Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים

ArtyPP

Recommended Posts

אתה דפוק :screwy: קראת מה שכתבתי בכלל?

ממשלות הצללים בסרטון הם ארה"ב האיחוד האירופי וכל המערביים...

ובצד השני יש לך אירן ואיסלאמים המטורפים

אז איפה את מעדיף להיות באירן או בארה"ב?

תאמין לי שעם כל החרטא בזה שהם עושים לנו שטיפת מוח עדיף ( אם בכלל זה נכון ) זה עדיף מאשר לחיות במשטר קיצוני דתי.

באירן צפון קוריאה סוריה לא ישימו לך צ'יפ בראש ישימו לך מקל לראש.

חוץ מזה אי אפשר להגיד שאין תועלת במלחמות שארה"ב יוצאת אליהם... בסרט יורדים על ההחלטה לצאת למלחמת העולם השניה...

נו באמת אם זה לא היה קורה תחשבו אם בכלל היתה ואם בכלל כל אירופה לא היתה בכלל גרמניה גזענית אחת גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צודק.לא ניסחתי את דברי טוב מספיק.

התכוונתי שאני מאלה שמסוגלים לשמור על ראש פתוח ולקבל ולשקול דעות שונות

ואז להחליט בעצמי (זו גם הסיבה שאני אתאיסט מגיל 13 בערך).

לאחר שראיתי ועשיתי את כל הנ"ל, אני חייב להסכים עם כל אשר מוצג בסרט.

ממתי אתאיזם היא הוכחה לראש פתוח? אתה בכלל יודע מה זה אתאיזם לפני שאתה משייך את עצמך לזרם?

אתה יודע בוודאות שאין אל? (אם כן ספר לי על התגלית וגאול גם אותי מייסוריי)

אם אתה לא יודע בוודאות איך בדיוק אתה מעיד על עצמך כאחד "מאלה שמסוגלים לשמור על ראש פתוח ולקבל ולשקול דעות שונות".

אתאיזם היא ההיפך הגמור מראש פתוח. אפילו אמונה באיסלאם או בכל דת אחרת יותר מתירנית.

לגבי כל שאר הפוסט אין לי מה להגיב כי לא ראיתי את הסרטונים. אני רק חייב לציין ששמעתי עד היום על הרבה תיאוריות קונספירציה וזו נשמעת כמו אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומברטו אקו אמר שאין שום טעם להתווכח עם אדם שמאמין בתיאוריות קונספירציה, כי לגבי כל הוכחה שתביא נגדו שמראה שהתיאוריה שלו לא נכונה, הוא רק יטען שזה מראה כמה הקונסיפרציה עמוקה ומושרשת ולפיכך נכונה.

ככה למשל אם תביא סרט תיעודי רוסי שמוכיח שהנחיתה על הירח באמת התרחשה ולכן אין בזה שום קונספירציה, הוא רק יטען שזה מראה כמה הקונספירציה עמוקה שאותם סוכני צללים אפלים הצליחו אפילו לשכנע את הרוסים לעשות סרט תיעודי שכביכול האמריקאים באמת נחתו על הירח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש עצוב לראות עוד תאוריות קונספירציה כאלה עצובות

ראבק לא נמאס לאנשים לחפור לעומרי מקרים

עוד יטענו שעבמ"ים היו שם

ושביל גייטס שיחד את חסן נסראללה לשלוח מגש פיצה בשעה 3:03 עם מטען נפש שיפוצץ מכונית שברק אובאמה שם מתחת לבניין

וכל זה בגלל שלביל גייטס היה עובד ירדני

^^

אז לפותח האשכול

צא אתה מהסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאומרים נחכה וניראה מה יקרה בשנת 2012 זאת השנה שהמיקרו צ'יפים האלו יהיו כבר אצל כולם כמו שקראתי באיזה שהוא מאמר עם זה נכון אז סליחה אבל אנשים. עומדים להישתלט אליכם ואתם אומרים שהכל בסדר עם זה לא נכון אז סבבה פשוט נחכה ל2012 וניראה מה יקרה שהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו סיימתי לצפות.

יש בזה משהו...

רק דבר אחד לכל אלו שנגד קונספירציות : מה שנראה כמו חתול, ועושה מיאו כמו חתול, זה כנראה חתול. זה בטוח לא כלב.

לגבי 911, אני הרבה יותר נוטה להאמין שזה היה מבוים. יש הרבה מעבר לכמות מספיקה של סתירות בגרסה הממשלתית, וגם המון הקבלות מדהימות לאירועים דומים, בשביל להתעלם לחלוטין מהאפשרות שזה היה מבוים.

כל הכבוד ליוצרים של הסרט. הסרט ערוך מעולה. אינפורמטיבי, מודולרי, ומעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שפה מראים לך תמונה שנראית כמו חתול ומשמעים לך מיאו שאומרים לך שה"חתול" עשה ומעלימים ממך שזה נראה כמו כלב ונשמע כמו כלב.

שני הצדדים עושים את זה ולשניהם יש אינטרסים. לאנשי הקונספירציות יש יתרון, הם רק צריכים לגרום לך לפקפק בגירסאת הממשלה בעוד שהממשלה צריכה לשלול מעבר לכל ספק את גירסאת הקונספירטורים.

כמו שאומרים נחכה וניראה מה יקרה בשנת 2012 זאת השנה שהמיקרו צ'יפים האלו יהיו כבר אצל כולם כמו שקראתי באיזה שהוא מאמר עם זה נכון אז סליחה אבל אנשים. עומדים להישתלט אליכם ואתם אומרים שהכל בסדר עם זה לא נכון אז סבבה פשוט נחכה ל2012 וניראה מה יקרה שהם

ורק אתה תשאר מול ראש פסל החירות ההרוס, ותזעק אל השמיים "למה?! למה אלוהים עשית את זה?!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז הכל חרא.. מה הלאה? אם ב 2012 כולנו ניהיה הבובות של הממשלה עד ידי סופר צ'יפים שישתילו לנוח למוח (דרך פי הטבעת כנראה :nixweiss: ) במה אתה שונה מאיתנו? בזה שידעת את זה לפני? סבבה אז אתה יותר חכם מכולם מה הלאה? בגלל שידעת את זה לך לא ישתילו צ'יפ למוח? whats the point? סתם ראית סרט שפתום נראה לי מציאותי, התלהבת מהרעיון של להיות בעל דעה אישית (טוב לא כזאת אישית), והסרט עשה את שלו. רוצה להיות בעל ראש פתוח באמת? תפסיק להאמין בכל מיני שטויות ותנסה לחשוב לבד, שלא יחשבו בשבילך..

נכון לעכשיו אני לא רואה סיבה לבזבז 130 דקות מחיי בשביל לצפות בסרט שכנראה לא הרבה יותר מציאותי מכל סרט הוליוודי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לכם לראות את הסרט,אם לא את כולו אז לפחות את הקטע על ה911 ועל הדתות.

אם מישהו יוכל להסביר איך התמוטט בניין מספר 7,ובצורה שהוא התמוטט.

מההתחלה איך שהתאומים התמוטטו זה לא נראה לי נכון האופן שהם נפלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה יש בזה משהו, בעתיד הלא רחוק כשכדור הארץ יתחמם יתר על המידה, המבנה המולקולרי של המלפפון החמוץ ישתנה. עקב כך כאשר נאכל אותו הוא ישתלט על גלי המוח שלנו בעזרת תרכובות שהוא מפריש. בדרך זו תהיה ביכולתה של הממשלה לצוות על האנשים לפעול למען האינטרסים האישיים שלהם. כל זה יקרה ב-2028 אני אומר לכם שזה יקרה ואני, האדם החכם והחושב, אדע את זה ואתם לא. אתם כולכם חיים בלי הידיעה שזה הולך לקרות!!!! (ואני לא מתכוון לעשות כלום בנדון, אני סתם איזה ילדון שמתלהב שגילה משהו חדש שאחרי יומיים ארגע וכל מה שאני אומר עכשיו לא משנה בכלל)

צאאאאא מהסרט בנאדםםםם!!! מה זה נותן לך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו מזה כול ההתגוננות הזאת כאילו מישהו התקיף אותכם עם מקל הבן אדם סך הכול הביא קישור לסרט ואתם תפעילו את הראש לבד.

ממה אתם כול כך מפחדים שנפלתם עליו ככה, קשה לכם עם העובדות? אתם לא מבינים מזה הוכחות?

טוב קודם בבקשה לא לקשר את החרטבושה (מצטער על המילה) של הדגל של אמריקה בירח וחיזרים שבניגוד לסרט שהוא הביא הם לא הביאו שום הוכחה מציאותית כדי לאמד את התאוריה שלהם! תודה.

ואני לא מבין מה קשה לכם לקבל יש סרטון שמביא הרבה עובדות שרובן לא ניתנות לוויכוח כי הם פשוט עובדות מעניינות שאמורות לגרום לכם לחשוב למה והאם ואיך...

זה שהם שמים את הדעה שלהם על הכול זה כבר משהו אחר אבל להגיד שהעובדות שהם הביאו לא נכונות זה כבר טיפשי (כי הם עובדות מהשטח).

ומה הבעיה של אנשים עשירים (שום ממשלת צללים) ששולטים בממשלה ובמדינה זה שהאנשים האלו מתעשרים מהעובדה שיש מלחמה ומזה שאנשים מתים (לא יודע מה איתך לי זה לא נראה הוגן).

חוץ מזה שבקשר ל 911 אי אפשר לדעת לצערי אבל כן יש מלא עובדות מאוד מפתיעות שממש לא מסתדרות למי שיודע פיזיקה בסיסית.

בקשר למה שדובר בקשר לבנקים ששולטים במדינה זה כבר ידוע זה לא קונספירציה אבל אי אפשר לעשות כלום בנושא.

בקשר לציפים מתחת לעור אני מצטער אבל הם קצת נסחפו. למרות שיכול להיות שזה יהיה בדרכון או בתעודת זהות (ישראל any 1).

דעה אישית (אני בניגוד לסרט יפריד את הדעה שלי מהעובדות): יש סיכוי די גבוהה שהם צודקים לגבי 90 אחוז ממה שהם אומרים לצערי כי זה פשוט הגיוני.

ואני מסכים עם הבחור שהתחיל את הטרד (אבל בצורה שונה). אני לא חושב שזה מפחיד כי זה לא יהרוג אותנו אבל זה פשוט עצוב שהעולם מתנהל ככה.

אבל "רוב" האנשים הם כמו כבשים הם מבינים רק את מה שלימדו אותם ואף פעם לא חושבים פעמיים. (ואני בטוח שיביאו הרבה דוגמאות למשפט האחרון שרשמתי בטרד הזה עוד מעט)

המבין יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גראס ביכלל לא מזיק חוץ מי הרזיה כן כן לכל השמנים המגעילים שנגד הסמים גראס הוא התרופה שלכם :lol: וברצינות הגראס באמת נותן הרזיה דיי רצינית עם אתה שמן עישון של כשנה יתן לך תוצאות ששום תרופות או חדרי לא יתנו זה גם רע וגם טוב אבל בכללי מי מעשן גראס ? בארץ הרוב מעשנים רק "חשיש" וכאן כל הבעיות האמיתיות חשיש בעצם נותן הרבה יותר מי גראס ואינה ההסבר לזה כאשר אתה מעשן גראס אתה לא מרגיש כימעט כלום חוץ מי זה שאתה יותר שמח יותר מחייך ואתה יותר מהיר כזה יש לך הרבה יותר מרץ, ועכשיו ההפך הגמור זה החשיש הוא נותן לך הרגשה של עיפות אתה פשוט מרגיש שאתה הולך לישון אתה ממש עייף וזה הכייף מי החשיש להרגיש עייפות. מקווה שעזרתי לכמה מימכם להבין יותר ועם לא אז כתבו עוד שטויות ואנחנו הסטלנים נעזור לכם להבין יותר :lol:

אה.. אולי להפסיק לגלגל כל כך הרבה ג'וינטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה יש בזה משהו, בעתיד הלא רחוק כשכדור הארץ יתחמם יתר על המידה, המבנה המולקולרי של המלפפון החמוץ ישתנה. עקב כך כאשר נאכל אותו הוא ישתלט על גלי המוח שלנו בעזרת תרכובות שהוא מפריש. בדרך זו תהיה ביכולתה של הממשלה לצוות על האנשים לפעול למען האינטרסים האישיים שלהם. כל זה יקרה ב-2028 אני אומר לכם שזה יקרה ואני, האדם החכם והחושב, אדע את זה ואתם לא. אתם כולכם חיים בלי הידיעה שזה הולך לקרות!!!! (ואני לא מתכוון לעשות כלום בנדון, אני סתם איזה ילדון שמתלהב שגילה משהו חדש שאחרי יומיים ארגע וכל מה שאני אומר עכשיו לא משנה בכלל)

המצב הרבה יותר גרוע, ההשתלטות כבר החלה. אם תשים לב, לתפוחי-אדמה יש 48 כרומוזומים, 48! זה שניים יותר מאשר יש לבני-אדם! למה שלפקעת התמימה כביכול יהיו כל כך הרבה כרומוזומים? אז הנה משהו שהממשלות לא רוצות שתדע. תפוחי אדמה הם למעשה חייזרים מוסווים, כאשר אתה אוכל תפוח אדמה להנאתך (במיוחד בצורת צ'יפס) החייזרים חודרים למוח שלך דרך כלי הלימפה ומשדרים משם למפקדה שלהם במאדים. הממשלות יודעות על זה כבר שנים אבל מסתירות את המידע מהציבור, בתמורה החייזרים מצוטטים למחשבות שלנו ומעבירות את המידע לממשלות.

אתם כמובן לא תאמינו לזה, כי ככה אתם מתוכנתים לעשות, אבל זאת האמת לאמיתה ותמורת סכום סימלי תוכלו להצטרף לסדנא בהנחייתי שתסביר לכם איך העולם באמת עובד ותלמדו טכניקות לשליטה בגלי המוח שלכם, דבר שמבלבל את החייזרים. טוב, הסכום לא באמת סימלי, אבל יש אפשרות לתשלומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...