Firefox 3 - רשמים ראשוניים - עמוד 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - רשמים ראשוניים

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 252
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מעולה, בדיוק מה שרציתי. אפשר לבטל את OLDBAR עכשיו.

המממ... כמו תמיד - קליק ימני, customize וגרירה...

(או של הטולבר כולו, או של התוכן שלו --> לטולבר אחר)

לא עובד, גורר אלמנט ספציפי ולא את כל הבאר.

יש לי את הבארים האלה: בוקמארקס, בר, STUMBLE UPON (בסדר הזה) ואני גג יכול להזיז את סטאמבל-אפון להיות עליון אם אני יוצר בר ריק ושולח אותו לשם.

הגוגל בר מורכב ממיליון אלמנטים ואי אפשר להזיז הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב שאתה מדבר על הגוגל טולבר, הוא קצת יותר מורכב אני מניח, בכל מקרה אנ ילא ממש מכיר אותו - לא משתמש בו

(במה בדיוק הוא תורם לך, זאת אומרת - מה יש בו שגם ככה אין בדפדפן+התוספים הרגילים שלך?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לבעיה מוזרה - מאז המעבר ל-FF3, הבבילון מסרב לזהות מילים מתוך הדפדפן..

איזו גירסה של בבילון מותקנת אצלך?

אצלי זו גרסה 6.0.0 R20

בכל מקרה לא נראה לי שאני אעבור ל3 בקרוב רק בגלל הבעיה הזו (ונראה לי שיגלו עוד כמה בעיות בימים הקרובים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הזו שיגעה גם אותי (ואני עוד עם בבילון 5, לא ראיתי סיבה לשלם על עוד שני שדרוגים (כן, הגרסה שלי חוקית)), עד שהתקנתי את הבטא של qtl שתומכת בפיירוקס 3 ומבוססת על האתר של בבילון. יופי של הרחבה, פותרת גם את רוב הבעיות שהיו לי עם הגרסאות הקודמות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי כרגע לגרסא 11, היא ממש ממש מרגיזה, אין את האיקון של הכיבוי\הדלקה, כל הזמן היא פועלת, אפשר לבחור לה תוספת כפתור ALT\CTRL בשביל שלא תציק יותר מידי אבל עם CTRL זה לא נותן לסמן את המילים, אז חייבים לבחור ALT.

קיצר הקודמת עם האיקון האדום\ירוק ליד היתה עדיפה בהרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לכם - עד שהתקנתי FF3, לא קלטתי את המודולוריות המדהימה של הדפדפן הזה, פשוט לכל דבר יש איזה תוסף... אולי זה בזכות העובדה שלדיון תוספים הקודם היו איזה 200 עמודים :-\ אני מאוד מרוצה מהעובדה שאני יכול פשוט לשאול פה או לחפש בגוגל תוסף שמתאים לי, הנוחות מפנקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי כרגע לגרסא 11, היא ממש ממש מרגיזה, אין את האיקון של הכיבוי\הדלקה, כל הזמן היא פועלת, אפשר לבחור לה תוספת כפתור ALT\CTRL בשביל שלא תציק יותר מידי אבל עם CTRL זה לא נותן לסמן את המילים, אז חייבים לבחור ALT.

קיצר הקודמת עם האיקון האדום\ירוק ליד היתה עדיפה בהרבה...

אני חושב ההיפך. בחרתי ב- Ctrl וזה מאפשר לי לבחור מילים בכל אתר שניסיתי, פרט ל- HWzone. בשיטה הקודמת, הייתי צריך להחזיק אותה כבויה כל הזמן ואז שתי לחיצות כדי להפעיל, עוד אחת כדי לסמן את המילה ועוד אחת כדי לסגור שוב - מעצבן.

אני מתגעגע ל-Drag de Go, זה עדיין לא תואם לFF3

אז תתקין את Easy DragToGo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתקין את Easy DragToGo.

הוא תחליף מצויין תודה על ההמלצה.

פיטצ'ר יפה שיש בו שלא היה ב de go -

גרירה למעלה פותחת את הקישור/גוגל על המילה בטאב מפוקס, גרירה למטה - נפתח אבל לא מתפקס, פשוט חכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...