Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו קרייסיס עובד טוב

2 סדרות של עברו מאז שהוא יצא

זה לא חוכמה להגיד שעכשיו קרייסיס עובד על מחשבים ממוצעים

זה כמו להגיד ש*הכנס שם של משחק כבד מהעבר פה* עובד עכשיו טוב על מחשבים ממוצעים

ו.....? מה הנקודה שלך? הוא עדיין המשחק הכי מתקדם מבחינת גרפיקה.. והוא נותן "תמורה" לכוח עיבוד שהוא דורש.. לא מבין מה אתה רוצה.

הוא צודק.

יש משחקים שנותנים הרבה יותר בשיבל חלשים...

אוקי, ו? שוב, מה אתם רוצים? אז קרייסיס הוא משחק שמבחינת גרפיקה מיועד להיי אנד. מה חדש פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק תיקנתי אותכם...

אני אישית שיחקתי על HIGH ונהנתי מכל רגע. וכבר אמרתי את זה בהודעות קודמות שלי...

משחק מדהים בגראפיקה שלו.

ובמשחק הזה WAEHEAD אנחנו נראה את אותה גראפיקה אבל הדרישות ירדו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל קרייסיס 2?

אף אחד לא יכול להריץ את הראשון על מקיסמום והם מפתחים את 2? בחיי, נראה לי שקרייטק חזרו מהעתיד :nixweiss:

תגיד מישהו אמר לך שהמנוע יהיה חדש ?

יש סיכוי טוב שקריסיס 2 יהיה קל יותר מקריסיס 1 בהנחה שקריסיס2 יצא בשנה הקרובה

לא כל משחק חדש מחייב מנוע גרפי חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אומר את הדעה שלי

אתה מודע לכך שהדרישות ה"מטורפות" בזמנו זה אחת הסיבות העיקריות שהמשחק נכשל במכירות?

אתה יודע כמה אחוזים ממשתמשי סטים הם בעלי 5200FX לדוגמא?

רוב העולם לא קונה היי אנד והמפתחים היו צריכים להתאים את עצמם למצב

לפתח משחק "לדור הבא" זה מאוד שאפתי ונראה יפה בעניים אבל בתכלס אני רוצה משחק שאני אוכל לשחק (נעזוב לשניה את העובדה שהוא נהיה משעמם בערך בקטע שאתה מגיע לשלב הCORE)

---------------

אותי מעניין למה הם לא מכניסים את השיפורים של וורהד לקרייסיס הנוכחי

כל כך בעיה להוציא פאץ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעניין למה הם לא מכניסים את השיפורים של וורהד לקרייסיס הנוכחי

כל כך בעיה להוציא פאץ'?

שאלה רטורית אבל בכל זאת -

גרסה משופרת בלי היפ שאנשים יזילו אליה ריר

ובלי תשלום נוסף זה לא חכם כלכלית

ככה יש כביכול הרחבה

שיפורים במנוע שגם ככה בטח רצו לעשות לקריסיס 2

ואנשים ילכו ישלמו עוד 30 $ למרות שהפיתוח עצמו בטח היה מאוד זול ומהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט הטיעון הכי מפגר שיכולתי לשמוע נגד קרייסיס 2. אתה לא מרוצה שהטכנולוגיה מתקדמת? אל תשחק. די להיות כאלה. זה ש-אתה- לא מסוגל להריץ אותו לא אומר שאנשים אחרים לא מסוגלים להריץ אותו- וזה גם לא אומר שצריך לעצור את ההתקדמות בתחום הגרפיקה.

חוץ מזה, להריץ הכל על היי זה לא כל מה שחשוב במשחק.

מה אתה גנוב?

אני לא יכול להריץ אותו?

אני מריץ אותו יפה מאד על שהכל על high כולל AAX2

50 פריימים זז חלק, הבעייה היא שאתה לא קראת פוסט אחד מעליך, וראית בעצמך שרק הריצה אותו על מקסימום, לכן יש לך בעייה חמורה בהבנת הנקרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעייה יסודית אחת שאתם לא מבינים ומשקפים בתגובות שלכם והיא - לאף אחד לא איכפת כמה המפתחים הפסידו מזה או כמה המשחק היה כבד על מחשבים של אנשים או כמה שהמשחק כבד על כאלה ששנה אחרי יציאתו עדיין לא מצליחים להריץ אותו.

אני אומר תודה לCRYTEK שלא משנה מה, ולא משנה על איזה מחשב ולא משנה כמה זה עולה - נתנו לי הזדמנות (מה שאף חברה לא עשתה מאז בשנה (!) הזאת) לראות משחק עם גרפיקה מדהימה ועלילה מפותלת שכל רגע אתה לא יודע מה מצפה לך (אני לא מדבר על WARHEAD שאחרי CRYSIS מן הסתם ניתו לצפות חלק ממה שיהיה שם).

הבעייה היא שאתה לא קראת פוסט אחד מעליך, וראית בעצמך שרק נאסא הריצה אותו על מקסימום, לכן יש לך בעייה חמורה בהבנת הנקרא.

למרות שלא דיברת אליי אני רואה שבכלל לא פתחת את הלינק שהבאתי.

עכשיו תתנהג יפה, לך תפתח את הלינק, תראה שהם ניסו להפעיל אותו על "MAXIMUM RESOLUTION POSSIBLE" על המסך הראשי של מרכז הבקרה של שזה בערך לא 24 אינץ' או מקסימום 30 אינץ' שמסכי מחשב מגיעים אליהם אלה מסך של אולי 300 אינץ' שדרש את ה SUPERCOMPUTER שלהם(ויש שם תמונה של CRYSIS על המסך שלהם).

אם הם היו מריצים את CRYSIS עם המחשב שלהם על מסך 24 נגיד הם היו מקבלים אולי מיליון FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אנשים לא מתלוננים כי הם לא יכולים להריץ את המשחק.

עד קרייסיס, כל משחק שיצא, עקף את החומרה הקיימת בטווח מסויים. כלומר החומרה הכי טובה בזמן שהוא יצא, התקשתה להריץ אותו ברמה מסויימת, שהשתנתה ממשחק למשחק, אבל אף משחק לא חרג מטווח הנורמלי.

עד שקרייסיס יצא.

הוא פשוט כמשמעו עשה צחוק מכל מערכת שזרקו לעברו. הוא שבר את הטווח שהיה מקובל אז לעקוף את החומרה הקיימת. ועל זה אנשים מתקוממים.

כן, זה נחוץ שמשחקים יקדימו את זמנם -> ליצור צורך לפתח את הטכנולוגיה הקיימת -> מתפתחת. עד עכשיו הרבה משחקים עשו את זה בצורה יעילה. קרייסיס פשוט קצת "הגזים" הייתי אומר. הוא עבר את הטווח ה"יעיל" ביצירת צורך ופשוט הפך למין בנצ' בלתי פגיע שמייצג את המשחק שלעולם-לא-ירוץ-על MAX בביצועים מקסימליים.

הכל יחסי, הכל יחסי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 13.07.2008 בשעה 21:00:21

לא.

אנשים לא מתלוננים כי הם לא יכולים להריץ את המשחק.

עד קרייסיס, כל משחק שיצא, עקף את החומרה הקיימת בטווח מסויים. כלומר החומרה הכי טובה בזמן שהוא יצא, התקשתה להריץ אותו ברמה מסויימת, שהשתנתה ממשחק למשחק, אבל אף משחק לא חרג מטווח הנורמלי.

עד שקרייסיס יצא.

הוא פשוט כמשמעו עשה צחוק מכל מערכת שזרקו לעברו. הוא שבר את הטווח שהיה מקובל אז לעקוף את החומרה הקיימת. ועל זה אנשים מתקוממים.

כן, זה נחוץ שמשחקים יקדימו את זמנם -> ליצור צורך לפתח את הטכנולוגיה הקיימת -> טכנולוגיה מתפתחת. עד עכשיו הרבה משחקים עשו את זה בצורה יעילה. קרייסיס פשוט קצת "הגזים" הייתי אומר. הוא עבר את הטווח ה"יעיל" ביצירת צורך ופשוט הפך למין בנצ' בלתי פגיע שמייצג את המשחק שלעולם-לא-ירוץ-על MAX בביצועים מקסימליים.

הכל יחסי, הכל יחסי...

עד שקרייסיס יצא.

תדייק.

-החומרה שכן הריצה אותו על מקסימום למסכי 28 זה היה quadro plex בתוספת דרייברים "ספציליסטים" שנכתבו במיוחד לקרייטק מnvidia דרייברים שאתה לא יכול להוריד סתם ככה ובטח שגם לא לקנות כזאת חומרת פיתוח סתם ככה, בשל מכירה היקר כמובן.

*הכל בגדר שמועות מ guru3d

-אז הוא שבר, היום הוא ממש לו שובר את המערכת שלי, מאז יצאו הדרייברים האחרונים של בשאווה לישנים 161.9 או משהו כזה, יש שינוי אדיר, יש לי 8800GTS 512 G92 בגרסאת OC, ותאמין לי, עם OC טוב למעבד אני מריץ אותו על V.high חלק לחלוטין, גם בקטעים של עומס.

זה הכל , כרטיסי מסך כמו שלי 8800GT 8800GTS 512 G92 יספיקו לעוד שנתיים לפחות, זה רק עניין של ושל אחזקה נכונה, וזה מתוך צניעות, תאמין לי :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rahat lokum היום זה כבר פחות רלוונטי איך קריסיס רץ

הבעיה הגדולה הייתה בהשקה

ותחשוב על זה ככה

זה שמשפרים היום משמעותית את המנוע היו יכולים לעשות לפני ההשקה

מקסימום דוחים את המשחק

ובכלל הבעיות של קריסיס זה לא רק בדרישות חומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 13.07.2008 בשעה 21:00:21

עד שקרייסיס יצא.

תדייק.

-החומרה שכן הריצה אותו על מקסימום למסכי 28 זה היה plex בתוספת "ספציליסטים" שנכתבו במיוחד לקרייטק מnvidia שאתה לא יכול להוריד סתם ככה ובטח שגם לא לקנות כזאת חומרת סתם ככה, בשל מכירה היקר כמובן.

*הכל בגדר שמועות מ guru3d

-אז הוא שבר, היום הוא ממש לו שובר את המערכת שלי, מאז יצאו הדרייברים האחרונים של בשאווה לישנים 161.9 או משהו כזה, יש שינוי אדיר, יש לי 8800GTS 512 G92 בגרסאת OC, ותאמין לי, עם OC טוב למעבד אני מריץ אותו על V.high חלק לחלוטין, גם בקטעים של עומס.

זה הכל , כרטיסי מסך כמו שלי 8800GT 8800GTS 512 G92 יספיקו לעוד שנתיים לפחות, זה רק עניין של ושל אחזקה נכונה, וזה מתוך צניעות, תאמין לי :]

לא סתרת את מה שאמרתי, פשוט אמרת משהו שונה :)

Rahat lokum היום זה כבר פחות רלוונטי איך קריסיס רץ

הבעיה הגדולה הייתה בהשקה

בדיוק..

ותחשוב על זה ככה

זה שמשפרים היום משמעותית את המנוע היו יכולים לעשות לפני ההשקה

מקסימום דוחים את המשחק

ובכלל הבעיות של קריסיס זה לא רק בדרישות חומרה

אני לא חושב שהמשחק שוחרר מתוך "פזיזות" או רצון כבר למכור את העבודה, למרות שזה לא מוכן ...

זה עסק רציני, אני לא חושב שמנהל שמכבד את עצמו ובכלל - העובדים בצמרת החברה - נותנים לרגשות, כגון חוסר סבלנות, לטשטש את השיפוט שלהם (בנוגע לתאריך יציאת המשחק). למעשה אני די בטוח שהכי השתלם לחברה לשחרר את קרייסיס בדיוק בתאריך שהם שחררו אותו. קרוב לוודאי שהציפיות והסטטיסטיקות הראו, שאם הם ישאירו את המשחק בפיתוח, יקרו דברים שבסופו של דבר יפגעו ברווח (יכול להיות שנצפה שההייפ ירד, או עשרות גורמים אחרים שממומחים יכולים לחשוב עליהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...