Firefox 3 - רשמים ראשוניים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - רשמים ראשוניים

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי,

אתם מוזמנים לכתוב פה רשמים ראשוניים מהשימוש ב-FF3. :)

אני אתחיל:

נראה מגניב ביותר, הכל עובד נורא מהר ונראה שהמנוע החדש מקיים את המצופה ממנו.

דבר אחד מוזר שלא הבנתי - למה הוא נותן לי לגרור תמונות? :nixweiss:

הוא נותן לי לגרור כל תמונה שיש על הדף, ומציג לי אותה בזמן הגרירה.. נכון שזה היה קיים תמיד במובן מסויים (תמיד היה אפשר למשל לגרור תמונה לתיבת טקסט, ולקבל בתור טקסט את הכתובת שלה או את הלינק שיש עליה), אבל עכשיו עם התוספת הגרפית הזאת של הגרירה זה נראה.. הזוי.

כאילו אני נמצא בתוך עורך HTML ולא בתוך סופי שאמור להיות "read only".

זה גם קצת מעצבן כי אם אני לוחץ על כפתור מסויים (נניח התמונה של "עמוד ראשי" פה בפורומים) הוא מסמן לי אותה במסגרת כתומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 252
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דור, אל תהיה טיפש.. אם אתה הולך לעמוד שהשם שלו זה all-rc, מה אתה מצפה למצוא שם? :screwy:

ברטון, אין לי שמץ.

בכל מקרה, הדיון הזה מיועד לרשמים של אנשים שכבר התקינו ומשתמשים ב-FF3 - בבקשה אל תסטו מהנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החידוש שהכי אהבתי זה מנהל הסיסמאות החדש, הוא נותן לך לעשות לוגין לאתר ולוודא שהסיסמה נכונה והכל בסדר לפני שאתה שומר את הסיסמה,

במנהל הסיסמאות הקודם היית חייב ללחוץ OK או CANCEL בצורה עיוורת לפני שיכלת להמשיך, ואם הזנת סיסמה לא נכונה הוא היה שומר אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסמכו על העדכון האוטומטי או על האתר הרשמי של התוספים, לכו לדפי הבית של התוספים, ב90% מהמקרים תמצאו שם גרסאות יותר חדשות

שמתאימות לFF3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

address bar גאוני, הועיל לי כ"כ הרבה בשבועיים האחרונים (מאז שהתקנתי את ה-RC2).

החיפוש המובנה בחלון של ה-ADDONS גם נחמד ומקצר מאוד את הזמן אם אני כבר יודע את השם של התוסף שאני רוצה.

הרוב הגדול של התוספים שלי כבר מוכנים ל-FF3, האחרים הותקנו עם הטסטר טול ועובדים בצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד מוזר שלא הבנתי - למה הוא נותן לי לגרור תמונות? :nixweiss:

הוא נותן לי לגרור כל תמונה שיש על הדף, ומציג לי אותה בזמן הגרירה.. נכון שזה היה קיים תמיד במובן מסויים (תמיד היה אפשר למשל לגרור תמונה לתיבת טקסט, ולקבל בתור טקסט את הכתובת שלה או את הלינק שיש עליה), אבל עכשיו עם התוספת הגרפית הזאת של הגרירה זה נראה.. הזוי.

כאילו אני נמצא בתוך עורך HTML ולא בתוך סופי שאמור להיות "read only".

זה גם קצת מעצבן כי אם אני לוחץ על כפתור מסויים (נניח התמונה של "עמוד ראשי" פה בפורומים) הוא מסמן לי אותה במסגרת כתומה..

תנסה לגרור תמונה לשולחן העבודה או לכל תיקייה אחרת ;)

קרדיט לSimonSix

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...