתמשים בדרך שלא דרך כדי לשלוט בעולם בצורות מתוחכמות

כמו דת טליויזה תקשורת חינוך וכו

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=327490.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמה המפגרת של הדגל לא נכונה, כי הדגל לא עשוי מבד- אלא מפלסטיק (מוקשח!)

ואם תפתח את העיניים תראה שחוץ מהתורן עליו הוא מוחזק, יש מקל למעלה שמחזיק אותו.

המקל עליו הדגל מוחזק לא נראה ככה: |

אלא ככה:

____

|

|

|

|

עשוי מ 2 מקלות.

מה בכלל התאוריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאוריית הקונספירציה אומרת שהנחיתה זויפה, כי בסרטון רואים את הדגל "מתנפנף ברוח למרות שבירח אין רוח"

תמונה ברזולוציה גבוהה:

http://spaceflight.nasa.gov/gallery/images/apollo/apollo11/hires/as11_40_5874.jpg

מי שלא רואה את המקל שמחזיק את הדגל מלמעלה עיוור לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאוריית הקונספירציה אומרת שהנחיתה זויפה, כי בסרטון רואים את הדגל "מתנפנף ברוח למרות שבירח אין רוח"

והאיטרסט של בכל הסיפור הזה?

אני באופן אישי חושב, שכל אותם אנשים שחיים בעולם הקוספרציות,

צריכים לבדוק את כל מה שקורה סביבם.

זה יפה גם שהם רואים "בנו" כיוצאי דופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מובן לכם תיראו תסרט ואז תגיבו מה שווה להגיב עם ביכלל לא ראיתם תסרט אתם אומרים שהסרט שיקרי יכול להיול אבל גם יכול להיות שאתם חלק מי הממשלה שמנסה להתיר את הדברים האלו מי העם אולי אתם חושבים שאני משוגע שאני מדבר פו על דברים כאלו אבל אחרי אותו סרט אני מבולבל מה נכון ומה שקר החלק הראשון של הסרט ניראה לי דיי נכון החלק השני של הסרט ניראה לי קצת לא מציאותי אבל הכל יכול להיות בעולם המטורף שלנו והחלק השלישי ניראה לי יותר נכון מי כל דבר אחר וגם בקשר לחלק הרבעי של המיקרו צ'יפים האלו זה ניראה לי גם נכון כי בתחלאס ברור שזה מה שהיה קורה בסוף עם לא אבנתם לא יהיה סוף עולם ב50 שנים הקרובות פשוט הממשלה תגביל תעם וגם הצ'יפים האלו בינתיים רק לגילוי איפו אתה נימצא עכשיו אבל לכו תידעו לכם מספרים שזה לגילוי ואולי בעצם זה גם ישמיד אותך עם תבצעה משהו רע כמו תהרוג מישהו או תישדוד איזה בנק אבנתם לאן אני חותר עוד כמה עשרות שנים הממשלה פשוט תישלוט בעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מובן לכם תיראו תסרט ואז תגיבו מה שווה להגיב עם ביכלל לא ראיתם תסרט אתם אומרים שהסרט שיקרי יכול להיול אבל גם יכול להיות שאתם חלק מי הממשלה שמנסה להתיר את הדברים האלו מי העם אולי אתם חושבים שאני משוגע שאני מדבר פו על דברים כאלו אבל אחרי אותו סרט אני מבולבל מה נכון ומה שקר החלק הראשון של הסרט ניראה לי דיי נכון החלק השני של הסרט ניראה לי קצת לא מציאותי אבל הכל יכול להיות בעולם המטורף שלנו והחלק השלישי ניראה לי יותר נכון מי כל דבר אחר וגם בקשר לחלק הרבעי של המיקרו צ'יפים האלו זה ניראה לי גם נכון כי בתחלאס ברור שזה מה שהיה קורה בסוף עם לא אבנתם לא יהיה סוף עולם ב50 שנים הקרובות פשוט הממשלה תגביל תעם וגם הצ'יפים האלו בינתיים רק לגילוי איפו אתה נימצא עכשיו אבל לכו תידעו לכם מספרים שזה לגילוי ואולי בעצם זה גם ישמיד אותך עם תבצעה משהו רע כמו תהרוג מישהו או תישדוד איזה בנק אבנתם לאן אני חותר עוד כמה עשרות שנים הממשלה פשוט תישלוט בעם.

תנחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה ברזולוציה גבוהה:

http://spaceflight.nasa.gov/gallery/images/apollo/apollo11/hires/as11_40_5874.jpg

מי שלא רואה את המקל שמחזיק את הדגל מלמעלה עיוור לחלוטין

אם אין רוח, הדגל היה אמור להשאר שטוח, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...