Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

אל תשכח שגם לאוייבים נתנו את הכוחות האלה במשימות מסויימות.

אני זוכר שברגע הראשון שבאותו בית קברות נטוש הבנתי שעומדים מולי חיילים צפון קוריאניים שהשיגו את החליפה השתנתי במכנסיים כי פתאום הם נראים ופתאום לא.

טיפסתי על האבן הכי גבוהה בבית הקברות, שמתי מצב היעלמות וחיכיתי . כשלא שמעתי אותם, יצאתי ממצב צליפה ופשוט קפא לי הדם.

חחח הרסת אותי, תכלס זה היה הקטע היחיד ה"מפחיד, (מפחיד עלק) בקרייסיס, אבל תן לי להבין משהו

אתה לא שומר כל שנייה בעזרת F5 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

*1600 הודעות. אני חפראווי מדופלם :)

אז ככה.

הגעתי לקטע על נושאת המטוסים.

וואי זה אולי המשחק הכי חזק שראיתי מעולם.

אחרי שיריתי בכולם למעלה

ובתוך האונייה וחזרתי למעלה(איך שאיזה חייזר שחיין הטביע משחתת היה פשוט אדיר).

עכשיו תשמעו קטע.

אני מול PAPA ALIEN BITCH והבנתי שאני צריך להתקרב אליו ואז יורד לו הכח אבל שום דבר לא הורג אותו. נגיד הוא תופס אותי בצבתות ומושך אליו ומסתכל עליי כזה כאילו אני מעורר אותו מינית. איך אני הורג אותו ?! בא לי לתת לו סטירה. עם החלק הקשה של היד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הרסת אותי, תכלס זה היה הקטע היחיד ה"מפחיד, (מפחיד עלק) בקרייסיס, אבל תן לי להבין משהו

אתה לא שומר כל שנייה בעזרת F5 ?

:eek2: :eek2: :eek2: אפשר לשמור כל שניה בעזרת F5?!?

חעחע לא ידעתי :bash::s07: סיימתי את כל המשחק על הרמה הכי קשה בעזרת השמירות של המשחק בלבד :silly::hat:

תאכלס אבל.. זה רק מקל עוד יותר ולא שווה ממש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שגם לאוייבים נתנו את הכוחות האלה במשימות מסויימות.

אני זוכר שברגע הראשון שבאותו בית קברות נטוש הבנתי שעומדים מולי חיילים צפון קוריאניים שהשיגו את החליפה השתנתי במכנסיים כי פתאום הם נראים ופתאום לא.

טיפסתי על האבן הכי גבוהה בבית הקברות, שמתי מצב היעלמות וחיכיתי . כשלא שמעתי אותם, יצאתי ממצב צליפה ופשוט קפא לי הדם.

חושך, דמדומים בקושי רואים משהו ופתאום אני מגלה, שעל אותה אבן לידי עמדו 3 חיילים מוסווים חצי שקופים שפשוט לא ראו אותי ואני לא אותם עד שיצאתי ממצב צליפה. פשוט עמדו סנטימטר ממני מתלחששים בחרישות.

עכשיו מה תעשה מולם? לארבעת חליפת כח וקפיצות מדהימות כמו שלי ורק SHOTGUN וטיול מאחורי כל המצבות של בית הקברות במהירות האור פתר לי את הבעייה.

וואי זאת הייתה סצינה שאני לעולם לא אשכח.

מממ

חיכיתי בתוך הג'יפ במצב דנידין כשהם היו קרובים מספק עליתי על ה0.5 וריססתי להם את רבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוק שלי היה בגלל שכשראיתי אותם מגיעים עד אז הייתי רגיל שיש מולי חיילים לא מיוחדים, סתם כאלה שבסטירה אחת אתה מוריד אותם ופתאום הגיחו מהחשיכה תאומים שלי. ברגע הם נעלמו והבנתי שזה מצב הסוואה ונכנסתי ללחץ.

אז כששכבתי למעלה וחיכיתי להם שיעשו טעות גיליתי שהם עומדים לידי ומחיכם שאני אעשה את הטעות חח. מזל שהיה לי SHOTGUN כי כשניסיתי לרוץ מהם אחרי זה ולתפוס מחסה לא בדיוק הצלחתי. אני גם לא זוכר שהיה שם בכלל ג'יפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה אחד הקטעים הקלים... כיוונתי להם בראש במצב הסוואה (אפילו שגם הם היו בלתי נראים, אבל כולנו יודעים טוב מאוד שזה לא לגמרי בלתי נראה), דפקתי כדור, רצתי למקום מסתור אחר, חידשתי אנרגיה וחוזר חלילה. ממש לא ביג דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד במשחק הזה לא שווה למשחקים אחרים וזהו דם.

פשוט אין דם למרותש הפעלתי אותו באפשרויות.

זה נראה כאילו אני יורה בדחלילים.

אח...איפה ימי SOLDIER OF FORTUNE . . . הוותיקים זוכרים מה זה לירות באזור כולשהו ולראות את החייל מגיב בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד במשחק הזה לא שווה למשחקים אחרים וזהו דם.

פשוט אין דם למרותש הפעלתי אותו באפשרויות.

זה נראה כאילו אני יורה בדחלילים.

אח...איפה ימי SOLDIER OF FORTUNE . . . הוותיקים זוכרים מה זה לירות באזור כולשהו ולראות את החייל מגיב בהתאם.

עזוב אותך Solider of fortune

איפה shadow warrior המשחק הכי מדמם שיש.

אגב בקרייסיס אופציית הדם היא לראות דם על המסך שלך בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע לו !

עכשיו כשהוא לא ידרוש חומרה מיוחדת, אנשים יפסיקו לבכות שהוא בזבזני ושאר ירקות.

אל תדאג קרירין עוד ימצא סיבה להרוס את השימחה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib אני לא מבין מה הבעיה שלך ?

כמו שכתבתי בדיונים אחרים יש דברים בגדר עובדות ויש דברים שהם טעם בלבד

אם Warhead באמת ינצל הרבה יותר את החומרה אז אחת העובדות נגדו

תתפוגג

חוץ מזה Warhead יעלה 30$ שזה גם יכול לפוגג את העובדה על האורך חיים אם הוא יהיה באותו האורך של הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה Warhead יעלה 30$ שזה גם יכול לפוגג את העובדה על האורך חיים אם הוא יהיה באותו האורך של הקודם

Singleplayer is estimated to last around 8-10 hours

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=22306

WarHead FAQ

עוד משהו ?

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...