Firefox 3 - רשמים ראשוניים - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - רשמים ראשוניים

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני לא יודע מה אתכם, אבל בגירסא הזו הFF לוקח לי פחות (אני יודע כי אני משחק בWITCHER שטוחן לי את

הזיכרון של המחשב כך שעקבתי בשבועיים האחרונים אחרי הפרוססים שלי וסגרתי את המיותרים). FF3 לוקח לי כ30%

זיכרון פחות מ2 (ששם בעיית זליגת הזיכרון באמת היתה נוראית). הFF רץ לי חלק למרות המחשב הישן שלי, מצד שני

אני משתמש בFLASHBLOCK - לא בגלל מעבד או אלא כי נשבר לי מכל הפרסומות המעצבנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 252
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לגבי בבילון כמו שאמרתי מקודם לי עובד טוב עם בבילון 7 R16 למי שלא עובד אולי שיוריד גירסה של 30 יום שלו ויבדוק אם הוא באמת עובד כמו שצריך וישדרג אליו :nixweiss:

ובקשר לשורת הכתובות החדשה אני רק עכשיו שמתי לב שאתה לא חייב לרשום את הכתובת של האתר אלה יכול פשוט לרשום את השם שלו שלדעתי זה ממש שימושי כי אני לא תמיד זוכר כתובת אלה חלק מהשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קצת מפגר להתקין פלאש ואז לחסום אותו?

מה קשור? אני מגדיר ספיציפית את האתרים\מסגרות שאותם אני רוצה לראות. אני כבר לא יכול לעבוד במחשבים אחרים

(ועם PORTABLE אני גם לא צריך) כי מייד אני מותקף במיליון פרסומות, צבעים זועקים וצלילים מעצבנים.

במיוחד באתרים ישראליים.

עריכה: אני רואה שכבר הספיקו להוציא PORTABLE 3 . מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחסימת פרסומות אני משתמש בADBLOCK (חוץ מלאתר הזה), כשאני נכנס לאתר אני לא מעוניין שהכל יקפוץ

בבת אחת אלא לבחור מה אני רוצה לראות. חלק יותר, נעים לעין ומהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניצול , עזוב - למרות שגם כאן הניצול של ה-IE כבר משתקף בניצול של המקסטון, וה-FF פחות טוב.

תראה את הניצול CPU!

זה טוחן את האמאמא של הנייד שלי.

אתה לא היחיד.. הייתי עם הנייד באוני' היום, ופתאום שמתי לב שהמאוורר שלו עובד הרבה יותר מפעם (מצחיק אולי, אבל בדיוק כשקראתי את ההודעה שלך :P) סגרתי את הFF3 ובאמת, המאורר השתתק והמעבד קיבל הקלה משמעותית.. הזוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד, מהיר.

למה לעזאזל הוא מציג לי את ה Bookmarks בשורת הכתובת ואיך אני מעיף את זה? למה הוא לא מציג לי שם את ההיסטוריה?

OldBar לא מוציא אותם, הוא רק הופך את השורת חיפוש לשורה בודדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מציג שילוב של ההיסטוריה וה-bookmarks , מה הבעיה עם זה? זה נוח לאללה...

הבעסה היחידה שלי בינתיים היא הצורה של כניסה לאתרים מאובטחים (HTTPS)

צריך ללחוץ ב-8 מקומות שונים לפני שהוא מאשר לך להכנס לאתר עם certificate שהוא לא אוהב,

וזה ממש גרוע במיוחד בעבודה, אנחנו נכנסים בערך כל 10 דקות למכונה אחרת שלנו בעולם (וכולן מן הסתם ב HTTPS...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...