Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

טוב היום קניתי CRYSIS (זה המשחק השלישי שאני קונה בחיים אז רציתי להביע את הערכתי ל CRYTEK).

שתי בקשות:

1. איך לקנפג אותו לאחר ההתקנה שתהיה אפשרות לעשות את ה BENCHMARK הזה של האי ?

2. איפה הPATCH ל 64 BIT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתיקייה בו מותקנת המשחק יש תיקייה שנקראת BIN32 , משם תריץ את BENCHMARK_GPU.BAT ..

לגבי השני - לא יודע..

מישהו אחר כתב

\crysis demo\Bin32

Benchmark_CPU.bat

Benchmark_GPU.bat

מה ההבדל בין מבחן ה CPU למבחן ה GPU ?

אגב מצאתי הסבר מעניין לגבי החליפה ומצמב ההיעלמות שלה

"העירו בפורום שלא ניתן להשאר בלתי נראה לאורך זמן. שימו לב שהאנרגיה של החליפה במצב זה יורדת לפי קצב ההליכה שלכם, ואם עומדים במקום או זוחלים ניתן להשאר זמן רב במצב זה. זה מאד שימושי בעיקר כשהאויבים באים אליך ואפשר לחכות עד שהם עם הראש בדיוק על הכוונת. אגב, יש לזה גם איזהשהוא הגיון פיסיקלי. החליפה עשויה מננו-חלקיקים (חלקיקים קטנים מאד), וההעלמות נעשית ע"י החלפת צבעי החליפה לצבעי הסביבה. לכן בכל פעם שיש תנועה, הם צריכים לשנות את הצבע וכשנשארים במקום לא. קצת קלוש אבל מילא."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אחר כתב

\crysis demo\Bin32

Benchmark_CPU.bat

Benchmark_GPU.bat

מה ההבדל בין מבחן ה CPU למבחן ה GPU ?

אגב מצאתי הסבר מעניין לגבי החליפה ומצמב ההיעלמות שלה

"העירו בפורום שלא ניתן להשאר בלתי נראה לאורך זמן. שימו לב שהאנרגיה של החליפה במצב זה יורדת לפי קצב ההליכה שלכם, ואם עומדים במקום או זוחלים ניתן להשאר זמן רב במצב זה. זה מאד שימושי בעיקר כשהאויבים באים אליך ואפשר לחכות עד שהם עם הראש בדיוק על הכוונת. אגב, יש לזה גם איזהשהוא הגיון פיסיקלי. החליפה עשויה מננו-חלקיקים (חלקיקים קטנים מאד), וההעלמות נעשית ע"י החלפת צבעי החליפה לצבעי הסביבה. לכן בכל פעם שיש תנועה, הם צריכים לשנות את הצבע וכשנשארים במקום לא. קצת קלוש אבל מילא."

מבחן ה CPU בודק כמובן מעבד ומבחן ה GPU בודק את הכרטיס מסך..

לגבי ההסבר על החליפה - זה באמת הגיוני מה שרשמת.. אבל למה לעזאזל אתה בכלל חושב על זה ? ??? כולו משחק.. מה זה משנה מה עומד מאחורי זה..?

ונ.ב - זה כבר לא המקום לדיון שלך ALEXANDER . יש לך ת'רד ייעודי לקרייסיס בשביל כל השאלות בנושא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהחליפה מפותחת ונמצאת בניסויים.

ההסבר קצת לוקה. לוקח יותר אנרגיה לשנות כל הזמן את השתקפויות הסביבה מאשר לשנות את זה כשזזים לאט ואז השינויים איטיים מה שמוביל לצריכת אנרגיה נמוכה יותר.

משחק או לא, כשזה משחק שכל כך מתקרב למציאות ולחזון הצי"ד (צבא יבשה דיגיטלי) זה מאוד מעניין.

איפה הפוסט המקורי של CRYSIS, לא מצאתי אותו מרפרוף קל, כנראה גלש לאנשהו, כי חיפוש CRYSIS מגלה בערך מיליון פוסטים מכל הפורומים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חח הרג אותי ב FAQ:

חיות חדשות: עכברים ועכביש טרנטולה. מה אני אעשה איתו, GRAB ואעיף אותו לקילומטר במצב כוח? חח

תחרות הטלת עכברים למרחק ;D

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=22306

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

חולק עליך, מה הטעם במשחק שאתה רק נהנה בו?, הוא ימאס מהר מאד, לעומת זאת, אף שאמרת אמת בנוגע למהירות, המשחק נראה מבטיח הרבה יותר מקרייסיס, יותר מהיר ופשוט.

נראה מה יהייה, מה שבטוח, ניצול החומרה ישתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

חולק עליך, מה הטעם במשחק שאתה רק נהנה בו?, הוא ימאס מהר מאד, לעומת זאת, אף שאמרת אמת בנוגע למהירות, המשחק נראה מבטיח הרבה יותר מקרייסיס, יותר מהיר ופשוט.

נראה מה יהייה, מה שבטוח, ניצול החומרה ישתפר.

בדיוק מה שרציתי לומר.

זה כמו להפעיל צ'יט GOD במשחקים ישנים. מה הטעם שתהיה בלתי נראה במשך נגיד 60 שניות ולא 10 כמו עכשיו? אם אתה טוב תוכל לחסל את כל האוייבים במפה, או לחילופין פשוט לרוץ ע"י מצב SPEED למפה הבאה בין האוייבים בלי ירייה אחת אפילו(טקטיקה נהדרת אגב שהשתמשתי בה באחת המפות כשנמאס לחפש אוייבים בין עצים). טקטיקה מציאותית גם כן כי במציאות, כח לוחמים לעולם יעדיף לעקוף את האוייב מאשר להודיע על נוכחותו מה שגורם לירי זיקוק והגעת תגבורת של האוייב. (בצה"ל נגיד זה ירי של כדור נותב לסימון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה קריסיס הראשון היה מאוד שאפתני ולא הצליח בסופו של דבר

הקודם ניסה לצעוד בין "גיבור על" (החליפה)

לבין משחק מציאותי ופתוח וזה פשוט לא עבד

אני אומר ככה תנו כבר את החליפה בלי כאלו הגבלות

רוצים תעשו כמו במטרואיד שמקבלים שידרוגים במהלך המשחק

או תעיפו אותה ותעשו משחק מציאותי וזהו

מה שקרה בקודם וכנראה יקרה גם בזה

זה שאנשים ישתמשו בכוחות ויברחו לטעינה כל הזמן

כבר עדיף לתת את החליפה ולעשות "נבלי על"

(וכן אני יודע היו אויבים אם חליפות בקודם) אבל זה לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שגם לאוייבים נתנו את הכוחות האלה במשימות מסויימות.

אני זוכר שברגע הראשון שבאותו בית קברות נטוש הבנתי שעומדים מולי חיילים צפון קוריאניים שהשיגו את החליפה השתנתי במכנסיים כי פתאום הם נראים ופתאום לא.

טיפסתי על האבן הכי גבוהה בבית הקברות, שמתי מצב היעלמות וחיכיתי . כשלא שמעתי אותם, יצאתי ממצב צליפה ופשוט קפא לי הדם.

חושך, דמדומים בקושי רואים משהו ופתאום אני מגלה, שעל אותה אבן לידי עמדו 3 חיילים מוסווים חצי שקופים שפשוט לא ראו אותי ואני לא אותם עד שיצאתי ממצב צליפה. פשוט עמדו סנטימטר ממני מתלחששים בחרישות.

עכשיו מה תעשה מולם? לארבעת חליפת כח וקפיצות מדהימות כמו שלי ורק SHOTGUN וטיול מאחורי כל המצבות של בית הקברות במהירות האור פתר לי את הבעייה.

וואי זאת הייתה סצינה שאני לעולם לא אשכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...