Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 178 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה סטייליש?

אה ויש לי עוד שאלה ששחכתי לשאול. יש איזה תוסף או דרך להוריד את הבהירות של הפייר פוקס (הלבן חזק לי מידי בגלישה ועושה כאב ראש , אבל אני לא רוצה להוריד את הבהירות של כל המסך מסיבות מסויימת ) ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

אם יש לי בדף אחד סרטון ביוטיוב ובדף שני הדף עדיין נטען אני רואה קפיצות בסרט ביוטיוב.

מישהו נתקל בזה?

דוגמא מעולה: http://live.twit.tv/

ברגע שאני לוחץ על ה Popup chat ומכניס כינוי, בגלל שהחלון של הצ'אט כל הזמן נטען \ מרפרש הוידאו סטרים קופץ , אמנם פעם בכמה שניות למיאית השניה אבל עדיין מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

כשגולשים בפורום עם auto pager , אז כשנמצאים באיזור מסויים לדוגמא , כללי , אז הוא טוען את הבא אוטומטית , מה שטוב , אבל אם אני רוצה לדוגמא לעבור לפורום אחר , זה קצת בעיה כי המעבר בין אזורים נמצא רק!! למטה...

עכשיו קודם כל אני חושב שיהיה יותר יעיל לשנות את האתר ולשם את זה רק למטה.

שנית , האם אתם יכולים לעזור למצוא איזה תוסף/הליך , שיכול לעזור לי ? כמובן ללא ביטול הpager...

אני אישית חשבתי על איזה תוסף שהיה פה בעבר והיה מציג לך תפריטים על הדף בצד שמאל למטה בכיתוב כחול שקוף

אבל אני לא מוצא את זה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חשבתי על איזה תוסף שהיה פה בעבר והיה מציג לך תפריטים על הדף בצד שמאל למטה בכיתוב כחול שקוף

אבל אני לא מוצא את זה

תודה מראש

התכוונת לזה?

קצת ישן וצריך להכריח אותו לפעול אבל אצלי (FF 3.6.3) זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף את כל הפורומים לתפריט ב favorites שלך

אישית זה יותר נוח לי מהתפריט הבנוי לתוך מערכת הפורומים, ואני משתמש בזה למרות שאני לא משתמש ב pager

אני משתמש בסימניות רק עבור אתרים שאני נכנס אליהם פעם ב...

לאתרים שאני גולש בהם באופן קבוע אני פשוט נכנס דרך שורת הכתובות, מקליד את השם של האתר ואז זה נותן לי רשימת דפים שביקרתי בהם בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...