Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

צריך חללית בשביל להפעיל אותו על ultra high עם הפילטרים וכו'

ורגע זה CRYSIS 2 או חבילת הרחבה ? לא כל כך הבנתי

אני מפעיל אותו על Very high עם AAX2 בלי בעיה, אבל מעדיף לעשות שילוב של High ו Very high בהגדרות, ולעלות ל AAX4.

וזה לא שיש לי חללית, מדובר על כרטיס מסך של 920 שקל, רזולוציה של 1366X768.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרבה שעות ?

באיזה קריסיס בדיוק יצא לך לשחק ?

קריסיס היה קצר

לפי המפתחים Warhead יהיה באותו אורך

Warhead יעלה 30$

המפתחים אמרו שזה כמו השקה מחודשת

כנראה Crysis 2 כבר בפיתוח

עכשיו אני לא אומר שב30$ זה לא יכול להיות משחק טוב

אם כל השיפורים בטח שזה יכול להיות אם באמת ימומש

אבל אתם מפנטזים יותר מידי

אפשר להרביץ לך עם נבוט?? בבקשה?! לא התכוונתי כמה זמן אתה, בתור שחקן, מבלה מול המשחק, אלא כמה שעות העלילה נמשכת. יש לפחות 24 שעות שם - מלפנות בוקר ועד ללילה שלאחר מכן. אז תפסיק לדבר שטויות ועם הדגשה ארורה כאילו אתה מבין משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה 5 דקות שם זה דקה במציאות...

ככה ש24 שעות במשחק זה 4.8 שעות במשחק...

אבל עדיין במשחהוא לא כזה קצר כמו שכולם אומרים.

וזה גם תלוי איך אמשחק.

אם אני אשחק על הרמה הכי קלה ואני רק ארוץ משימה למשימה אז המשחק יהיה קצר.. אבל אם אני אשחק על רמה קשה, ואעשה מות צדדיות. וגם יעשה שטויות (איך אפשר לא :P ) ואחקור את המשחק ובקריסיס יש המון אפשרויות של זה.... הרי לא מחייבים אותך לעבור בנקודה מסויימת...

ככה שהמשחק לא הכי קצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להרביץ לך עם נבוט?? בבקשה?! לא התכוונתי כמה זמן אתה, בתור שחקן, מבלה מול המשחק, אלא כמה שעות העלילה נמשכת. יש לפחות 24 שעות שם - מלפנות בוקר ועד ללילה שלאחר מכן. אז תפסיק לדבר שטויות ועם הדגשה ארורה כאילו אתה מבין משהו.

תגיד לי מה אתה לא מבין ?

המפתחים אמרו שהמשחק יהיה באורך של הקודם

לא בדיוק יתחילו להכניס לך פה הרבה עלילה\אויבים \וכו כי זה משחק מוזל שיהיה כמו השקה מחודשת

מה שכן ישפרו את המנוע כנראה משמעותית

הדברים הגדולים באמת יהיו כנראה בקריסיס 2 אז תפנים את זה במקום לפתח ציפיות לא מציאותיות בעליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לזה, אלוהים יישמור. יש לך בעיות איומות ונוראיות בהבנת הנקרא, אם תרצה אתן לך את המספר של המורה שלי בתיכון היא תשמח לעזור לך.

בינתיים, בוא אסביר לך למה התכוונתי בשפה הכי פשוטה שאפשר.

אני הגבתי לכך שאומרים שנבלה בעיקר במקומות שהיו במשחק המקורי. אני טענתי, שמשום שהמשחק המקורי, Crysis, נמשך מעבר ליממה שלמה - מלפנות בוקר ועד ללילה שלאחר מכן - יש סיכוי רב שהעלילה במשחק החדש, Crysis Warhead, תהיה אף היא חדשה ותמלא את הרווחים בין השעות שלא זכינו לראות במשחק המקורי. במשחק המקורי יש דילוגים ומעברים רבים.

אני לא מפתח ציפיות, ואני לא פאנבוי של קרייסיס. אני לא יודע איך הגעת למסקנה שאני מפתח ציפיות מהמשחק. אמרתי שסביר לחשוב שהמקומות שהשחקנים יבקרו בהם במשחק החדש יהיו חדשים, מכיוון שיש מספר לא מבוטל של שעות בעלילה המקורית שאין לנו מושג מה קורה בהן, ומכיוון שאיננו עוקבים אחרי סייקו לכל מקום.

אז תפנים את זה, במקום להכנס לאשכולות של קרייסיס ולהטיף לכולם שקרייסיס לא טוב וכמה הוא לא שווה וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיהיו מקומות חדשים

אבל תזכור שהמשחק סובב סביב האי והספינה

אני לא חושב שהמפתחים יעשו שינוים גדולים במשחק

כי בטח רוב המפתחים עסוקים בקריסיס 2 ולא בזה

זה כנראה יהיה האי הספינה ומשהו אם היצורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווו אתם לא מאמינים איך הציטוט הזה הצחיק אותי כאשר נזכרתי במשהו שקראתי השבוע :lol:

צריך חללית בשביל להפעיל אותו על ultra high עם הפילטרים וכו'

האמת שגם אם יש לך חללית ואתה - עדיין לא תוכל להריץ אותו מעל 10 דקות ;D

תקראו כולם:

http://i28.tinypic.com/2gv7ewh.jpg

2gv7ewh.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל קרייסיס 2?

אף אחד לא יכול להריץ את הראשון על מקיסמום והם מפתחים את 2? בחיי, נראה לי שקרייטק חזרו מהעתיד :nixweiss:

זה פשוט הטיעון הכי מפגר שיכולתי לשמוע נגד קרייסיס 2. אתה לא מרוצה שהטכנולוגיה מתקדמת? אל תשחק. די להיות כאלה. זה ש-אתה- לא מסוגל להריץ אותו לא אומר שאנשים אחרים לא מסוגלים להריץ אותו- וזה גם לא אומר שצריך לעצור את ההתקדמות בתחום הגרפיקה.

חוץ מזה, להריץ הכל על היי זה לא כל מה שחשוב במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, מי שלא מסוגל להריץ את המשחק שלא יגיב פה בכלל בטענות של "הוא לוקח הרבה".

תחסכו ותקנו כרטיס מסך ומעבד שכן יריצו אותו וזהו. זה הכי פטתי לבוא ולשטוח טענות שהוא דורש הרבה כי אצלכם הוא לא רץ. אז מה? אצלי הוא לא רץ 8 חודשים ואני בכלל שיחקתי טיפה אצל חברים ושתקתי כל אותו זמן בלי להפריע לאף אחד. עכשיו כשקניתי מחשב נורמלי אני מבין מהי גדולתו של המשחק הזה על חומרה אמיתית ומסך 24'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שהוא לא נותן הרבה לעומת החומרה שהוא צורך (אגב, אם הוא היה תומך DX10.1 הוא היה עובד הרבה יותר מהר)

לא נותן הרבה לעומת חומרה ?

עדיין לא ראיתי גרפיקה כזאת טובה באף משחק.... (תראה לי משחק אחד ...?)

ואיך הוא לא נותן תמורה טובה שבמחשב כמו שלי הוא עובד חלק ב VERY HIGH על 1680X1050

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו קרייסיס עובד טוב

2 סדרות של עברו מאז שהוא יצא

זה לא חוכמה להגיד שעכשיו קרייסיס עובד על מחשבים ממוצעים

זה כמו להגיד ש*הכנס שם של משחק כבד מהעבר פה* עובד עכשיו טוב על מחשבים ממוצעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...